libkleopatra - en to sk translation catalogue (263 entries)

en: Error in checksum definition %1: %2
sk: Chyba v kontrolnom súčte definície %1: %2

en: Cannot use both %f and | in '%1'
sk: Nedajú sa použiť obe %f a | v '%1'

en: Quoting error in '%1' entry
sk: Citovaná chyba v položke '%1'

en: '%1' too complex (would need shell)
sk: '%1' príliš zložitý (bolo by treba shell)

en: '%1' entry is empty/missing
sk: '%1' položka je prázdna/chýbajúca

en: '%1' empty or not found
sk: '%1' prázne alebo nenájdené

en: 'id' entry is empty/missing
sk: 'id' položka je prázdna/chýbajúca

en: 'output-file' entry is empty/missing
sk: 'output-file' položka je prázdna/chýbajúca

en: 'file-patterns' entry is empty/missing
sk: 'file-patterns' položka je prázdna/chýbajúca

en: Caught unknown exception in group %1
sk: Zachytená neznáma výnimka v skupine %1

en: Common name
sk: Obvyklé meno

en: Surname
sk: Priezvisko

en: Given name
sk: Krstné meno

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Title
sk: Titul

en: Organizational unit
sk: Organizačná skupina

en: Organization
sk: Organizácia

en: Postal code
sk: PSČ

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: State or province
sk: Štát alebo provincia

en: Domain component
sk: Komponent domény

en: Business category
sk: Firemná kategória

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Mail address
sk: Poštová adresa

en: Mobile phone number
sk: Mobil

en: Telephone number
sk: Telefóne číslo

en: Fax number
sk: Číslo faxu

en: Street address
sk: Ulica

en: Unique ID
sk: Unikátne ID

en: Inline OpenPGP (deprecated)
sk: Vložené OpenPGP (zastaralé)

en: S/MIME Opaque
sk: S/MIME nepriehľadnosť

en: Any S/MIME
sk: Ľubovoľný S/MIME

en: Any OpenPGP
sk: Ľubovoľný OpenPGP

en: Any
sk: Ľubovoľné

en: Never Encrypt
sk: Nikdy nešifrovať

en: Always Encrypt
sk: Vždy šifrovať

en: Always Encrypt If Possible
sk: Vždy šifrovať, ak je to možné

en: Ask
sk: Pýtať sa

en: Ask Whenever Possible
sk: Pýtať sa, ak je to možné

[ctx: no specific preference]
en: <placeholder>none</placeholder>
sk: <placeholder>žiadne</placeholder>

en: Never Sign
sk: Nikdy nepodpisovať

en: Always Sign
sk: Vždy podpisovať

en: Always Sign If Possible
sk: Vždy podpisovať, ak je to možné

[ctx: no specific preference]
en: <none>
sk: <žiadne>

en: All Certificates
sk: Všetky certifikáty

en: My Certificates
sk: Moje certifikáty

en: Trusted Certificates
sk: Dôveryhodné certifikáty

en: Fully Trusted Certificates
sk: Plne dôveryhodné certifikáty

en: Other Certificates
sk: Ostatné certifikáty

en: Name
sk: Názov

en: E-Mail
sk: E-mail

en: User-IDs
sk: ID užívateľov

en: Valid From
sk: Platný od

en: Valid Until
sk: Platný do

en: Protocol
sk: Protokol

en: Key-ID
sk: ID kľúča

en: Fingerprint
sk: Odtlačok

en: Issuer
sk: Vydavateľ

en: Serial Number
sk: Sériové číslo

en: Origin
sk: Pôvod

en: Last Update
sk: Posledná aktualizácia

en: Certification Trust
sk: Dôvera certifikátu

en: Tags
sk: Značky

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Type
sk: Typ

en: Status
sk: Stav

en: Strength
sk: Sila

en: Usage
sk: Použitie

en: User ID
sk: ID užívateľa

en: class %1
sk: trieda %1

en: &Copy to Clipboard
sk: &Kopírovať do schránky

en: &Save to Disk...
sk: Uložiť na disk...

en: Choose File to Save GnuPG Audit Log to
sk: Vybrať súbor pre uloženie záznamu GnuPG Audit

en: Could not save to file "%1": %2
sk: Nepodarilo sa uložiť do súboru "%1": %2

en: File Save Error
sk: Chyba ukladania súboru

en: GpgConf Error
sk: Chyba GpgConf

en: The gpgconf tool used to provide the information for this dialog does not seem to be installed properly. It did not return any components. Try running "%1" on the command line for more information.
sk: Nástroj gpgconf používaný na poskytovanie informácií pre tento dialóg vyzerá nesprávne nainštalovaný. Nevracia žiadne komponenty. Pre viac informácií skúste spustiť "%1" v príkazovom riadku.

[ctx: Translate this to 'yes' or 'no' (use the English words!) depending on whether your language uses Sentence style capitalization in GUI labels (yes) or not (no). Context: We get some backend strings in that have the wrong capitalization (in English, at least) so we need to force the first character to upper-case. It is this behaviour you can control for your language with this translation.]
en: yes
sk: ano

en: 0 - None
sk: 0 - Žiadne

en: 1 - Basic
sk: 1 - Základné

en: 2 - Verbose
sk: 2 - Podrobné

en: 3 - More Verbose
sk: 3 - Viac podrobné

en: 4 - All
sk: 4 - Všetko

en: Set the debugging level to
sk: Nastaviť úroveň ladenia na

en: Show...
sk: Zobraziť...

en: Edit...
sk: Upraviť...

en: None configured
sk: Ešte nenastavené

en: 1 server configured | %1 servers configured
sk[0]: Nastavený %1 server
sk[1]: Nastavené %1 servery
sk[2]: Nastavených %1 serverov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Available attributes:
sk: Dostupné atribúty:

en: Current attribute order:
sk: Aktuálne poradie atribútov:

en: All others
sk: Všetky ostatné

en: Add to current attribute order
sk: Pridať do aktuálneho úpradoa atribútov

en: Remove from current attribute order
sk: Odstrániť z aktuálneho poradia atribútov

en: Move to top
sk: Presunúť hore

en: Move one up
sk: Presunúť o jeden vyššie

en: Move one down
sk: Presunúť o jeden nižšie

en: Move to bottom
sk: Presunúť dolu

en: <placeholder>none</placeholder>
sk: <placeholder>žiadne</placeholder>

en: Never Encrypt with This Key
sk: Nikdy týmto kľúčom nešifrovať

en: Always Encrypt with This Key
sk: Vždy šifrovať týmto kľúčom

en: Encrypt Whenever Encryption is Possible
sk: Šifrovať vždy, keď je šifrovanie k dispozícii

en: Always Ask
sk: Vždy sa pýtať

en: Ask Whenever Encryption is Possible
sk: Pýtať sa vždy, ak je možné šifrovanie

[ctx: @title:window]
en: Encryption Key Approval
sk: Schválenie šifrovacieho kľúča

en: The following keys will be used for encryption:
sk: Pre šifrovanie sa použijú tieto kľúče:

en: Your keys:
sk: Váše kľúče:

en: Recipient:
sk: Adresát:

en: Encryption keys:
sk: Šifrovacie kľúče:

en: Encryption preference:
sk: Preferované šifrovanie:

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Change...
sk: Zmeniť...

en: <placeholder>unknown</placeholder>
sk: <placeholder>neznáme</placeholder>

en: <qt><p>An error occurred while fetching the keys from the backend:</p><p><b>%1</b></p></qt>
sk: <qt><p>Nastala chyba počas získavania kľúčov z backendu:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: Key Listing Failed
sk: Výpis kľúčov zlyhal

en: The OpenPGP backend does not support listing keys. Check your installation.
sk: Backend OpenPGP nepodporuje výpis kľúčov. Overte vašu inštaláciu.

en: The S/MIME backend does not support listing keys. Check your installation.
sk: Backend S/MIME nepodporuje výpis kľúčov. Overte vašu inštaláciu.

en: OpenPGP Key Selection
sk: Výber OpenPGP kľúča

en: Please select an OpenPGP key to use.
sk: Prosím, vyberte si jeden OpenPGP kľúč pre používanie.

en: S/MIME Key Selection
sk: Výber kľúča S/MIME

en: Please select an S/MIME key to use.
sk: Prosím, vyberte kľúč S/MIME, ktorý sa má použiť.

en: Key Selection
sk: Výber kľúča

en: Please select an (OpenPGP or S/MIME) key to use.
sk: Prosím, vyberte kľúč OpenPGP alebo S/MIME, ktorý sa má použiť.

en: Loading keys ...
sk: Získavam kľúče...

en: The key is not valid.
sk: Kľúč nie je platný.

en: The key is expired.
sk: Kľúč stratil platnosť.

en: The key is revoked.
sk: Kľuč je odvolaný.

en: The key is disabled.
sk: Kľúč je zakázaný.

en: The key is not designated for encryption.
sk: Kľúč nie je určený na šifrovanie.

en: The key is not designated for signing.
sk: Kľúč nie je navrhnutý na podpisovanie.

en: The key is not designated for certifying.
sk: Kľúč nie je navrhovaný na certifikáciu.

en: The key is not designated for authentication.
sk: Kľúč nie je navrhnutý na overovanie pravosati.

en: The key is not secret.
sk: Kľúč nie je tajný.

en: The key is not trusted enough.
sk: Kľúč nie je dostatočne dôveryhodný.

en: The key can be used.
sk: Kľúč nie je možné použiť.

en: Key ID
sk: ID kľúča

en: unknown
sk: neznámy

en: OpenPGP key for <b>%1</b>
sk: OpenPGP kľúč pre <b>%1</b>

en: S/MIME key for <b>%1</b>
sk: S/MIME kľúč pre <b>%1</b>

[ctx: Key fingerprint]
en: Fingerprint
sk: Odtlačok

[ctx: Key issuer]
en: Issuer
sk: Vydavateľ

[ctx: Key status]
en: Status
sk: Stav

en: Search for &External Certificates
sk: Vyhľadať &Externé certifikáty

en: &Search for:
sk: &Hľadať:

en: &Remember choice
sk: Za&pamätať výber

en: <qt><p>If you check this box your choice will be stored and you will not be asked again.</p></qt>
sk: <qt><p>Ak označíte túto voľbu, váš výber sa uloží a už ho nebudete musieť opakovať.</p></qt>

en: &Reread Keys
sk: &Znovu načítať kľúč

en: &Start Certificate Manager
sk: &Spustiť manažéra certifikátov

en: No backends found for listing keys. Check your installation.
sk: Pre zoznam kľúčov neboli nájdené nástroje. Prosím, overte si inštaláciu.

en: Could not start certificate manager; please check your installation.
sk: Nemôžem spustiť správcu certifikátov. Prosím overte si inštaláciu.

en: Certificate Manager Error
sk: Chyba manažéra certifikátov

en: Checking selected keys...
sk: Kontrolujem vybrané kľúče...

en: Fetching keys...
sk: Získavam kľúče...

en: <qt>One backend returned truncated output.<p>Not all available keys are shown</p></qt> | <qt>%1 backends returned truncated output.<p>Not all available keys are shown</p></qt>
sk[0]: <qt>Jeden backend vrátil orezaný výstup.<p>Nebudú zobrazené všetky dostupné kľúče</p></qt>
sk[1]: <qt>%1 backendy vrátili orezaný výstup.<p>Nebudú zobrazené všetky dostupné kľúče.</p></qt>
sk[2]: <qt>%1 backendov vrátilo orezaný výstup.<p>Nebudú zobrazené všetky dostupné kľúče.</p></qt>

en: Key List Result
sk: Výsledok zoznamu kľúčov

en: Recheck Key
sk: Znovu overiť kľúč

en: Your system does not have support for GnuPG Audit Logs
sk: Váš systém nemá podporu pre záznamy GnuPG Audit

en: System Error
sk: Systémová chyba

en: An error occurred while trying to retrieve the GnuPG Audit Log:
    %1
sk: Nastala chyba počas pokusu o získanie záznamu GnuPG Audit:
    %1

en: GnuPG Audit Log Error
sk: Chyba záznamuGnuPG Audit

en: No GnuPG Audit Log available for this operation.
sk: Pre túto operáciu nie je dostupný záznam GnuPG Audit.

en: No GnuPG Audit Log
sk: Žiadny záznamGnuPG Audit

en: GnuPG Audit Log Viewer
sk: Prehliadač záznamov GnuPG Audit

en: Signing failed: %1
sk: Podpis zlyhal: %1

en: Signing successful
sk: Podpis úspešný

en: Encryption failed: %1
sk: Šifrovanie zlyhalo: %1

en: Encryption successful
sk: Šifrovanie úspešné

en: Signing Result
sk: Výsledok podpisu

en: Signing Error
sk: Chyba podpisu

en: Encryption Result
sk: Výsledok šifrovania

en: Encryption Error
sk: Chyba šifrovania

en: &Show Audit Log
sk: &Zobraziť záznam Audit

[ctx: @info:tooltip for a 'Generate new key pair' action in a combobox when a user does not yet have an OpenPGP or S/MIME key.]
en: Generate a new key using your E-Mail address.<br/><br/>The key is necessary to decrypt and sign E-Mails. You will be asked for a passphrase to protect this key and the protected key will be stored in your home directory.
sk: Vytvorte nový kľúč pomocou svojej e-mailovej adresy.<br/><br/>Tento kľúč je potrebný na dešifrovanie a podpisovanie e-mailov. Na ochranu tohto kľúča budete požiadaní o prístupové heslo a chránený kľúč sa uloží do vášho domovského adresára.

[ctx: @title:window]
en: Security approval
sk: Bezpečnostné schválenie

en: Generating key for '%1'...
sk: Generuje sa kľúč pre '%1'...

en: This can take several minutes.
sk: Môže to trvať niekoľko minút.

[ctx: @title:window]
en: Key generation
sk: Generovanie kľúčov

en: Operation Failed
sk: Operácia zlyhala

en: Generate a new key pair
sk: Vytvorte nový pár kľúčov

en: Don't confirm identity and integrity
sk: Nepotvrdzovať identitu a integritu

[ctx: @info:tooltip for not selecting a key for signing.]
en: The E-Mail will not be cryptographically signed.
sk: E-mail nebude kryptograficky podpísaný.

[ctx: Caption for signing key selection]
en: Confirm identity '%1' as:
sk: Potvrdenie identity '%1' ako:

[ctx: @info:tooltip for No Key selected for a specific recipient.]
en: Do not select a key for this recipient.<br/><br/>The recipient will receive the encrypted E-Mail, but it can only be decrypted with the other keys selected in this dialog.
sk: Nevyberať kľúč pre tohto príjemcu. <br/><br/>Príjemca dostane zašifrovaný e-mail, ale je ho možné dešifrovať iba pomocou ostatných kľúčov vybratých v tomto dialógovom okne.

en: Generate
sk: Generovať

en: VS-NfD compliant
sk: VS-NFD kompatibilný

en: Not VS-NfD compliant
sk: VS-NFD nekompatibilný

en: %1-bit %2 (secret key available)
sk: %1-bitový %2 (tajný kľúč dostupný)

en: Signing (Qualified)
sk: Podpisovanie (kvalifikované)

en: Signing
sk: Podpisovanie

en: Encryption
sk: Šifrovanie

en: Certifying User-IDs
sk: Certifikačné ID používateľov

en: SSH Authentication
sk: SSH overenie

en: Revoked
sk: Zrušená platnosť

en: Expired
sk: Vypršané

en: Disabled
sk: Zakázané

en: All User-IDs are certified.
sk: Všetky ID používateľov sú certifikované.

en: One User-ID is not certified. | %1 User-IDs are not certified.
sk[0]: Jedno ID používateľa nie je certifikované.
sk[1]: %1 ID používateľa nie sú certifikované.
sk[2]: %1 ID používateľa nie je certifikovaných.

en: The validity cannot be checked at the moment.
sk: Momentálne nie je možné overiť platnosť.

en: Serial number
sk: Sériové číslo

en: Subject
sk: Predmet

en: User-ID
sk: ID užívateľa

en: Certification trust
sk: Dôvera certifikácie

en: Trusted issuer?
sk: Dôveryhodný vydavateľ?

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Stored
sk: Uložené

[ctx: stored...]
en: on SmartCard with serial no. %1
sk: na SmartCard so sériovým číslom %1

[ctx: stored...]
en: on this computer
sk: na tomto počítači

en: Subkey
sk: Podkľúč

[ctx: Unknown encryption protocol]
en: Unknown
sk: neznáme

[ctx: a group of keys/certificates]
en: Group
sk: Skupina

[ctx: unknown trust level]
en: unknown
sk: neznámy

en: untrusted
sk: nedôveryhodné

[ctx: marginal trust]
en: marginal
sk: okrajová

[ctx: full trust]
en: full
sk: plné

[ctx: ultimate trust]
en: ultimate
sk: dokonalé

[ctx: undefined trust]
en: undefined
sk: nedefinované

en: revoked
sk: zrušená platnosť

en: expired
sk: vypršané

en: disabled
sk: nedostupné

en: invalid
sk: neplatný

[ctx: as in good/valid signature]
en: good
sk: dobre

en: valid
sk: platný

en: certificate expired
sk: platnosť certifikátu vypršala

[ctx: fake/invalid signature]
en: bad
sk: zlý

en: no public key
sk: žiadny verejný kľúč

en: key expired
sk: platnosť kľúča vypršala

en: key revoked
sk: kľúč zrušený

en: key disabled
sk: kľúč deaktivovaný

en: Bad signature by unknown certificate %1: %2
sk: Zlý podpis neznámym certifikátom %1: %2

en: Bad signature by an unknown certificate: %1
sk: Zlý podpis neznámym certifikátom: %1

en: Bad signature by %1: %2
sk: Zlý podpis od %1: %2

en: Good signature by unknown certificate %1.
sk: Dobrý podpis neznámym certifikátom %1.

en: Good signature by an unknown certificate.
sk: Dobrý podpis neznámym certifikátom.

en: Good signature by %1.
sk: Dobrý podpis od %1.

en: Invalid signature by unknown certificate %1: %2
sk: Neplatný podpis neznámym certifikátom %1: %2

en: Invalid signature by an unknown certificate: %1
sk: Neplatný podpis neznámym certifikátom: %1

en: Invalid signature by %1: %2
sk: Neplatný podpis používateľa %1: %2

en: This certificate was imported from the following sources:
sk: Tento certifikát bol importovaný z nasledujúcich zdrojov:

en: The import of this certificate was canceled.
sk: Import tohto certifikátu bol zrušený.

en: An error occurred importing this certificate: %1
sk: Pri importovaní tohto certifikátu sa vyskytla chyba: %1

en: This certificate was new to your keystore. The secret key is available.
sk: Tento certifikát bol pre váš sklad kľúčov nový. K dispozícii je tajný kľúč.

en: This certificate is new to your keystore.
sk: Tento certifikát je pre váš sklad kľúčov nový.

en: New user-ids were added to this certificate by the import.
sk: Importom boli do tohto certifikátu pridané nové užívateľské identifikátory.

en: New signatures were added to this certificate by the import.
sk: Importom do tohto certifikátu boli pridané nové podpisy.

en: New subkeys were added to this certificate by the import.
sk: Importom do tohto certifikátu boli pridané nové podkľúče.

en: The import contained no new data for this certificate. It is unchanged.
sk: Import neobsahoval žiadne nové údaje pre tento certifikát. Ten sa nemení.

en: Certify
sk: Certifikovať

en: Sign
sk: Podpis

en: Encrypt
sk: Šifrovať

en: Authenticate
sk: Overiť totožnosť

[ctx: (validity, protocol, creation date)]
en: (%1, %2, created: %3)
sk: (%1, %2, vytvorené: %3)

en: The certificate is marked as your own.
sk: Certifikát je označený ako váš vlastný.

en: The certificate belongs to this recipient.
sk: Certifikát patrí tomuto príjemcovi.

en: The trust model indicates marginally that the certificate belongs to this recipient.
sk: Model dôveryhodnosti naznačuje, že certifikát patrí tomuto príjemcovi.

en: This certificate should not be used.
sk: Tento certifikát by sa nemal používať.

en: There is no indication that this certificate belongs to this recipient.
sk: Neexistuje žiadny náznak, že tento certifikát patrí tomuto príjemcovi.

[ctx: As in all user IDs are valid.]
en: certified
sk: certifikované

[ctx: As in not all user IDs are valid.]
en: not certified
sk: necertifikované

en: File import
sk: Import súboru

en: Generated
sk: Generované

en: Unknown
sk: Neznáme
