kdepim - en to sq translation catalogue (31 entries)

en: Surname
sq: Mbiemri

en: Given name
sq: Emri i dhënë

en: Location
sq: Vendndodhja

en: Title
sq: Titulli

en: Organizational unit
sq: Njësia organizative

en: Organization
sq: Organizata

en: Postal code
sq: Kodi Postal

en: Country code
sq: Kodi i shtetit

en: State or province
sq: Shteti apo provinca

en: Email address
sq: Adresa Email

en: Mobile phone number
sq: Numri i telefonit celular

en: Unique ID
sq: ID e veçantë

en: Any
sq: Çfarëdo

en: Never Encrypt
sq: Asnjëherë mos e Kripto

en: Ask
sq: Pyet

[ctx: no specific preference]
en: <placeholder>none</placeholder>
sq: <placeholder>asnjë</placeholder>

[ctx: no specific preference]
en: <none>
sq: <asnjë>

en: User ID
sq: ID Përdoruesi

en: &Copy to Clipboard
sq: &Kopjoje në Kujtesë

en: Show...
sq: Shfaq...

en: Edit...
sq: Modifiko...

en: Delete
sq: Fshije

en: Description
sq: Përshkrimi

en: <placeholder>none</placeholder>
sq: <placeholder>asnjë</placeholder>

en: Always Ask
sq: Më Pyet Gjithnjë

en: Recipient:
sq: Marrësi:

en: Clear
sq: Pastro

en: Change...
sq: Ndrysho...

en: unknown
sq: i panjohur

en: &Search for:
sq: &Kërkim për:

en: System Error
sq: Gabim Sistemi
