kmail - en to pl translation catalogue (494 entries)

[ctx: @title:tab Expiry settings for a folder.]
en: Expiry
pl: Przedawnianie

[ctx: Expire messages after %1]
en:  day |  days
pl[0]:  dzień
pl[1]:  dni
pl[2]:  dni

en: Never
pl: Nigdy

en: Save Settings and Expire Now
pl: Zapisz ustawienia i przedawnij teraz

en: Expire messages with invalid date
pl: Przedawnij wiadomości z nieprawidłową datą

en: Expire read messages after:
pl: Przedawnij przeczytane wiadomości po:

en: Expire unread messages after:
pl: Przedawnij nieprzeczytane wiadomości po:

en: Move expired messages to:
pl: Przenieś przedawnione wiadomości do:

en: Delete expired messages permanently
pl: Trwale usuń przedawnione wiadomości

en: Please select a folder to expire messages into.
    If this is not done, expired messages will be permanently deleted.
pl: Wybierz katalog, do którego będą trafiały przedawnione wiadomości.
    Jeśli tego nie zrobisz, to wygasłe wiadomości zostaną trwale usunięte.

en: No Folder Selected
pl: Nie wybrano katalogu

en: Please select a different folder than the current folder to expire messages into.
    If this is not done, expired messages will be permanently deleted.
pl: Wybierz inny niż obecny katalog, do którego będą trafiać przedawnione wiadomości.
    Jeśli tego nie zrobisz, to przedawnione wiadomości zostaną trwale usunięte.

en: Wrong Folder Selected
pl: Wybrano zły katalog

[ctx: @title:tab General settings for a folder.]
en: General
pl: Ogólne

[ctx: @label:textbox Name of the folder.]
en: Folder &Name:
pl: &Nazwa katalogu:

en: Share unread state with all users
pl: Współdziel stan 'nieprzeczytana' ze wszystkimi użytkownikami

en: If enabled, the unread state of messages in this folder will be the same for all users having access to this folder. If disabled (the default), every user with access to this folder has their own unread state.
pl: Jeśli ta opcja jest włączona, stan wiadomości w tym katalogu będzie wspólny dla wszystkich użytkowników. Jeśli opcja jest wyłączona (ustawienie domyślne) każdy użytkownik będzie miał własny stan 'nieprzeczytana'.

en: You have configured this folder to contain groupware information. That means that this folder will disappear once the configuration dialog is closed.
pl: Ten katalog ustawiono do przechowywania informacji o pracy grupowej. Oznacza to, że zniknie on zaraz po zamknięciu okna ustawień.

en: Act on new/unread mail in this folder
pl: Powiadamiaj o nowej/nieprzeczytanej poczcie w tym katalogu

en: <qt><p>If this option is enabled then you will be notified about new/unread mail in this folder. Moreover, going to the next/previous folder with unread messages will stop at this folder.</p><p>Uncheck this option if you do not want to be notified about new/unread mail in this folder and if you want this folder to be skipped when going to the next/previous folder with unread messages. This is useful for ignoring any new/unread mail in your trash and spam folder.</p></qt>
pl: <qt><p>Jeśli ta opcja jest włączona, będziesz powiadamiany o nowej/nieprzeczytanej poczcie w tym katalogu. Ponadto, przechodzenie do następnego/poprzedniego katalogu z nieprzeczytanymi wiadomościami będzie uwzględniać ten katalog.</p> <p>Jeśli ta opcja jest wyłączona, nie będziesz powiadamiany o nowej/nieprzeczytanej poczcie w tym katalogu i katalog ten będzie pomijany przy przechodzeniu do następnego/poprzedniego katalogu z nieprzeczytanymi wiadomościami. Jest to przydatne do ignorowania nowej/nieprzeczytanej poczty w koszu i katalogu na spam.</p></qt>

en: Keep replies in this folder
pl: Odpowiedzi przechowuj w tym katalogu

en: Check this option if you want replies you write to mails in this folder to be put in this same folder after sending, instead of in the configured sent-mail folder.
pl: Włącz tę opcję, jeśli chcesz, by odpowiedzi na listy z tego katalogu były umieszczane w tym katalogu, a nie w katalogu 'wysłane'.

en: Hide this folder in the folder selection dialog
pl: Ukryj ten katalog w oknie wyboru katalogów

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this option if you do not want this folder to be shown in folder selection dialogs, such as the <interface>Jump to Folder</interface> dialog.
pl: Włącz tę opcję, jeśli nie chcesz,a by ten katalog był widoczny w oknie wyboru katalogów, używanym m.in. przez funkcję <interface>Przejdź do katalogu</interface>.

en: Use &default identity
pl: Użyj &domyślnej tożsamości

en: Select the sender identity to be used when writing new mail or replying to mail in this folder. This means that if you are in one of your work folders, you can make KMail use the corresponding sender email address, signature and signing or encryption keys automatically. Identities can be set up in the main configuration dialog. (Settings -> Configure KMail)
pl: Wybierz tożsamość nadawcy używaną podczas pisania nowych wiadomości lub odpowiadania na wiadomości z tego katalogu. Oznacza to, że jeśli jesteś w jednym ze swoich katalogów roboczych, KMail może użyć odpowiednich adresów nadawcy, sygnatur oraz kluczy podpisu i szyfrowania. Tożsamości można ustawić w głównym oknie konfiguracji (Ustawienia->Ustawienia KMail).

en: &Sender identity:
pl: Toż&samość nadawcy:

en: &Use custom message templates in this folder
pl: &Użyj szablonów użytkownika w tym folderze

en: &Copy Global Templates
pl: S&kopiuj szablony globalne

en: Show Sender/Receiver Column in List of Messages
pl: Pokaż kolumnę Nadawca/Adresat w liście wiadomości

[ctx: @item:inlistbox Show default value.]
en: Default
pl: Domyślna

[ctx: @item:inlistbox Show sender.]
en: Sender
pl: Nadawca

[ctx: @item:inlistbox Show receiver.]
en: Receiver
pl: Adresat

en: Sho&w column:
pl: Pokaż &kolumnę:

en: Use default message list aggregation:
pl: Użyj domyślnego grupowania w liście wiadomości:

en: Use default message list theme
pl: Użyj domyślnego wyglądu listy wiadomości

en: Prefer HTML to text
pl: HTML zamiast tekstu

en: Message format:
pl: Format wiadomości:

en: Prefer text to HTML
pl: Zwykły tekst zamiast HTML

en: Use Global Settings
pl: Użyj ustawień globalnych

[ctx: @title:window]
en: Select Account
pl: Wybierz konto

en: Filter account is missing. Please select account to use with filter "%1"
pl: Dla filtra "%1" brakuje konta. Wybierz konto, które może wykorzystywać filtr.

[ctx: @title:window]
en: Select Folder
pl: Wybierz katalog

en: Folder path was "%1".
pl: Ścieżką katalogu było "%1".

en: The following folders can be used for this filter:
pl: Możesz użyć następujących katalogów dla tego filtra:

en: Please select a folder:
pl: Wybierz katalog:

en: Filter folder is missing. Please select a folder to use with filter "%1":
pl: Brakuje katalogu filtra. Wybierz katalog, którego może użyć filtr "%1":

[ctx: @title:window]
en: Select Identity
pl: Wybierz tożsamość

en: Filter identity is missing. Please select an identity to use with filter "%1"
pl: Brak tożsamości filtra. Wybierz tożsamość do użycia z filtrem "%1"

[ctx: @title:window]
en: Select sound
pl: Wybierz dźwięk

en: Sound file was "%1".
pl: Plikiem dźwiękowym było "%1".

en: Sound file is missing. Please select a sound to use with filter "%1"
pl: Dla filtra "%1" brakuje pliku dźwiękowego. Wybierz plik dźwiękowy, który może wykorzystywać filtr.

[ctx: @title:window]
en: Select Tag
pl: Wybierz znacznik

en: Tag was "%1".
pl: Znacznikiem było "%1".

en: Filter tag is missing. Please select a tag to use with filter "%1"
pl: Dla filtra "%1" brakuje znacznika. Wybierz znacznik, który może wykorzystywać filtr.

en: Add Tag...
pl: Dodaj znacznik...

[ctx: @title:window]
en: Select Template
pl: Wybierz szablon

en: Filter template is missing. Please select a template to use with filter "%1"
pl: Brakuje szablonu filtra. Wybierz szablon do użycia z filtrem "%1"

[ctx: @title:window]
en: Select Transport
pl: Wybierz usługę poczty

en: Filter transport is missing. Please select a transport to use with filter "%1"
pl: Brakuje filtra usługi pocztowej. Wybierz usługę pocztową do użycia z filtrem "%1"

[ctx: @title:window]
en: Select thunderbird filter files
pl: Wybierz pliki filtrów Thunderbirda

en:  (default)
pl:  (domyślne)

en: ### "action '%1' not supported"
pl: ### "działanie '%1' nie jest obsługiwane"

en: Add Header
pl: Dodaj nagłówek

en: With value:
pl: Z wartością:

en: The header name was missing.
pl: Brak nazwy nagłówka.

en: The header value was missing.
pl: Brak wartości nagłówka.

en: Add Tag
pl: Dodaj znacznik

en: No tag selected.
pl: Nie wybrano znacznika.

en: Add to Address Book
pl: Dodaj do książki adresowej

[ctx: Email sender]
en: From
pl: Od

[ctx: Email recipient]
en: To
pl: Do

en: CC
pl: DW

en: BCC
pl: UDW

en: KMail Filter
pl: Filtr KMail

en: with category
pl: z kategorią

en: in address book
pl: w książce adresowej

en: This defines the preferred address book.
    If it is not accessible, the filter will fallback to the default address book.
pl: Określa preferowaną książkę adresową.
    Jeśli ta książka nie jest dostępna, filtr użyje domyślnej książki adresowej.

en: Header type selected is unknown.
pl: Wybrany rodzaj nagłówka jest nieznany.

en: No addressbook selected.
pl: Nie wybrano książki adresowej.

en: Copy Into Folder
pl: Skopiuj do katalogu

en: Folder destination was not defined.
pl: Nie wskazano katalogu docelowego.

en: Decrypt
pl: Odszyfruj

en: <b>Warning:</b> Decrypted emails may be uploaded to a server!
pl: <b>Uwaga:</b> odszyfrowana poczta może zostać wysłana na serwer!

en: <p>If the email folder that you are filtering into is connected to a remote account (like an IMAP-Server) the decrypted content will go there.</p>
pl: <p>Jeśli katalog pocztowy, w którym filtrujesz, jest podłączony do konta zdalnego (takiego jak serwer IMAP) to odszyfrowana treść będzie na niego wysyłana.</p>

en: Delete Message
pl: Usuń wiadomość

en: Be careful, mails will be removed.
pl: Bądź ostrożny, poczta zostanie usunięta.

en: Encrypt
pl: Zaszyfruj

en: No encryption key has been selected
pl: Nie wybrano klucza szyfrującego

en: Re-encrypt encrypted emails with this key
pl: Zaszyfruj tym kluczem ponownie pocztę szyfrowaną

en: <b>Warning:</b> Seckey necessary to read emails.
pl: <b>Uwaga:</b> Wymagany jest klucz poufny do odczytu poczty.

en: <p>Once an email has been encrypted you will need a crypto setup with your secret key to access the contents again.</p><p>If you keep emails stored on an email server and use several clients, each of them must be configured to enable decryption.</p>
pl: <p>Od chwili zaszyfrowania wiadomości pocztowej, będzie wymagany tajny klucz do ponownego przeczytania treści.</p><p>Jeśli twoja poczta jest przechowana na serwerze pocztowym i używasz kilku klientow pocztowych, to każdy z nich należy ustawić z włączonym odszyfrowywaniem.</p>

en: Execute Command
pl: Wykonaj polecenie

en: Missing command.
pl: Brakuje polecenia.

[ctx: Forward directly not with a command]
en: Forward To
pl: Przekaż do

en: The addressee to whom the message will be forwarded.
pl: Odbiorca przekazywanej wiadomości.

en: The filter will forward the message to the addressee entered here.
pl: Ten filtr przekaże wiadomość na podany adres.

en: Default Template
pl: Domyślny szablon

en: The template used when forwarding
pl: Szablon używany do przekazywania wiadomości

en: Set the forwarding template that will be used with this filter.
pl: Ustaw szablon przekazywania wiadomości dla tego filtra.

en: Forward to %1 with default template
pl: Przekaż do %1, używając domyślnego szablonu

en: Forward to %1 with template %2
pl: Przekaż do %1, używając szablonu %2

en: Email address was not defined.
pl: Nie podano adresu e-mail.

en: Move Into Folder
pl: Przenieś do katalogu

[ctx: pipe through with command]
en: Pipe Through
pl: Potok przez

en: No action defined.
pl: Nie wskazano działania.

en: Play Sound
pl: Odtwórz dźwięk

en: Sound file was not defined.
pl: Nie podano pliku dźwiękowego.

en: Redirect To
pl: Przekieruj do

en: Email address was missing.
pl: Brak adresu e-mail.

en: Remove Header
pl: Usuń nagłówek

en: Header name undefined.
pl: Nie podano nazwy nagłówka.

en: Set Reply-To To
pl: Ustaw adres zwrotny jako

en: Rewrite Header
pl: Przepisz nagłówek

en: Header not defined
pl: Nie podano nagłówka

en: Search string is empty.
pl: Ciąg znaków do wyszukania jest pusty.

en: Replace:
pl: Zastąp:

en: With:
pl: przez:

en: Send Fake MDN
pl: Wyślij fałszywy MDN

[ctx: MDN type]
en: Ignore
pl: Pomiń

[ctx: MDN type]
en: Displayed
pl: Wyświetlona

[ctx: MDN type]
en: Deleted
pl: Usunięta

[ctx: MDN type]
en: Dispatched
pl: Przesłana

[ctx: MDN type]
en: Processed
pl: Przetworzona

[ctx: MDN type]
en: Denied
pl: Odrzucona

[ctx: MDN type]
en: Failed
pl: Nieudana

en: Fake type undefined.
pl: Nie podano fikcyjnego rodzaju.

en: Confirm Delivery
pl: Potwierdź odbiór

en: Set Identity To
pl: Ustaw tożsamość na

en: Mark As
pl: Oznacz jako

en: Status not specified.
pl: Nie podano stanu.

en: Set Transport To
pl: Ustaw usługę poczty na

en: Mail transport not defined.
pl: Nie określono usługi pocztowej.

[ctx: msg status]
en: Important
pl: Ważna

[ctx: msg status]
en: Read
pl: Przeczytana

[ctx: msg status]
en: Unread
pl: Nieprzeczytana

[ctx: msg status]
en: Replied
pl: Odpowiedziana

[ctx: msg status]
en: Forwarded
pl: Przekazana

[ctx: msg status]
en: Watched
pl: Śledzona

[ctx: msg status]
en: Ignored
pl: Ignorowana

[ctx: msg status]
en: Ham
pl: Nie-spam

[ctx: msg status]
en: Action Item
pl: Działanie

en: Status is missing.
pl: Brak stanu.

[ctx: action: to unset the status]
en: Unset Status
pl: Usuń nadany stan

en: Status not defined.
pl: Nie określono stanu.

en: Please select an action.
pl: Wybierz działanie.

en: Help
pl: Pomoc

en: You can get specific header when you use %{headername}.
pl: Aby uzyskać dany nagłówek użyj %{nazwa_nagłówka}.

[ctx: @title:window]
en: Convert to Sieve Script
pl: Przekształć na skrypt Sieve

en: Save...
pl: Zapisz...

en: Share...
pl: Udostępnij...

en: Sieve Files (*.siv);;All Files (*)
pl: Pliki Sieve (*.siv);;Wszystkie pliki (*)

[ctx: @title:window]
en: Convert to Script Sieve
pl: Przekształć na skrypt Sieve

en: Gmail filter %1
pl: Filtr Gmail %1

en: Procmail filter %1
pl: Filtr Procmail %1

en: The following filters have not been saved because they were invalid (e.g. containing no actions or no search rules).
pl: Następujące filtry nie zostały zapisane, ponieważ są niepoprawne (tzn. nie zawierają działania lub warunków do wyszukiwania).

en: Import KMail Filters
pl: Zaimportuj filtry KMail

en: Import Evolution Filters
pl: Zaimportuj filtry Evolution

en: Import Sylpheed Filters
pl: Zaimportuj filtry Sylpheed

en: Import Procmail Filters
pl: Zaimportuj filtry Procmail

en: Import Balsa Filters
pl: Zaimportuj filtry Balsa

en: Import Claws Mail Filters
pl: Zaimportuj filtry Poczty Claws

en: Import Gmail Filters
pl: Zaimportuj filtry Gmail

en: The selected file is not readable. Your file access permissions might be insufficient.
pl: Nie można odczytać wybranego pliku. Być może prawa dostępu są niewystarczające.

en: Export Filters
pl: Wyeksportuj filtry

en: Select All
pl: Zaznacz wszystko

en: Unselect All
pl: Odznacz wszystko

[ctx: @title:window]
en: Select Filters
pl: Wybierz filtry

[ctx: @info Displayed grayed-out inside the textbox, verb to search]
en: Search
pl: Szukaj

[ctx: @title:window]
en: Invalid Filters
pl: Nieprawidłowe filtry

en: Discard
pl: Porzuć

en: The following filters are invalid (e.g. containing no actions or no search rules). Discard or edit invalid filters?
pl: Następujące filtry są niepoprawne (tzn. nie zawierają działania lub warunków do wyszukiwania). Porzucić czy zmienić niepoprawne filtry?

en: Account Name
pl: Nazwa konta

en: Type
pl: Rodzaj

[ctx: @title:window]
en: Filter Rules
pl: Zasady filtrowania

en: Import...
pl: Zaimportuj...

en: Export...
pl: Wyeksportuj...

en: Convert to...
pl: Przekształć na...

en: KMail filters
pl: Filtry KMail

en: Thunderbird filters
pl: Filtry Thunderbird

en: Evolution filters
pl: Filtry Evolution

en: Sylpheed filters
pl: Filtry Sylpheed

en: Procmail filters
pl: Filtry Procmail

en: Balsa filters
pl: Filtry Balsa

en: Claws Mail filters
pl: Filtry Poczty Claws

en: Icedove Mail filters
pl: Filtry Poczty Icedove

en: Gmail filters
pl: Filtry Gmail

en: Sieve script
pl: Skrypt Sieve

en: Available Filters
pl: Dostępne filtry

[ctx: General mail filter settings.]
en: General
pl: Ogólne

[ctx: Advanced mail filter settings.]
en: Advanced
pl: Rozszerzone

en: Filter actions:
pl: Działania filtra:

en: Apply this filter to incoming messages:
pl: Zastosuj ten filtr do wiadomości przychodzących:

en: From all accounts
pl: Na wszystkich kontach

en: From all but online IMAP accounts
pl: Na wszystkich oprócz zdalnych kont IMAP

en: From selected accounts only
pl: Tylko z wybranych kont

en: Apply this filter to &sent messages
pl: Zastosuj ten filtr po wy&słaniu wiadomości

en: <p>The filter will be triggered <b>after</b> the message is sent and it will only affect the local copy of the message.</p><p>If the recipient's copy also needs to be modified, please use "Apply this filter <b>before</b> sending messages".</p>
pl: <p>Ten filtr zostanie wykonany <b>po</b> wysłaniu wiadomości i będzie dotyczył jedynie kopii lokalnej.</p><p>Jest wiadomość, którą otrzyma odbiorca, także ma być zmieniona, proszę użyć opcji "Zastosuj ten filtr <b>przed</b> wysłaniem wiadomości".</p>

en: Apply this filter &before sending messages
pl: Zastosuj ten filtr przed &wysyłaniem wiadomości

en: <p>The filter will be triggered <b>before</b> the message is sent and it will affect both the local copy and the sent copy of the message.</p><p>This is required if the recipient's copy also needs to be modified.</p>
pl: <p>Ten filtr zostanie wykonany <b>przed</b> wysłaniem wiadomości i będzie dotyczył zarówno kopii lokalnej, jak i wysłanej wiadomości.</p><p>Jest to konieczne, jeśli wiadomość, którą otrzyma odbiorca, także ma być zmieniona.</p>

en: Apply this filter on manual &filtering
pl: Zastosuj ten filtr przy ręcznym &filtrowaniu

en: Apply this filter on inbound emails in all folders
pl: Zastosuj ten filtr na wewnętrznej poczcie na wszystkich katalogach

en: <p>The filter will be applied on inbound emails from all folders belonging to all accounts selected above. This is useful when using local filters with IMAP accounts where new emails may have already been moved to different folders by server-side filters.</p>
pl: <p>Filtr zostanie zasotowanych na wewnętrznej poczcie ze wszystkich katalogów należących do wszystkich wybranych powyżej kont. Jest to użyteczne przy używaniu lokalnych filtrów z kontami IMAP, w których nowa poczta mogła już zostać przeniesiona do innych katalogów przez filtry po stronie serwera.</p>

en: If this filter &matches, stop processing here
pl: Jeśli ten filtr &pasuje, przerwij przetwarzanie

en: Add this filter to the Apply Filter menu
pl: Dodaj ten filtr do menu Zastosuj filtr

en: Additionally add this filter to the toolbar
pl: Dodatkowo dodaj ten filtr do paska narzędzi

en: Shortcut:
pl: Skrót:

en: Icon for this filter:
pl: Ikona tego filtra:

en: Run selected filter(s) on:
pl: Odfiltruj wybranymi filtrami katalog:

en: Run Now
pl: Odfiltruj teraz

[ctx: @info]
en: Unable to apply this filter since there are no folders selected.
pl: Nie można zastosować tego filtra, bo nie wybrano katalogu.

en: No folder selected.
pl: Nie wybrano żadnego katalogu.

[ctx: @info]
en: Some filters were changed and not saved yet. You must save your filters before they can be applied.
pl: Pewne filtry uległy zmianie i nie zostały jeszcze zapisane. Musisz zapisać swoje filtry przed ich zastosowaniem.

en: Filters changed.
pl: Filtry zmieniły się.

[ctx: @info]
en: Unable to apply a filter since there are no filters currently selected.
pl: Nie można zastosować tego filtra, bo obecnie nie wybrano żadnego filtra.

en: No filters selected.
pl: Nie wybrano żadnego filtra.

en: No filter was imported.
pl: Nie zaimportowano żadnego filtra.

en: Filters which were imported:
pl: Filtry, które zostały zaimportowane:

en: Any filter found.
pl: Dowolny znaleziony filtr.

[ctx: @info]
en: Some filters were changed and not saved yet.<br>You must save your filters before they can be exported.
pl: Pewne filtry uległy zmianie i nie zostały jeszcze zapisane.<br> Musisz zapisać swoje filtry przed ich wyeksportowaniem.

en: We cannot convert all KMail filters to sieve scripts but we can try :)
pl: Nie przekształcimy wszystkich filtrów KMail na skrypty sieve, ale możemy spróbować :)

en: Convert KMail filters to sieve scripts
pl: Przekształć filtry KMail na skrypty sieve

en: <qt><p>This is the list of defined filters. They are processed top-to-bottom.</p><p>Click on any filter to edit it using the controls in the right-hand half of the dialog.</p></qt>
pl: <qt><p>Jest to spis określonych filtrów. Wykonywane są od góry do dołu.</p><p>Kliknij na którykolwiek z filtrów, aby edytować go za pomocą elementów sterowania z prawej strony okna dialogowego.</p></qt>

[ctx: Move selected filter up.]
en: Up
pl: Do góry

[ctx: Move selected filter down.]
en: Down
pl: W dół

[ctx: Move selected filter to the top.]
en: Top
pl: Góra

[ctx: Move selected filter to the bottom.]
en: Bottom
pl: Dół

en: <qt><p>Click this button to move the currently-selected filter <em>up</em> one in the list above.</p><p>This is useful since the order of the filters in the list determines the order in which they are tried on messages: The topmost filter gets tried first.</p><p>If you have clicked this button accidentally, you can undo this by clicking on the <em>Down</em> button.</p></qt>
pl: <qt><p>Naciśnij ten przycisk, by przesunąć obecnie wybrany filtr o jedną pozycję <em>w górę</em>.</p><p>Jest to użyteczne, gdyż kolejność filtrów określa zarazem kolejność, w jakiej są one stosowane. Filtr na samej górze będzie zastosowany jako pierwszy</p><p>Jeśli nacisnęło się na ten przycisk przypadkowo, można przywrócić stan poprzedni naciskając przycisk <em>w dół</em>.</p></qt>

en: <qt><p>Click this button to move the currently-selected filter <em>down</em> one in the list above.</p><p>This is useful since the order of the filters in the list determines the order in which they are tried on messages: The topmost filter gets tried first.</p><p>If you have clicked this button accidentally, you can undo this by clicking on the <em>Up</em> button.</p></qt>
pl: <qt><p>Naciśnij ten przycisk, by przesunąć obecnie wybrany filtr o jedną pozycję <em>w dół</em>.</p><p>Jest to użyteczne, gdyż kolejność filtrów określa zarazem kolejność w jakiej są one stosowane. Filtr na samej górze będzie zastosowany jako pierwszy</p><p>Jeśli nacisnęło się na ten przycisk przypadkowo, można przywrócić stan poprzedni naciskając przycisk <em>w górę</em>.</p></qt>

en: <qt><p>Click this button to move the currently-selected filter to bottom of list.</p><p>This is useful since the order of the filters in the list determines the order in which they are tried on messages: The topmost filter gets tried first.</p></qt>
pl: <qt><p>Naciśnij ten przycisk, aby przenieść obecnie wybrany filtr na dół spisu.</p><p>Jest to użyteczne, bo kolejność filtrów na liście określa kolejność ich próbowania na wiadomościach: Filtr najwyżej na liście zostaje wypróbowany jako pierwszy.</p></qt>

en: <qt><p>Click this button to move the currently-selected filter to top of list.</p><p>This is useful since the order of the filters in the list determines the order in which they are tried on messages: The topmost filter gets tried first.</p></qt>
pl: <qt><p>Naciśnij ten przycisk, aby przenieść obecnie wybrany filtr na górę spisu.</p><p>Jest to użyteczne, bo kolejność filtrów na liście określa kolejność ich próbowania na wiadomościach: Filtr najwyżej na liście zostaje wypróbowany jako pierwszy.</p></qt>

[ctx: @action:button in filter list manipulator]
en: New
pl: Nowy

en: Copy
pl: Skopiuj

en: Delete
pl: Usuń

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: <qt><p>Click this button to create a new filter.</p><p>The filter will be inserted just before the currently-selected one, but you can always change that later on.</p><p>If you have clicked this button accidentally, you can undo this by clicking on the <em>Delete</em> button.</p></qt>
pl: <qt><p>Wciśnij ten przycisk, by utworzyć nowy filtr.</p><p>Będzie wstawiony tuż przed filtrem wybranym obecnie, ale kolejność można później zmienić. </p><p>Jeśli nacisnęło się na ten przycisk przypadkowo, można przywrócić stan poprzedni naciskając przycisk <em>Usuń</em>.</p></qt>

en: <qt><p>Click this button to copy a filter.</p><p>If you have clicked this button accidentally, you can undo this by clicking on the <em>Delete</em> button.</p></qt>
pl: <qt><p>Wciśnij ten przycisk, by skopiować filtr.</p><p>Jeśli nacisnęło się na ten przycisk przypadkowo, można przywrócić stan poprzedni naciskając przycisk <em>Usuń</em>.</p></qt>

en: <qt><p>Click this button to <em>delete</em> the currently-selected filter from the list above.</p><p>There is no way to get the filter back once it is deleted, but you can always leave the dialog by clicking <em>Cancel</em> to discard the changes made.</p></qt>
pl: <qt><p>Naciśnij ten przycisk, by <em>usunąć</em> obecnie wybrany filtr z powyższego spisu.</p><p>Nie da się przywrócić usuniętego filtra, ale zawsze można opuścić okno dialogowe przyciskiem <em>Anuluj</em>, by porzucić wszystkie zmiany.</p></qt>

en: <qt><p>Click this button to rename the currently-selected filter.</p><p>Filters are named automatically, as long as they start with "&lt;".</p><p>If you have renamed a filter accidentally and want automatic naming back, click this button and select <em>Clear</em> followed by <em>OK</em> in the appearing dialog.</p></qt>
pl: <qt><p>Wciśnij ten przycisk, by zmienić nazwę obecnie wybranego filtra.</p><p>Filtry są nazywane automatycznie, o ile zaczynają się one od "&lt;".</p><p>Jeśli przypadkowo zmieniłeś nazwę filtra i chcesz przywrócić automatyczną nazwę, wciśnij ten przycisk, następnie wybierz <em>Wyczyść</em> i <em>OK</em> w pojawiającym się okienku dialogowym.</p></qt>

en: unnamed
pl: nienazwany

en: Do you want to remove the filter "%1"?
pl: Czy chcesz usunąć filtr "%1"?

en: Do you want to remove selected filters?
pl: Czy chcesz usunąć wybrane filtry?

en: Remove Filter
pl: Usuń filtr

en: Remove Filters
pl: Usuń filtry

en: Rename Filter
pl: Zmień nazwę filtra

en: Rename filter "%1" to:
    (leave the field empty for automatic naming)
pl: Zmień nazwę filtra "%1" na:
    (pozostaw pole puste dla automatycznego nazywania)

en: <b>Applying filter action:</b> %1
pl: <b>Stosowanie działania filtra:</b> %1

en: A critical error occurred. Processing stops here.
pl: Błąd krytyczny. Przetwarzanie przerwane.

en: A problem was found while applying this action.
pl: Podczas wykonywania tego działania wystąpił błąd.

en: <qt>Too many filter actions in filter rule <b>%1</b>.</qt>
pl: <qt>Zbyt wiele akcji filtrowania w regule filtrowania <b>%1</b>.</qt>

en: <qt>Unknown filter action <b>%1</b><br />in filter rule <b>%2</b>.<br />Ignoring it.</qt>
pl: <qt>Nieznane działanie <b>%1</b><br/>w regule filtrowania <b>%2</b>.<br/>Działaniezignorowane.</qt>

en: Any action defined.
pl: Dowolne określone działanie.

en: Play
pl: Odtwórz

[ctx: @title:window]
en: Select Sound File
pl: Wybierz plik dźwiękowy

en: Pause
pl: Wstrzymaj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
pl: Nazwa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Criteria
pl: Warunki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Actions
pl: Działania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Apply options
pl: Zastosuj ustawienia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, applyToIncomingCB)
en: Apply to incoming messages
pl: Zastosuj do wiadomości przychodzących

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, applyToSentCB)
en: Apply to sent messages
pl: Zastosuj do wiadomości wychodzących

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, applyBeforeSendCB)
en: Apply before sending messages
pl: Zastosuj przed wysyłaniem wiadomości

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, applyManuallyCB)
en: Apply on manual filtering
pl: Zastosuj przy ręcznym filtrowaniu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, stopIfMatchesCB)
en: Stop processing if matches
pl: Zatrzymaj przetwarzanie, jeśli pasuje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, selectFile)
en: Select File:
pl: Wybierz plik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, selectFromConfig)
en: Select file from config:
pl: Wybierz plik z ustawień:

[ctx: @title:window]
en: Edit Accounts Order
pl: Zmień kolejność kont

en: Use custom order
pl: Użyj własnej kolejności

[ctx: Move selected account up.]
en: Up
pl: W górę

[ctx: Move selected account down.]
en: Down
pl: W dół

en: Select Folder
pl: Wybierz katalog

en: Local Folders
pl: Lokalne katalogi

en: Please select a folder
pl: Wybierz katalog

en: &New Subfolder...
pl: &Nowy podkatalog...

en: Create a new subfolder under the currently selected folder
pl: Utwórz nowy podkatalog w wybranym katalogu

[ctx: @title:window]
en: New Folder
pl: Nowy katalog

[ctx: @label:textbox, name of a thing]
en: Name
pl: Nazwa

en: Could not create folder: %1
pl: Nie można utworzyć katalogu: %1

en: Folder creation failed
pl: Tworzenie katalogu nieudane

en: View Columns
pl: Pokaż kolumny

en: Icon Size
pl: Rozmiar ikon

en: Display Tooltips
pl: Pokaż podpowiedzi

[ctx: @action:inmenu Always display tooltips]
en: Always
pl: Zawsze

[ctx: @action:inmenu Never display tooltips.]
en: Never
pl: Nigdy

[ctx: @action:inmenu]
en: Sort Items
pl: Szereguj elementy

[ctx: @action:inmenu]
en: Automatically, by Current Column
pl: Samoczynnie, według bieżącej kolumny

[ctx: @action:inmenu]
en: Manually, by Drag And Drop
pl: Ręcznie, metodą "przeciągnij i upuść"

en: <qt>Go to the next unread message in folder <b>%1</b>?</qt>
pl: <qt>Przejść do następnej nieprzeczytanej wiadomości w katalogu <b>%1</b>?</qt>

en: Go to Next Unread Message
pl: Przejdź do następnej nieprzeczytanej wiadomości

en: Go To
pl: Przejdź do

en: Do Not Go To
pl: Nie przechodź do

en: You can start typing to filter the list of folders.
pl: Zacznij pisać, aby odfiltrować spis katalogów

en: Path: (%1)
pl: Ścieżka: (%1)

en: %1 (Offline)
pl: %1 (Niedostępny)

en: %1 (Reached %2% quota)
pl: %1 (Osiągnięto %2% przydziału)

en: Unable to retrieve folder list.
pl: Nie można pobrać spisu katalogów.

en: The operation was canceled by the user.
pl: Działanie przerwane przez użytkownika.

en: Failed to archive the folder '%1'.
pl: Nie można zarchiwizować katalogu '%1'.

en: Archiving failed
pl: Nie udało się zarchiwizować

en: Unable to finalize the archive file.
pl: Nie można dokończyć archiwizacji pliku.

en: Archiving finished
pl: Archiwizowanie zakończone

en: Archiving folder '%1' successfully completed. The archive was written to the file '%2'.
pl: Archiwizowanie katalogu '%1' zostało zakończone. Archiwum zapisano w pliku'%2'.

en: 1 message of size %2 was archived. | %1 messages with the total size of %2 were archived.
pl[0]: Zarchiwizowano 1 wiadomość o rozmiarze %2.
pl[1]: Zarchiwizowano %1 wiadomości o łącznym rozmiarze %2.
pl[2]: Zarchiwizowano %1 wiadomości o łącznym rozmiarze %2.

en: The archive file has a size of %1.
pl: Plik archiwum ma rozmiar %1.

en: Failed to write a message into the archive folder '%1'.
pl: Nie można zapisać wiadomości w archiwum katalogu '%1'.

en: Downloading a message in folder '%1' failed.
pl: Pobieranie wiadomości z katalogu '%1' nie powiodło się.

en: Archiving folder %1
pl: Archiwizowanie katalogu %1

en: Unable to create folder structure for folder '%1' within archive file.
pl: Nie można utworzyć struktury katalogu dla katalogu '%1' w pliku archiwum.

en: Unable to get message list for folder %1.
pl: Nie można pobrać spisu wiadomości dla katalogu %1.

en: Unable to open archive for writing.
pl: Nie można otworzyć archiwum do zapisu.

en: Archiving
pl: Archiwizowanie

en: Removing 1 old message from folder %2... | Removing %1 old messages from folder %2...
pl[0]: Usuwanie %1 przedawnionej wiadomości z katalogu %2...
pl[1]: Usuwanie %1 przedawnionych wiadomości z katalogu %2...
pl[2]: Usuwanie %1 przedawnionych wiadomości z katalogu %2...

en: Cannot expire messages from folder %1: destination folder %2 not found
pl: Nie można usunąć starych wiadomości z katalogu %1: nie znaleziono docelowego katalogu %2

en: Moving 1 old message from folder %2 to folder %3... | Moving %1 old messages from folder %2 to folder %3...
pl[0]: Przenoszenie %1 przedawnionej wiadomości z katalogu %2 do katalogu %3...
pl[1]: Przenoszenie %1 przedawnionych wiadomości z katalogu %2 do katalogu %3...
pl[2]: Przenoszenie %1 przedawnionych wiadomości z katalogu %2 do katalogu %3...

en: Removed 1 old message from folder %2. | Removed %1 old messages from folder %2.
pl[0]: Usunięto %1 starą wiadomość z katalogu %2.
pl[1]: Usunięto %1 starych wiadomości z katalogu %2.
pl[2]: Usunięto %1 starych wiadomość z katalogu %2.

en: Moved 1 old message from folder %2 to folder %3. | Moved %1 old messages from folder %2 to folder %3.
pl[0]: Przeniesiono %1 starą wiadomość z katalogu %2 do katalogu %3.
pl[1]: Przeniesiono %1 starych wiadomości z katalogu %2 do katalogu %3.
pl[2]: Przeniesiono %1 starych wiadomości z katalogu %2 do katalogu %3.

en: Removing old messages from folder %1 was canceled.
pl: Usuwanie starych wiadomości z katalogu %1 zostało porzucone.

en: Moving old messages from folder %1 to folder %2 was canceled.
pl: Przenoszenie starych wiadomości z katalogu %1 do katalogu %2 zostało porzucone.

en: Removing old messages from folder %1 failed.
pl: Usuwanie starych wiadomości z katalogu %1 nie powiodło się.

en: Moving old messages from folder %1 to folder %2 failed.
pl: Przenoszenie starych wiadomości z katalogu %1 do katalogu %2 nie powiodło się.

en: You do not have read/write permission to your inbox folder.
pl: Brak ci uprawnień do zapisu/odczytu do swojej skrzynki odbiorczej.

en: The Email program encountered a fatal error and will terminate now
pl: Program pocztowy napotkał błąd krytyczny i zostanie teraz zakończony

en: The Email program encountered a fatal error and will terminate now.
    The error was:
    %1
pl: Program pocztowy napotkał błąd krytyczny i zostanie teraz zakończony.
    Komunikat o błędzie:
    %1

[ctx: name used for a virgin filter]
en: unknown
pl: nieznany

en: (match any of the following)
pl: (po spełnieniu któregokolwiek z poniższych)

en: (match all of the following)
pl: (po spełnieniu wszystkich z poniższych)

en: (match all messages)
pl: (dla wszystkich wiadomości)

en: Complete Message
pl: Cała wiadomość

en: Body of Message
pl: Treść wiadomości

en: Anywhere in Headers
pl: Gdziekolwiek w nagłówkach

en: All Recipients
pl: Wszyscy odbiorcy

en: Size in Bytes
pl: Rozmiar w bajtach

en: Age in Days
pl: Wiek w dniach

en: Message Status
pl: Stan wiadomości

en: Message Tag
pl: Znacznik wiadomości

en: Subject
pl: Temat

en: From
pl: Od

en: To
pl: Do

en: Reply To
pl: Adres zwrotny

en: Organization
pl: Organizacja

en: Date
pl: Data

en: Encryption
pl: Szyfrowanie

en: Choose or type your own criteria
pl: Wybierz lub wpisz swoje własne warunki

en: Match a&ll of the following
pl: Po spełnieniu &wszystkich poniższych

en: Match an&y of the following
pl: Po spełnieniu &któregokolwiek z poniższych

en: Match all messages
pl: Dla wszystkich wiadomości

en: Filter criteria:
pl: Warunki filtra:

en: equal
pl: równy

en: not equal
pl: nie równy

en: is greater
pl: jest większy

en: is less or equal
pl: jest mniejszy lub równy

en: is less
pl: jest mniejszy

en: is greater or equal
pl: jest większy lub równy

en: is in addressbook
pl: jest w książce adresowej

en: is not in addressbook
pl: nie jest w książce adresowej

en: is in category
pl: jest w kategorii

en: has an attachment
pl: zawiera załącznik

en: has not an attachment
pl: nie ma załącznika

en: start with
pl: zaczyna się od

en: not start with
pl: nie zaczyna od

en: end with
pl: kończy się na

en: not end with
pl: nie kończy się na

en: none
pl: brak

en: contains
pl: zawiera

en: not contains
pl: nie zawiera

en: has regexp
pl: ma wyr. reg.

en: not regexp
pl: nie wyr. reg.

en: size equals not supported
pl: brak obsługi "rozmiar równa się"

en: size not equals not supported
pl: brak obsługi "rozmiar nie równa się"

en: "%1" is not supported with condition "%2"
pl: "%1" jest obsługiwany z warunkiem "%2"

en: <status> not implemented/supported
pl: <stan> niezaimplementowany/-obsługiwany

en: <any header> not implemented/supported
pl: <każdy nagłówek> niezaimplementowany/-obsługiwany

en: <contents> not implemented/supported
pl: <zawartość> niezaimplementowana/-obsługiwana

en: <age in days> not implemented/supported
pl: <wiek w dniach> niezaimplementowany/-obsługiwany

en: <date> not implemented/supported
pl: <data> niezaimplementowana/-obsługiwana

en: <recipients> not implemented/supported
pl: <adresaci> niezaimplementowani/-obsługiwani

en: <Tag> is not supported
pl: <znacznik> nieobsługiwany

en: <message> not implemented/supported
pl: <wiadomość> niezaimplementowana/-obsługiwana

en: Date is not valid.
pl: Data jest nieprawidłowa.

en: Content is not a number.
pl: Zawartość nie jest liczbą.

en: String is empty.
pl: Ciąg znaków jest pusty.

en: is equal to
pl: równy

en: is not equal to
pl: różny od

en: is after
pl: jest po

en: is before or equal to
pl: jest przed lub równy z

en: is before
pl: jest przed

en: is after or equal to
pl: jest po lub równy z

en: is
pl: jest

en: is not
pl: nie jest

en: encrypted
pl: zaszyfrowana

en: is encrypted
pl: jest zaszyfrowana

en: does not contain
pl: nie zawiera

en: equals
pl: jest równy

en: does not equal
pl: nie jest równy

en: starts with
pl: zaczyna się od

en: does not start with
pl: nie zaczyna się od

en: ends with
pl: kończy się na

en: does not end with
pl: nie kończy się na

en: matches regular expr.
pl: pasuje do wyrażenia reg.

en: does not match reg. expr.
pl: nie pasuje do wyrażenia reg.

en: is in address book
pl: jest w książce adresowej

en: is not in address book
pl: nie jest w książce adresowej

en: has no attachment
pl: nie zawiera załącznika

en: is greater than
pl: jest większy niż

en: is less than or equal to
pl: jest mniejszy lub równy niż

en: is less than
pl: jest mniejszy niż

en: is greater than or equal to
pl: jest większy lub równy niż

[ctx: Unit suffix where units are days.]
en:  day |  days
pl[0]:  dzień
pl[1]:  dni
pl[2]:  dni

[ctx: message status]
en: Important
pl: Ważna

[ctx: message status]
en: Action Item
pl: Element działania

[ctx: message status]
en: Unread
pl: Nieprzeczytana

[ctx: message status]
en: Read
pl: Przeczytana

[ctx: message status]
en: Deleted
pl: Usunięta

[ctx: message status]
en: Replied
pl: Odpowiedziana

[ctx: message status]
en: Forwarded
pl: Przekazana

[ctx: message status]
en: Queued
pl: W kolejce

[ctx: message status]
en: Sent
pl: Wysłana

[ctx: message status]
en: Watched
pl: Śledzona

[ctx: message status]
en: Ignored
pl: Ignorowana

[ctx: message status]
en: Ham
pl: Nie-spam

[ctx: message status]
en: Has Attachment
pl: Zawiera załącznik

en: Click on button for selecting attachment file
pl: Naciśnij przycisk, aby wybrać załącznik

en: Select Attachments
pl: Wybierz załączniki

[ctx: @title:window]
en: Customize File Name Attachment
pl: Dostosuj nazwę pliku załącznika

en: Filename:
pl: Nazwa pliku:

en: Insert Variables
pl: Wstaw zmienne

[ctx: @title:window]
en: Select Attachments
pl: Wybierz załączniki

en: Do you want to delete selected attachment?
pl: Czy chcesz usunąć wybrany załącznik?

en: General
pl: Ogólne

[ctx: @title:window]
en: Add Snippet
pl: Dodaj wstawkę

[ctx: @title:window]
en: Edit Snippet
pl: Zmień wstawkę

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove snippet "%1"?<nl/><warning>There is no way to undo the removal.</warning>
pl: Czy chcesz usunąć wstawkę "%1"?<nl/><warning>Nie będzie możliwości cofnięcia tej operacji.</warning>

[ctx: @title:window]
en: Add Group
pl: Dodaj grupę

[ctx: @title:window]
en: Edit Group
pl: Zmień grupę

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove group "%1" along with all its snippets?<nl/><warning>There is no way to undo the removal.</warning>
pl: Czy chcesz usunąć grupę "%1" wraz ze wszystkimi jej wstawkami?<nl/><warning>Nie będzie możliwości cofnięcia tej operacji.</warning>

[ctx: @info]
en: Do you really want to remove group "%1"?
pl: Czy na pewno usunąć grupę "%1"?

[ctx: @action]
en: Snippet %1
pl: Wstawka %1

en: Add Snippet...
pl: Dodaj wstawkę...

en: Edit Snippet...
pl: Zmień wstawkę...

en: Remove Snippet
pl: Usuń wstawkę

en: Add Group...
pl: Dodaj grupę...

en: Rename Group...
pl: Przemianuj grupę...

en: Remove Group
pl: Usuń grupę

en: Insert Snippet
pl: Wstaw wstawkę

en: Do you want to update snippet?
pl: Czy chcesz uaktualnić wstawkę?

en: Update snippet
pl: Uaktualnij wstawkę

en: Update
pl: Uaktualnij

en: Text Snippets
pl: Wstawki tekstu

[ctx: @title:window]
en: Enter Values for Variables
pl: Wpisz wartości dla zmiennych

en: Enter the replacement values for '%1':
pl: Wpisz wartości zastępcze dla '%1':

en: Make value &default
pl: Ustaw wartość jako &domyślną

[ctx: @info:tooltip]
en: Enable this to save the value entered to the right as the default value for this variable
pl: Włączenie tego spowoduje przyjęcie wartości po prawej jako domyślnej dla tej zmiennej

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you enable this option, the value entered to the right will be saved. If you use the same variable later, even in another snippet, the value entered to the right will be the default value for that variable.
pl: Jeśli ta opcja jest włączona, wartość po prawej zostanie zapisana. Jeśli ta sama zmienna zostanie użyta ponownie, nawet w innej wstawce, podana wartość będzie domyślna dla tej zmiennej.

en: Enter a keyword here to enable fast insertion of this snippet while writing an email. For instance if you choose "greeting" as the keyword, you can then type \greeting in your email and then press the tab key, and it will be replaced with the contents of this snippet.
pl: Wpisz tutaj słowo kluczowe, aby włączyć wstawianie tej wstawki na szybko podczas pisania wiadomości. Na przykład, jeśli wybierzesz "pozdrowienia" jako słowo kluczowe, to możesz później wpisać \pozdrowienia w swojej wiadomości, a następnie nacisnąć klawisz tab, a słowo to zostanie zastąpione zawartością tej wstawki.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: &Name:
pl: &Nazwa:

[ctx: Group to which the snippet belongs.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabelGroup)
en: Group:
pl: Grupa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Attachments:
pl: Załączniki:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel)
en: &Snippet:
pl: W&stawka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: To:
pl: Do:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Cc:
pl: DW:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Keyword:
pl: Słowo kluczowe:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, keyWidgetLabel)
en: Sho&rtcut:
pl: Sk&rót:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Bcc:
pl: UDW:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Subject:
pl: Temat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButtonVariables)
en: Variables
pl: Zmienne

[ctx: @title:window]
en: Add Tag
pl: Dodaj znacznik

en: Tag %1 already exists
pl: Znacznik %1 już istnieje

[ctx: @label:listbox Name of the tag]
en: Name:
pl: Nazwa:

en: Change te&xt color:
pl: Zmień &kolor tekstu:

en: Change &background color:
pl: Zmień kolor &tła:

en: Change fo&nt:
pl: Zmień czcio&nkę:

en: &Bold
pl: Pogru&bienie

en: &Italics
pl: Ku&rsywa

en: Message tag &icon:
pl: &Ikona znacznika wiadomości:

en: Shortc&ut:
pl: &Skrót:

en: Enable &toolbar button
pl: Włącz przycisk paska &narzędzi

en: Icon size
pl: Rozmiar ikon

en: Mode
pl: Tryb

en: List Mode
pl: Tryb spisu

en: Icon Mode
pl: Tryb ikon

en: Drop your favorite folders here...
pl: Upuść tutaj swoje ulubione katalogi...

en: Resend-To:
pl: Przekieruj-DO:

en: Resend-Cc:
pl: Przekieruj-DW:

en: Resend-Bcc:
pl: Przekieruj-UDW:

[ctx: @title:window]
en: Redirect Message
pl: Przekieruj wiadomość

en: Select the recipient addresses to redirect to:
pl: Wybierz adresy, na które przekierować wiadomość:

en: Identity:
pl: Tożsamość:

en: Transport:
pl: Usługa pocztowa:

en: &Send Now
pl: Wyślij &teraz

en: Send &Later
pl: Wyś&lij później

en: You cannot redirect the message without an address.
pl: Nie można przekierować wiadomości bez adresu.

en: Empty Redirection Address
pl: Pusty adres przekierowania

en: Use the Address-Selection Dialog
pl: Użyj okna dialogowego wyboru adresów

en: This button opens a separate dialog where you can select recipients out of all available addresses.
pl: Ten przycisk otwiera osobne okno dialogowe, w którym można wybrać odbiorców ze zbioru wszystkich dostępnych adresów.
