libkleopatra - en to uk translation catalogue (375 entries)

en: Error in checksum definition %1: %2
uk: Помилка у визначенні контрольної суми %1: %2

en: Cannot use both %f and | in '%1'
uk: Не можна використовувати одразу %f і | у «%1»

en: Quoting error in '%1' entry
uk: Помилка, пов’язана з лапками, у записі «%1»

en: '%1' too complex (would need shell)
uk: «%1» занадто складна (потрібна командна оболонка)

en: '%1' entry is empty/missing
uk: запис «%1» є порожнім або його взагалі немає

en: '%1' empty or not found
uk: «%1» є порожньою або її не виявлено

en: 'id' entry is empty/missing
uk: запис «id» є порожнім або його взагалі немає

en: 'output-file' entry is empty/missing
uk: запис «output-file» є порожнім або його взагалі немає

en: 'file-patterns' entry is empty/missing
uk: запис «file-patterns» є порожнім або його взагалі немає

en: Caught unknown exception in group %1
uk: Виявлено невідоме виключення у групі %1

en: Common name
uk: П. І. Б.

en: Surname
uk: Прізвище

en: Given name
uk: Ім'я

en: Location
uk: Адреса

en: Title
uk: Титул

en: Organizational unit
uk: Відділ організації

en: Organization
uk: Організація

en: Postal code
uk: Поштовий код

en: Country code
uk: Код країни

en: State or province
uk: Область або регіон

en: Domain component
uk: Компонент домену

en: Business category
uk: Категорія бізнесу

en: Email address
uk: Поштова адреса

en: Mail address
uk: Поштова адреса

en: Mobile phone number
uk: Номер мобільного телефону

en: Telephone number
uk: Номер телефону

en: Fax number
uk: Номер факсу

en: Street address
uk: Вулиця і будинок

en: Unique ID
uk: Унікальний ІД

en: Inline OpenPGP (deprecated)
uk: Вбудований OpenPGP (застаріле)

en: S/MIME Opaque
uk: Непрозорий S/MIME

en: Any S/MIME
uk: Будь-який S/MIME

en: Any OpenPGP
uk: Будь-який OpenPGP

en: Any
uk: Будь-який

en: Never Encrypt
uk: Ніколи не шифрувати

en: Always Encrypt
uk: Завжди зашифровувати

en: Always Encrypt If Possible
uk: Завжди зашифровувати, якщо можливо

en: Ask
uk: Запитати

en: Ask Whenever Possible
uk: Питати, якщо можливо

[ctx: no specific preference]
en: <placeholder>none</placeholder>
uk: <placeholder>немає</placeholder>

en: Never Sign
uk: Ніколи не підписувати

en: Always Sign
uk: Завжди підписувати

en: Always Sign If Possible
uk: Завжди підписувати, якщо можливо

[ctx: no specific preference]
en: <none>
uk: <немає>

en: All Certificates
uk: Всі сертифікати

en: My Certificates
uk: Мої сертифікати

en: Trusted Certificates
uk: Сертифікати з довірою

en: Fully Trusted Certificates
uk: Сертифікати з повною довірою

en: Other Certificates
uk: Інші сертифікати

en: Not Certified Certificates
uk: Несертифіковані сертифікати

en: Not Validated Certificates
uk: Неперевірені сертифікати

en: Name
uk: Ім'я

en: E-Mail
uk: Ел. пошта

en: User-IDs
uk: Ід. користувачів

en: Valid From
uk: Чинний з

en: Valid Until
uk: Чинний до

en: Protocol
uk: Протокол

en: Key-ID
uk: Ід. ключа

en: Fingerprint
uk: Відбиток

en: Issuer
uk: Видавець

en: Serial Number
uk: Серійний номер

en: Origin
uk: Походження

en: Last Update
uk: Останнє оновлення

en: Certification Trust
uk: Довіра до сертифікації

en: Tags
uk: Мітки

[ctx: text for screen readers for an empty name]
en: no name
uk: без назви

[ctx: text for screen readers for an empty email address]
en: no email
uk: без ел. пошти

en: Loading...
uk: Завантаження…

[ctx: text for screen readers]
en: not applicable
uk: не є застосовним

en: ID
uk: Ід.

en: Type
uk: Тип

en: Status
uk: Стан

en: Strength
uk: Міцність

en: Usage
uk: Використання

[ctx: no, is not exportable]
en: no
uk: ні

[ctx: accessible text for empty list of tags]
en: none
uk: немає

en: not applicable
uk: не є застосовним

en: User ID
uk: ІД користувача

en: User ID / Certification Key ID
uk: Ідентифікатор користувача/Ідентифікатор ключа сертифікації

en: Exportable
uk: Експортований

en: Trust Signature For
uk: Довірений підпис

en: class %1
uk: клас %1

[ctx: @title:window]
en: View GnuPG Audit Log
uk: Перегляд журналу перевірки GnuPG

en: &Copy to Clipboard
uk: &Копіювати до буфера

en: &Save to Disk...
uk: &Зберегти на диск...

en: Choose File to Save GnuPG Audit Log to
uk: Виберіть файл для збереження журналу перевірки GnuPG

en: Could not save to file "%1": %2
uk: Не вдалося зберегти до файла «%1»: %2

en: File Save Error
uk: Помилка під час збереження файла

[ctx: @label:listbox Reader for smart cards]
en: Reader to connect to
uk: Зчитувач, з яким слід з'єднатися

en: GpgConf Error
uk: Помилка GpgConf

en: The gpgconf tool used to provide the information for this dialog does not seem to be installed properly. It did not return any components. Try running "%1" on the command line for more information.
uk: Інструмент gpgconf, який використовується для отримання відомостей, які буде показано у цьому діалоговому вікні, здається не встановлено належним чином. Запит до нього не повернув жодних компонентів. Докладніші відомості можна отримати з даних, які виводить команда «%1».

en: 0 - None
uk: 0 — немає

en: 1 - Basic
uk: 1 — базові

en: 2 - Verbose
uk: 2 — докладно

en: 3 - More Verbose
uk: 3 — докладніше

en: 4 - All
uk: 4 — усі

en: Set the debugging level to
uk: Встановити рівень налагоджування

en: Show...
uk: Показати...

en: Edit...
uk: Редагувати...

en: Configuration of directory services is not possible because the used gpgme libraries are too old.
uk: Налаштовування служб каталогу є неможливим, оскільки використані бібліотеки gpgme є надто застарілими.

en: Sorry
uk: Вибачте

[ctx: @title:window]
en: Configure Directory Services
uk: Налаштовування служб каталогів

en: None configured
uk: Не налаштовано

en: 1 server configured | %1 servers configured
uk[0]: %1 сервер налаштовано
uk[1]: %1 сервери налаштовано
uk[2]: %1 серверів налаштовано
uk[3]: %1 сервер налаштовано

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is a list of all directory services that are configured for use with X.509.
uk: Це список всіх служб каталогу, які налаштовано на використання з X.509.

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to use a directory service running on your Active Directory. This works only on Windows and requires GnuPG 2.2.28 or later.
uk: Натисніть, щоб скористатися службою каталогів, яка працює у вашій системі Active Directory. Це працює лише у Windows і потребує GnuPG 2.2.28 або новішої версії.

en: LDAP Server
uk: Сервер LDAP

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to add a directory service provided by an LDAP server.
uk: Натисніть, щоб додати службу каталогів, яка надається сервером LDAP.

en: Add
uk: Додати

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to add a directory service.
uk: Натисніть, щоб додати службу каталогів.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Click this button to add a directory service to the list of services. The change will only take effect once you acknowledge the configuration dialog.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб додати службу каталогів до списку серверів. Зміни набудуть чинності, тільки-но ви підтвердите їх у вікні налаштовування пошти.

en: Edit
uk: Змінити

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to edit the selected service.
uk: Натисніть, щоб почати редагувати позначену службу.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Click this button to edit the settings of the currently selected directory service. The changes will only take effect once you acknowledge the configuration dialog.
uk: Натисніть цю кнопку для редагування параметрів поточної позначеної служби каталогів. Зміни набудуть чинності, тільки-но ви підтвердите їх у вікні налаштування пошти.

en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to remove the selected service.
uk: Натисніть, щоб вилучити позначену службу.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Click this button to remove the currently selected directory service. The change will only take effect once you acknowledge the configuration dialog.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб вилучити поточну вибрану службу каталогу. Зміни набудуть чинності, тільки-но ви підтвердите їх у вікні налаштовування пошти.

[ctx: @title:window]
en: LDAP Directory Service
uk: Служба каталогу LDAP

en: Description
uk: Опис

en: Available attributes:
uk: Наявні атрибути:

en: Current attribute order:
uk: Поточний порядок атрибутів:

en: available attributes
uk: доступні атрибути

en: All others
uk: Всі інші

[ctx: @action:button]
en: Add
uk: Додати

en: Add to current attribute order
uk: Додати до поточного порядку атрибутів

[ctx: @action:button]
en: Remove
uk: Вилучити

en: Remove from current attribute order
uk: Вилучити з поточного порядку атрибутів

[ctx: @action:button]
en: Move to Top
uk: Пересунути на початок

en: Move to top
uk: Пересунути вверх

[ctx: @action:button]
en: Move Up
uk: Пересунути вище

en: Move one up
uk: Пересунути вверх на один

[ctx: @action:button]
en: Move Down
uk: Пересунути нижче

en: Move one down
uk: Пересунути вниз на один

[ctx: @action:button]
en: Move to Bottom
uk: Пересунути у кінець

en: Move to bottom
uk: Пересунути вниз

en: current attribute order
uk: поточний порядок атрибутів

en: Host:
uk: Вузол:

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter the name or IP address of the server hosting the directory service.
uk: Введіть назву або IP-адресу сервера, на якому знаходиться служба каталогу.

en: Port:
uk: Порт:

[ctx: @info:tooltip]
en: <b>(Optional, the default is fine in most cases)</b> Pick the port number the directory service is listening on.
uk: <b>(Необов’язкове, типового значення, здебільшого, достатньо)</b> Виберіть номер порту, на якому очікуватиме на з’єднання служба каталогу.

en: Use default
uk: Типовий

en: Authentication
uk: Розпізнавання

en: Anonymous
uk: Анонімне

[ctx: @info:tooltip]
en: Use an anonymous LDAP server that does not require authentication.
uk: Скористатися анонімним сервером LDAP, який не потребує розпізнавання.

en: Authenticate via Active Directory
uk: Розпізнавання за допомогою Active Directory

en: Authenticate via Active Directory (requires GnuPG 2.2.28 or later)
uk: Розпізнавання за допомогою Active Directory (потребує GnuPG 2.2.28 або новішої версії)

[ctx: @info:tooltip]
en: On Windows, authenticate to the LDAP server using the Active Directory with the current user.
uk: У Windows пройти розпізнавання на сервері LDAP за допомогою Active Directory і даних поточного користувача.

en: Authenticate with user and password
uk: Розпізнавання за користувачем і паролем

[ctx: @info:tooltip]
en: Authenticate to the LDAP server with your LDAP credentials.
uk: Пройти розпізнавання на сервері LDAP з використанням ваших реєстраційних даних LDAP.

en: User:
uk: Користувач:

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter your LDAP user resp. Bind DN for authenticating to the LDAP server.
uk: Введіть ваш DN прив'язки відносно користувача у LDAP для того, щоб пройти розпізнавання на сервері LDAP.

en: Password:
uk: Пароль:

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter your password for authenticating to the LDAP server.<nl/><warning>The password will be saved in the clear in a configuration file in your home directory.</warning>
uk: Введіть ваш пароль для розпізнавання на сервері LDAP.<nl/><warning>Пароль буде збережено у вигляді простого тексту у файлі налаштувань вашого домашнього каталогу.</warning>

en: Connection Security
uk: Захист з'єднання

en: Connection Security (requires GnuPG 2.2.28 or later)
uk: Захист з'єднання (потребує GnuPG 2.2.28 або новішої версії)

en: Use default connection (probably not TLS secured)
uk: Скористатися типовим з'єднанням (ймовірно, без захисту TLS)

[ctx: @info:tooltip]
en: Use GnuPG's default to connect to the LDAP server. By default, GnuPG 2.3 and earlier use a plain, not TLS secured connection. <b>(Not recommended)</b>
uk: Скористатися типовими параметрами GnuPG для з'єднання із сервером LDAP. Типово, у GnuPG 2.3 і старіших версіях використано звичайне, не захищене TLS з'єднання. <b>(Не рекомендуємо)</b>

en: Do not use a TLS secured connection
uk: Не використовувати захищеного TLS з'єднання

[ctx: @info:tooltip]
en: Use a plain, not TLS secured connection to connect to the LDAP server. <b>(Not recommended)</b>
uk: Скористатися звичайним, не захищеним TLS з'єднанням для обміну даними з сервером LDAP. <b>(Не рекомендуємо)</b>

en: Use TLS secured connection
uk: Скористатися захищеним TLS з'єднанням

[ctx: @info:tooltip]
en: Use a standard TLS secured connection (initiated with STARTTLS) to connect to the LDAP server. <b>(Recommended)</b>
uk: Скористатися стандартним захищеним TLS з'єднанням (із ініціалізацією за допомогою STARTTLS) для встановлення з'єднання із сервером LDAP. <b>(Рекомендуємо)</b>

en: Tunnel LDAP through a TLS connection
uk: Тунелювати LDAP крізь з'єднання TLS

[ctx: @info:tooltip]
en: Use a TLS secured connection through which the connection to the LDAP server is tunneled. <b>(Not recommended)</b>
uk: Скористатися захищеним з'єднанням TLS, крізь яке виконати тунелювання з'єднання із сервером LDAP. <b>(Не рекомендуємо)</b>

en: Advanced Settings
uk: Додаткові параметри

en: Base DN:
uk: Кореневий DN:

[ctx: @info:tooltip]
en: <b>(Optional, can usually be left empty)</b> Enter the base DN for this LDAP server to limit searches to only that subtree of the directory.
uk: <b>(Необов'язкове: зазвичай, можна не заповнювати)</b> Введіть базовий DN цього сервера LDAP, щоб обмежити пошук лише ієрархією цього піддерева каталогу.

en: Additional flags:
uk: Додаткові прапорці:

[ctx: @info:tooltip]
en: Here you can enter additional flags that are not yet (or no longer) supported by Kleopatra. For example, older versions of GnuPG use <code>ldaps</code> to request a TLS secured connection.
uk: Тут ви можете ввести додаткові прапорці, підтримку яких ще (або вже) не реалізовано у Kleopatra. Наприклад, у застарілих версіях GnuPG використано <code>ldaps</code> для надсилання запиту щодо захищеного TLS з'єднання.

[ctx: @title:window]
en: Edit Directory Service
uk: Редагування служби каталогів

en: Open file dialog
uk: Вікно відкриття файла

en: <placeholder>none</placeholder>
uk: <placeholder>немає</placeholder>

en: Never Encrypt with This Key
uk: Ніколи не шифрувати цим ключем

en: Always Encrypt with This Key
uk: Завжди зашифровувати цим ключем

en: Encrypt Whenever Encryption is Possible
uk: Шифрувати, якщо можливо зашифрувати

en: Always Ask
uk: Завжди питати

en: Ask Whenever Encryption is Possible
uk: Питати, якщо можливо зашифрувати

[ctx: @title:window]
en: Encryption Key Approval
uk: Схвалення ключа шифрування

en: The following keys will be used for encryption:
uk: Наступні ключі будуть використані для шифрування:

en: Your keys:
uk: Ваші ключі:

en: Recipient:
uk: Адресат:

en: Encryption keys:
uk: Ключі шифрування:

en: Encryption preference:
uk: Пріоритет засобів шифрування:

en: Clear
uk: Очистити

en: Change...
uk: Змінити...

en: <placeholder>unknown</placeholder>
uk: <placeholder>невідомо</placeholder>

en: <qt><p>An error occurred while fetching the keys from the backend:</p><p><b>%1</b></p></qt>
uk: <qt><p>При отриманні ключів з сервера сталася помилка:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: Key Listing Failed
uk: Помилка отримання переліку ключів

en: The OpenPGP backend does not support listing keys. Check your installation.
uk: Сервер OpenPGP не підтримує перелік ключів. Перевірте, чи належним чином встановлено програму.

en: The S/MIME backend does not support listing keys. Check your installation.
uk: Сервер S/MIME не підтримує перелік ключів. Перевірте, чи належним чином встановлено програму.

en: OpenPGP Key Selection
uk: Вибір ключа OpenPGP

en: Please select an OpenPGP key to use.
uk: Виберіть, будь ласка, ключ OpenPGP.

en: S/MIME Key Selection
uk: Вибір ключа S/MIME

en: Please select an S/MIME key to use.
uk: Виберіть, будь ласка, ключ S/MIME.

en: Key Selection
uk: Вибір ключа

en: Please select an (OpenPGP or S/MIME) key to use.
uk: Виберіть, будь ласка, ключ (OpenPGP або S/MIME).

[ctx: Name <email> (validity, created: date)]
en: %1 (%2, created: %3)
uk: %1 (%2, створено: %3)

[ctx: Name <email> (validity, type, created: date)]
en: %1 (%2, %3, created: %4)
uk: %1 (%2, %3, створено: %4)

en: Loading keys ...
uk: Завантажуємо ключі…

en: The key is not valid.
uk: Ключ не є чинним.

en: The key is expired.
uk: Строк дії ключа вичерпано.

en: The key is revoked.
uk: Ключ відкликано.

en: The key is disabled.
uk: Ключ було скасовано.

en: The key is not designated for encryption.
uk: Ключ не призначено для шифрування.

en: The key is not designated for signing.
uk: Ключ не призначено для підписування.

en: The key is not designated for certifying.
uk: Ключ не призначено для сертифікації.

en: The key is not designated for authentication.
uk: Ключ не призначено для розпізнавання.

en: The key is not secret.
uk: Ключ не є закритим.

en: The key is not trusted enough.
uk: Ключ є недостатньо надійним.

en: The key can be used.
uk: Ключ не можна використовувати.

en: Key ID
uk: ІД ключа

en: unknown
uk: невідомий

en: OpenPGP key for <b>%1</b>
uk: Ключ OpenPGP для <b>%1</b>

en: S/MIME key for <b>%1</b>
uk: Ключ S/MIME для <b>%1</b>

en: Valid from
uk: Чинний з

en: Valid until
uk: Чинний до

[ctx: Key fingerprint]
en: Fingerprint
uk: Відбиток

[ctx: Key issuer]
en: Issuer
uk: Видавець

[ctx: Key status]
en: Status
uk: Стан

en: Search for &External Certificates
uk: Шукати &зовнішні сертифікати

en: &Search for:
uk: &Шукати за:

en: &Remember choice
uk: &Запам'ятати вибір

en: <qt><p>If you check this box your choice will be stored and you will not be asked again.</p></qt>
uk: <qt><p>Якщо цей параметр ввімкнено, ваш вибір буде збережено та вас більше не будуть турбувати цим питанням знову.</p></qt>

en: &Reread Keys
uk: &Перечитати ключі

en: &Start Certificate Manager
uk: Зап&устити менеджер сертифікатів

en: No backends found for listing keys. Check your installation.
uk: Не знайдено серверів для отримання переліку ключів. Перевірте, чи належним чином встановлено програму.

en: Could not start certificate manager; please check your installation.
uk: Не вдається запустити менеджер сертифікатів. Будь ласка, перевірте чи все встановлено правильно.

en: Certificate Manager Error
uk: Помилка менеджера сертифікатів

en: Checking selected keys...
uk: Перевіряються вибрані ключі...

en: Fetching keys...
uk: Йде отримання ключів...

en: <qt>One backend returned truncated output.<p>Not all available keys are shown</p></qt> | <qt>%1 backends returned truncated output.<p>Not all available keys are shown</p></qt>
uk[0]: <qt>%1 сервер повернув зрізаний вивід.<p>Не всі наявні ключі будуть показані</p></qt>
uk[1]: <qt>%1 сервери повернули зрізаний вивід.<p>Не всі наявні ключі будуть показані</p></qt>
uk[2]: <qt>%1 серверів повернули зрізаний вивід.<p>Не всі наявні ключі будуть показані</p></qt>
uk[3]: <qt>%1 сервер повернув зрізаний вивід.<p>Не всі наявні ключі будуть показані</p></qt>

en: Key List Result
uk: Результат переліку ключів

en: Recheck Key
uk: Ще раз перевірити ключ

en: Your system does not have support for GnuPG Audit Logs
uk: Здається, ваша система не підтримує журнали перевірки GnuPG

en: System Error
uk: Системна помилка

en: An error occurred while trying to retrieve the GnuPG Audit Log:
    %1
uk: Під час спроби отримання журналу перевірки GnuPG сталася помилка:
    %1

en: GnuPG Audit Log Error
uk: Помилка у журналі перевірки GnuPG

en: No GnuPG Audit Log available for this operation.
uk: Для цієї дії журнал перевірки GnuPG недоступний.

en: No GnuPG Audit Log
uk: Немає журналу перевірки GnuPG

en: GnuPG Audit Log Viewer
uk: Переглядач журналу перевірки GnuPG

en: Signing failed: %1
uk: Помилку підпису: %1

en: Signing successful
uk: Підписування виконано успішно

en: Encryption failed: %1
uk: Помилка шифрування: %1

en: Encryption successful
uk: Шифрування виконано успішно

en: Signing Result
uk: Результат підписування

en: Signing Error
uk: Помилка під час підписування

en: Encryption Result
uk: Результат шифрування

en: Encryption Error
uk: Помилка шифрування

en: &Show Audit Log
uk: &Показати журнал перевірки

[ctx: @action:button]
en: Show Details
uk: Показати подробиці

[ctx: @action:button]
en: Show Matching Keys
uk: Показати відповідні ключі

en: Show keys matching the email address
uk: Показати ключі, що відповідають адресі електронної пошти

[ctx: @action:button short for 'Show all keys']
en: Show All
uk: Показати усі

en: Show all keys
uk: Показати усі ключі

[ctx: @info:tooltip for a 'Generate new key pair' action in a combobox when a user does not yet have an OpenPGP or S/MIME key.]
en: Generate a new key using your E-Mail address.<br/><br/>The key is necessary to decrypt and sign E-Mails. You will be asked for a passphrase to protect this key and the protected key will be stored in your home directory.
uk: Створити ключ на основі адреси вашої електронної пошти.<br/><br/>Ключ потрібен для розшифрування і підписування повідомлень електронної пошти. Програма попросить вас вказати пароль для захисту цього ключа. Захищений ключ буде збережено до домашнього каталогу вашого облікового запису користувача.

[ctx: @title:window]
en: Security approval
uk: Схвалення захисту

en: Generating key for '%1'...
uk: Створюємо ключ для «%1»…

en: This can take several minutes.
uk: Виконання цієї дії може бути досить тривалим.

[ctx: @title:window]
en: Key generation
uk: Створення ключа

en: Operation Failed
uk: Не вдалося виконати

en: Generate a new key pair
uk: Створити пару ключів

en: Don't confirm identity and integrity
uk: Не підтверджувати профіль і цілісність

[ctx: @info:tooltip for not selecting a key for signing.]
en: The E-Mail will not be cryptographically signed.
uk: Поштове повідомлення не буде криптографічно підписано.

[ctx: Caption for signing key selection]
en: Confirm identity '%1' as:
uk: Підтвердити профіль «%1» як:

en: No key. Recipient will be unable to decrypt.
uk: Немає ключа. Отримувач не зможе розшифрувати дані.

[ctx: @info:tooltip for No Key selected for a specific recipient.]
en: Do not select a key for this recipient.<br/><br/>The recipient will receive the encrypted E-Mail, but it can only be decrypted with the other keys selected in this dialog.
uk: Не вибирати ключа для цього отримувача.<br/><br/>Отримувач дістане зашифроване повідомлення електронної пошти, але його можна буде розшифрувати лише за допомогою інших ключів, які вибрано у цьому діалоговому вікні.

[ctx: Encrypt to self (email address):]
en: Encrypt to self (%1):
uk: Зашифрувати для себе (%1):

en: Encrypt to others:
uk: Зашифрувати для інших:

en: Generate
uk: Створити

[ctx: @item:inlistbox]
en: Default reader
uk: Типовий зчитувач

[ctx: @info:tooltip]
en: <para>Select the smart card reader that GnuPG shall use.<list><item>The first item will make GnuPG use the first reader that is found.</item><item>The last item allows you to enter a custom reader ID or reader port number.</item><item>All other items represent readers that were found by GnuPG.</item></list></para>
uk: <para>Виберіть зчитувач смарт-карток, яким має користуватися GnuPG.<list><item>Якщо вибрати перший пункт, GnuPG використовуватиме перший знайдений зчитувач.</item><item>За допомогою вибору останнього пункту можна ввести ідентифікатор нетипового зчитувача або номер порту зчитувача.</item><item>Усі інші пункти відповідають зчитувачам, які було виявлено GnuPG.</item></list></para>

[ctx: @item:inlistbox]
en: Custom reader ID or port number
uk: Нетиповий ідентифікатор або номер порту зчитувача

en: VS-NfD compliant
uk: Сумісний із VS-NfD

en: Not VS-NfD compliant
uk: Несумісний із VS-NfD

en: %1-bit %2 (secret key available)
uk: %1-бітове %2 (доступний закритий ключ)

en: %1-bit %2
uk: %1-бітове %2

en: Signing (Qualified)
uk: Підписування (Обмежене)

en: Signing
uk: Підписування

en: Encryption
uk: Шифрування

en: Certifying User-IDs
uk: Сертифікуємо ідентифікатори користувачів

en: SSH Authentication
uk: Розпізнавання за допомогою SSH

en: Revoked
uk: Анульований

en: Expired
uk: Застарілий

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: All User-IDs are certified.
uk: Усі ідентифікатори користувачів сертифіковано.

en: One User-ID is not certified. | %1 User-IDs are not certified.
uk[0]: %1 ідентифікатор користувача не сертифіковано.
uk[1]: %1 ідентифікатори користувачів не сертифіковано.
uk[2]: %1 ідентифікаторів користувачів не сертифіковано.
uk[3]: Один ідентифікатор користувача не сертифіковано.

en: The validity cannot be checked at the moment.
uk: Зараз чинність перевірити не можна.

en: Serial number
uk: Серійний номер

en: Subject
uk: Призначення

en: User-ID
uk: Ід. користувача

en: a.k.a.
uk: Псевдонім

en: Certification trust
uk: Довіра до сертифікації

en: Trusted issuer?
uk: Довірений видавець?

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Stored
uk: Збережено

[ctx: stored...]
en: on SmartCard with serial no. %1
uk: на картці пам’яті з серійним номером %1

[ctx: stored...]
en: on this computer
uk: на цьому комп'ютері

en: Subkey
uk: Підключ

en: Some keys are revoked, expired, disabled, or invalid.
uk: Деякі ключі відкликано, вимкнено, строк дії деяких ключів завершився або ці ключі є некоректними.

en: All keys are certified.
uk: Усі ключі сертифіковано.

en: Some keys are not certified.
uk: Деякі ключі не сертифіковано.

en: The validity of the keys cannot be checked at the moment.
uk: Зараз чинність ключів перевірити не можна.

[ctx: @info:tooltip]
en: This group does not contain any keys.
uk: У цій групі немає жодного ключа.

en: Keys:
uk: Ключі:

[ctx: this follows a list of keys]
en: and 1 more key | and %1 more keys
uk[0]: і ще %1 ключ
uk[1]: і ще %1 ключі
uk[2]: і ще %1 ключів
uk[3]: і ще один ключ

[ctx: date format suitable for screen readers; d: day as a number without a leading zero, MMMM: localized month name, yyyy: year as a four digit number]
en: MMMM d, yyyy
uk: dd.MM.yyyy

[ctx: @info the expiration date of the key is unknown]
en: unknown
uk: невідома

en: unlimited
uk: без обмежень

[ctx: Unknown encryption protocol]
en: Unknown
uk: Невідомий

[ctx: a group of keys/certificates]
en: Group
uk: Група

[ctx: unknown trust level]
en: unknown
uk: невідомий

en: untrusted
uk: ненадійний

[ctx: marginal trust]
en: marginal
uk: з неповною довірою

[ctx: full trust]
en: full
uk: повний

[ctx: ultimate trust]
en: ultimate
uk: необмежений

[ctx: undefined trust]
en: undefined
uk: невизначений

en: revoked
uk: відкликаний

en: expired
uk: застарілий

en: disabled
uk: вимкнений

en: invalid
uk: некоректний

[ctx: as in good/valid signature]
en: good
uk: добрий

en: valid
uk: чинний

en: certificate expired
uk: строк дії сертифіката минув

[ctx: fake/invalid signature]
en: bad
uk: поганий

en: no public key
uk: немає відкритого ключа

en: key expired
uk: строк дію ключа вичерпано

en: key revoked
uk: ключ відкликано

en: key disabled
uk: ключ вимкнено

en: Bad signature by unknown certificate %1: %2
uk: Неякісне підписування невідомим сертифікатом %1: %2

en: Bad signature by an unknown certificate: %1
uk: Неякісне підписування невідомим сертифікатом: %1

en: Bad signature by %1: %2
uk: Неякісне підписування %1: %2

en: Good signature by unknown certificate %1.
uk: Якісне підписування невідомим сертифікатом %1.

en: Good signature by an unknown certificate.
uk: Якісне підписування невідомим сертифікатом.

en: Good signature by %1.
uk: Якісне підписування %1.

en: Invalid signature by unknown certificate %1: %2
uk: Некоректне підписування невідомим сертифікатом %1: %2

en: Invalid signature by an unknown certificate: %1
uk: Некоректне підписування невідомим сертифікатом: %1

en: Invalid signature by %1: %2
uk: Некоректне підписування %1: %2

en: This certificate was imported from the following sources:
uk: Цей сертифікат було імпортовано з таких джерел:

en: The import of this certificate was canceled.
uk: Імпортування цього сертифіката було скасовано.

en: An error occurred importing this certificate: %1
uk: Під час імпортування цього сертифіката сталася помилка: %1

en: This certificate was new to your keystore. The secret key is available.
uk: Цей сертифікат є новим у вашому сховищі ключів. Доступний закритий ключ.

en: This certificate is new to your keystore.
uk: Цей сертифікат є новим у вашому сховищі ключів.

en: New user-ids were added to this certificate by the import.
uk: До цього сертифіката під час імпортування було додано нові ідентифікатори користувачів.

en: New signatures were added to this certificate by the import.
uk: До цього сертифіката під час імпортування було додано нові підписи.

en: New subkeys were added to this certificate by the import.
uk: До цього сертифіката під час імпортування було додано нові підключі.

en: The import contained no new data for this certificate. It is unchanged.
uk: Імпортовані дані не містили нічого нового щодо цього сертифіката. Він лишився незмінним.

en: Certify
uk: Сертифікувати

en: Sign
uk: Підписати

en: Encrypt
uk: Зашифрувати

en: Authenticate
uk: Розпізнати

[ctx: (validity, protocol, creation date)]
en: (%1, %2, created: %3)
uk: (%1, %2, створено: %3)

[ctx: name of group of keys (n key(s), validity)]
en: %2 (1 key, %3) | %2 (%1 keys, %3)
uk[0]: %2 (%1 ключ, %3)
uk[1]: %2 (%1 ключі, %3)
uk[2]: %2 (%1 ключів, %3)
uk[3]: %2 (1 ключ, %3)

[ctx: name of group of keys (n key(s), validity, tag)]
en: %2 (1 key, %3, tag) | %2 (%1 keys, %3, tag)
uk[0]: %2 (%1 ключ, %3, мітка)
uk[1]: %2 (%1 ключі, %3, мітка)
uk[2]: %2 (%1 ключів, %3, мітка)
uk[3]: %2 (1 ключ, %3, мітка)

[ctx: name of group of keys (n key(s), validity, group ...)]
en: %2 (1 key, %3, unknown origin) | %2 (%1 keys, %3, unknown origin)
uk[0]: %2 (%1 ключ, %3, невідоме походження)
uk[1]: %2 (%1 ключі, %3, невідоме походження)
uk[2]: %2 (%1 ключів, %3, невідоме походження)
uk[3]: %2 (1 ключ, %3, невідоме походження)

en: The certificate is marked as your own.
uk: Сертифікат позначено як ваш власний.

en: The certificate belongs to this recipient.
uk: Сертифікат належить цьому отримувачу.

en: The trust model indicates marginally that the certificate belongs to this recipient.
uk: Модель довіри опосередковано визначає, що цей сертифікат належить цьому отримувачу.

en: This certificate should not be used.
uk: Цим сертифікатом не варто користуватися.

en: There is no indication that this certificate belongs to this recipient.
uk: Немає ніяких свідчень того, що цей сертифікат належить цьому отримувачу.

en: This group does not contain any keys.
uk: У цій групі немає жодного ключа.

[ctx: @info the compliance of the key with certain requirements is unknown]
en: unknown
uk: невідома

[ctx: As in all user IDs are valid.]
en: certified
uk: сертифіковано

[ctx: As in not all user IDs are valid.]
en: not certified
uk: не сертифіковано

[ctx: The validity of the user IDs has not been/could not be checked]
en: not checked
uk: не перевірено

[ctx: As in all keys are valid.]
en: all certified
uk: усі сертифіковано

[ctx: As in not all keys are valid.]
en: not all certified
uk: не усі сертифіковано

en: Keyserver
uk: Сервер ключів

en: File import
uk: Імпортування файлів

en: Generated
uk: Створено

en: Unknown
uk: Невідомо

[ctx: Certifies this key as partially trusted introducer for 'domain name'.]
en: Certifies this key as partially trusted introducer for '%1'.
uk: Сертифікує цей ключ як частково довірений впроваджувач для «%1».

[ctx: Certifies this key as fully trusted introducer for 'domain name'.]
en: Certifies this key as fully trusted introducer for '%1'.
uk: Сертифікує цей ключ як повністю довірений впроваджувач для «%1».

en: Certificate Manager and Unified Crypto GUI
uk: Засіб для керування сертифікатами і уніфікований графічний інтерфейс шифрування

en: Invalid hex char '%1' in input stream.
uk: Некоректний шістнадцятковий символ «%1» у потоці вхідних даних.

en: Premature end of hex-encoded char in input stream
uk: Передчасне завершення закодованого у шістнадцяткове число символу у потоці вхідних даних.
