libkleopatra - en to tg translation catalogue (75 entries)

en: Common name
tg: Ф.Н.Номи падар.

en: Surname
tg: Фамилия

en: Given name
tg: Ном

en: Location
tg: МавқеъҶойгиршавӣ

en: Title
tg: Унвон

en: Organizational unit
tg: Шӯъба

en: Organization
tg: Ташкилот

en: Postal code
tg: Индекси почтавӣ

en: Country code
tg: Коди мамлакат

en: State or province
tg: Вилоят ё регион

en: Domain component
tg: Қисмати домен

en: Business category
tg: Дараҷаи бизнес

en: Email address
tg: Адреси почтаи эл.

en: Mail address
tg: Адреси почтавӣ

en: Mobile phone number
tg: Мобили

en: Telephone number
tg: Корӣ

en: Fax number
tg: Факс

en: Street address
tg: Кӯча

en: Unique ID
tg: Идентификатори ҳаматарафа

en: Any
tg: Ҳар як

en: Never Encrypt
tg: Ҳеҷ гоҳ рамзгузорӣ накунед

en: Always Encrypt
tg: Доимо рамзгузоред

en: Always Encrypt If Possible
tg: Рамз гузоред агар имкон бошад

en: Ask
tg: Пурсидан

en: Ask Whenever Possible
tg: Пурсидан агар имкон бошад

en: Never Sign
tg: Ҳеҷ гоҳ имзо нагузоштан

en: Always Sign
tg: Доимо имзо гузоштан

en: Always Sign If Possible
tg: Имзо гузоштан агар имкон бошад

[ctx: no specific preference]
en: <none>
tg: <нест>

en: User ID
tg: Идентификатори қабулкунанда

en: Edit...
tg: Таъғир додан...

en: Description
tg: Тасвир

en: Available attributes:
tg: Хусусиятҳои дастрас:

en: Current attribute order:
tg: Тартиби равони хусусият:

en: All others
tg: Ҳамаи боқимонда

en: Add to current attribute order
tg: Илова кардан ба тартиби равони хусусиятҳо

en: Remove from current attribute order
tg: Ҳузфи тартиби равони хусусиятҳо

en: Move to top
tg: Ба боло гузарондан

en: Move one up
tg: Болотар гузарондан

en: Move one down
tg: Поёнтар гузаронидан

en: Move to bottom
tg: Ба поён гузаронидан

en: Never Encrypt with This Key
tg: Ҳеҷ гоҳ бо ин калид рамзгузорӣ накардан

en: Always Encrypt with This Key
tg: Доимо бо ин калид рамзгузорӣ кардан

en: Encrypt Whenever Encryption is Possible
tg: Рамзгузорӣ кардан агар имкон бошад

en: Always Ask
tg: Доимо пурсидан

en: Ask Whenever Encryption is Possible
tg: Пурсидан дар мавриди имкони рамзгузорӣ

en: The following keys will be used for encryption:
tg: Калидҳои навбатӣ барои рамзгузорӣ истифода бурда мешаванд:

en: Your keys:
tg: Калидҳои шумо:

en: Recipient:
tg: Қабулкунанда:

en: Encryption keys:
tg: Калиди рамзгузоӣ:

en: Encryption preference:
tg: Параметрҳои рамзгузорӣ:

en: Change...
tg: Таъғир додан...

en: <qt><p>An error occurred while fetching the keys from the backend:</p><p><b>%1</b></p></qt>
tg: <qt><p>Мавриди гирифтани калидҳо аз чархак хатогӣба вуҷуд омад:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: Key Listing Failed
tg: Хатои қабули рӯйхати калидҳо

en: The OpenPGP backend does not support listing keys. Check your installation.
tg: Чархаки OpenPGP номбаркунии калидҳоро дастгири намекунад.Танзимоти худро биозмоед.

en: The S/MIME backend does not support listing keys. Check your installation.
tg: Чархаки S/MIME номбаркунии калидҳоро дастгири намекунад.Танзимоти худро биозмоед.

en: OpenPGP Key Selection
tg: Интихоби калид OpenPGP

en: Please select an OpenPGP key to use.
tg: Калиди OpenPGP-ро интихоб кунед

en: S/MIME Key Selection
tg: Интихоби калиди S/MIME

en: Please select an S/MIME key to use.
tg: Калиди S/MIME-ро интихоб кунед

en: Key Selection
tg: Интихоби калид

en: Please select an (OpenPGP or S/MIME) key to use.
tg: Калиди OpenPGP ё S/MIME-ро интихоб кунед.

en: Key ID
tg: Идентификатори калид

en: unknown
tg: номаълум

en: &Search for:
tg: &Ҷустуҷӯ:

en: &Remember choice
tg: &Дар хотир доштани интихоб

en: <qt><p>If you check this box your choice will be stored and you will not be asked again.</p></qt>
tg: <qt><p>Агар ин параметрро фаъол созед, интихоби шумо дар хотир дошта мешавад ва дигар аз шумо пурсида намешавад.</p></qt>

en: &Reread Keys
tg: &Аз навкунии калид

en: No backends found for listing keys. Check your installation.
tg: Ягон чархаки номбаркунандаи калидҳо ёфта нашудааст.Танзимоти худро озмоед.

en: Checking selected keys...
tg: Озмоиши калидҳои интихобшуда...

en: Fetching keys...
tg: Қабули калидҳо...

en: Key List Result
tg: Натиҷаи рӯйхати калидҳо

en: Recheck Key
tg: Аз нав санҷидани калид

en: Signing failed: %1
tg: Хатои имзои: %1

en: Encryption failed: %1
tg: Хатои рамзгузорӣ: %1
