kmailcvt - en to cs translation catalogue (95 entries)

en: Import Balsa Local Mails and Folder Structure
cs: Importovat zprávy a strukturu složek z Balsa

en: <p><b>Balsa import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Balsa mailfolder (usually ~/mail/).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Balsa-Import".</p>
cs: <p><b>Importní filtr z Balsa</b></p><p>Zadejte základní adresář zpráv aplikace Balsa (obvykle ~/mail/).</p><p>Protože je v současnosti možné znovu vytvořit strukturu složek, bude tato uložena pod "Balsa-Import".</p>

en: No directory selected.
cs: Žádný adresář není vybrán.

en: No files found for import.
cs: Nenalezeny žádné soubory pro import.

en: Finished importing emails from %1
cs: Dokončeno importování e-mailů z %1

en: 1 duplicate message not imported | %1 duplicate messages not imported
cs[0]: 1 duplikovaná zpráva nebyla importována.
cs[1]: %1 duplikované zprávy nebyly importovány.
cs[2]: %1 duplikovaných zpráv nebylo importováno.

en: Finished import, canceled by user.
cs: Import dokončen, přerušeno uživatelem.

en: Import folder %1...
cs: Importovat složku %1...

en: Could not import %1
cs: Nelze importovat %1

en: Import Claws-mail Maildirs and Folder Structure
cs: Importovat zprávy a strukturu složek z Claws Mail

en: <p><b>Claws-mail import filter</b></p><p>Select the base directory of the Claws-mail mailfolder you want to import (usually: ~/Mail ).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "ClawsMail-Import" in your local folder.</p><p>This filter also recreates the status of message, e.g. new or forwarded.</p>
cs: <p><b>Importní filtr z Claws Mail</b></p><p>Zadejte základní adresář zpráv aplikace Claws Mail (obvykle ~/Mail).</p><p>Protože je v současnosti možné znovu vytvořit strukturu složek, bude tato "obsažena" pod: "ClawsMail-Import" v místní složce.</p><p>Tento filtr rovněž obnovuje stav zprávy, např. "nová" nebo "přeposlaná".</p>

en: Import Evolution 1.x Local Mails and Folder Structure
cs: Importovat zprávy a strukturu složek z Evolution 1.x

en: <p><b>Evolution 1.x import filter</b></p><p>Select the base directory of Evolution's mails (usually ~/evolution/local).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
cs: <p><b>Importní filtr z Evolution 1.x</b></p><p>Zadejte základní adresář zpráv aplikace Evolution (obvykle ~/evolution/local).</p><p>Protože je v současnosti možné znovu vytvořit strukturu složek, bude tato uložena pod "Evolution-Import".</p>

en: Unable to open %1, skipping
cs: Nelze otevřít %1, přeskakuji

en: Importing emails from %1...
cs: Importování souborů z %1...

en: Import Evolution 2.x Local Mails and Folder Structure
cs: Importovat zprávy a strukturu složek z Evolution 2.x

en: <p><b>Evolution 2.x import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Evolution mailfolder (usually ~/.evolution/mail/local/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
cs: <p><b>Importní filtr z Evolution 2.x</b></p><p>Zadejte základní adresář zpráv aplikace Evolution (obvykle ~/evolution/mail/local).</p><p><b>Poznámka:</b> nikdy nevolte složku, která <u>neobsahuje</u> mbox soubory (např. maildir). Pokud tak učiníte, obdržíte spoustu nových složek.</p><p>Protože je v současnosti možné znovu vytvořit strukturu složek, bude tato uložena pod "Evolution-Import".</p>

en: Start import file %1...
cs: Spustit importní soubor %1...

en: Import Evolution 3.x Local Mails and Folder Structure
cs: Importovat zprávy a strukturu složek z Evolution 3.x

en: <p><b>Evolution 3.x import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Evolution mailfolder (usually ~/.local/share/evolution/mail/local/).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
cs: <p><b>Importní filtr z Evolution 3.x</b></p><p>Zadejte základní adresář zpráv aplikace Evolution (obvykle ~/.local/share/evolution/mail/local/).</p><p>Protože je v současnosti možné znovu vytvořit strukturu složek, bude tato uložena pod "Evolution-Import".</p>

en: Import Icedove Mails and Folder Structure
cs: Importovat zprávy a strukturu složek z Icedove

en: <p><b>Icedove import filter</b></p><p>Select your base Icedove mailfolder (usually ~/.icedove/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example, a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Icedove-Import".</p>
cs: <p><b>Importní filtr z Icedove</b></p><p>Zadejte základní složku zpráv aplikace Icedove (obvykle ~/.icedove/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Poznámka:</b> nikdy nevolte složku, která <u>neobsahuje</u> mbox soubory (např. maildir). Pokud tak učiníte, obdržíte spoustu nových složek.</p><p>Protože je v současnosti nemožné znovu vytvořit strukturu složek, bude tato "obsažena" v "Icedove-Import".</p>

en: Import KMail Maildirs and Folder Structure
cs: Importovat zprávy a strukturu složek z KMail

en: <p><b>KMail import filter</b></p><p>Select the base directory of the KMail mailfolder you want to import.</p><p><b>Note:</b> Never select your current local KMail maildir (usually ~/Mail or ~/.kde/share/apps/kmail/mail ): in this case, ImportWizard may become stuck in a continuous loop. </p><p>This filter does not import KMail mailfolders with mbox files.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "KMail-Import" in your local folder.</p>
cs: <p><b>Importní filtr KMailu</b></p><p>Zvolte výchozí adresář lokální schránky KMail, kterou si přejete importovat.</p><p><b>Poznámka:</b> Nikdy nevolte svou lokální schránku (obvykle ~/Mail nebo ~/.kde/share/apps/kmail/mail ). Průvodce importem  by se mohl dostat do smyčky.</p><p>Tento filtr neslouží k importu mbox souborů.</p><p>E-maily budou importovány do podsložek ve složce "KMail-Import".</p>

en: Could not import %1, duplicated message
cs: Nelze importovat %1, duplikovaná zpráva

en: Import KMail Archive File
cs: Importovat soubor archivu KMail

en: Importing folder '%1'...
cs: Importuji složku '%1'...

en: KMail Archive Files
cs: Soubory archivu KMail

en: Please select an archive file that should be imported.
cs: Prosím, vyberte soubor archivu, který má být importován.

en: No archive selected.
cs: Nebyl vybrán žádný archiv.

en: The file '%1' does not appear to be a valid archive.
cs: Soubor '%1' nevypadá jako platný archiv.

en: Unable to open archive file '%1'
cs: Nelze otevřít soubor složky '%1'

en: Counting files in archive...
cs: Počítám soubory v archivu...

en: Importing the archive file '%1' into the folder '%2' succeeded.
cs: Import souboru archivu '%1' do složky '%2' byl úspěšný.

en: 1 message was imported. | %1 messages were imported.
cs[0]: 1 zpráva byla importována.
cs[1]: %1 zprávy byly importovány.
cs[2]: %1 zpráv bylo importováno.

en: Importing the archive failed.
cs: Import archivu selhal.

en: Import Lotus Notes Emails
cs: Importovat e-maily z Lotus Notes

en: <p><b>Lotus Notes Structured Text mail import filter</b></p><p>This filter will import Structure Text files from an exported Lotus Notes email client into KMail. Use this filter if you want to import mails from Lotus or other mailers that use Lotus Notes' Structured Text format.</p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the imported messages will be stored in subfolders named by the files they came from under: "LNotes-Import" in your local folder.</p>
cs: <p><b>Importní filtr pro strukturovaný text Lotus Notes</b></p><p>Tento filtr importuje strukturovaný text exportovaný z poštovního klienta Lotus Notes do KMailu. Použijte tento filtr, pokud si přejete importovat poštu z Lotus Notes nebo programů používajících formát strukturovaného textu Lotus Notes.</p><p><b>Poznámka:</b> Protože je možné obnovit strukturu složek, bude pošta uložena do podsložek ve složce "LNotes-Import" ve vaší lokální složce. Budou použita jména souborů, ze kterých pošta pochází.</p>

en: All Files (*)
cs: Všechny soubory (*)

en: No files selected.
cs: Nebyly vybrány žádné soubory.

en: Importing emails from %1
cs: Importování e-mailů z %1

en: Message %1
cs: Zpráva %1

en: Import From OS X Mail
cs: Importovat z aplikace OS X Mail

en: <p><b>OS X Mail Import Filter</b></p><p>This filter imports e-mails from the Mail client in Apple Mac OS X.</p>
cs: <p><b>Importní filtr pro OS X Mail</b></p> <p>Tento filtr importuje e-maily z poštovního klienta Apple Mac OS X.</p>

en: 1 duplicate message not imported to folder %2 in KMail | %1 duplicate messages not imported to folder %2 in KMail
cs[0]: 1 duplikovaná zpráva nebyla importována do složky '%2' v KMailu.
cs[1]: %1 duplikované zprávy nebyly importovány do složky '%2' v KMailu.
cs[2]: %1 duplikovaných zpráv nebylo importováno do složky '%2' v KMailu.

en: Import mailman gzip Files
cs: Importovat soubory mailman gzip

en: <p><b>mailman gzip import filter</b></p><p>This filter will import mailman gzipped files into KMail.</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into folders named after the file they came from, prefixed with MAILMAN-</p>
cs: <p><b>Importní filtr mailman gzip</b></p><p>Tento filtr importuje soubory mailman gzip do KMailu.</p><p><b>Poznámka:</b> E-maily budou importovány do složek pojmenovaných po souboru, ze kterého vzešly a s MAILMAN- na začátku.</p>

en: gzip Files
cs: Soubory gzip

en: Unable to open archive file '%1', skipping
cs: Nelze otevřít soubor složky '%1', přeskakuji

en: Import mbox Files (UNIX, Evolution)
cs: Importovat soubory mbox (Unix, Evolution)

en: <p><b>mbox import filter</b></p><p>This filter will import mbox files into KMail. Use this filter if you want to import mails from Ximian Evolution or other mailers that use this traditional UNIX format.</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into folders named after the file they came from, prefixed with MBOX-</p>
cs: <p><b>mbox importní filtr</b></p><p>Tento filtr importuje soubory mbox do KMailu. Použijte tento filtr, pokud si přejete importovat poštu z Ximian Evolution nebo jiných e-mailových agentů, kteří používají tento tradiční Unixový formát.</p><p><b>Poznámka:</b> E-maily budou importovány do složek pojmenovaných po souboru, ze kterého vzešly a s MBOX na začátku.</p>

en: mbox Files
cs: Soubory mbox

en: Import Outlook Express Emails
cs: Importovat e-maily z Outlook Expressu

en: <p><b>Outlook Express 4/5/6 import filter</b></p><p>You will need to locate the folder where the mailbox has been stored by searching for .dbx or .mbx files under <ul><li><i>C:\Windows\Application Data</i> in Windows 9x</li><li><i>Documents and Settings</i> in Windows 2000 or later</li></ul></p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the folders from Outlook Express 5 and 6 will be stored under: "OE-Import" in your local folder.</p>
cs: <p><b>Outlook Express 4/5/6 import filtr</b></p><p>Je třeba nalézt složku, kde jsou uloženy soubory .dbx nebo .mbx, a to v: <ul><li><i>C:\Windows\Application Data</i> pro Windows 9x</li><li><i>Documents and Settings</i> pro Windows 2000 nebo pozdější</li> </ul></p><p><b>Poznámka:</b> Protože je v současnosti možné znovu vytvořit strukturu složek, bude tato uložena pod "OE-Import".</p>

en: No Outlook Express mailboxes found in directory %1.
cs: Žádné složky Outlook Expressu nenalezeny v adresáři %1.

en: Import folder structure...
cs: Importovat strukturu složek...

en: Finished importing Outlook Express emails
cs: Dokončeno importování e-mailů z Outlook Expressu

en: Unable to open mailbox %1
cs: Nelze otevřít schránku %1

en: Importing OE4 Mailbox %1
cs: Importování OE4 složky %1

en: Importing OE5+ Mailbox %1
cs: Importování OE5+ složky %1

en: Importing OE5+ Folder file %1
cs: Importuji OE5+soubor složky %1

en: Import Opera Emails
cs: Importovat e-maily z Opery

en: <p><b>Opera email import filter</b></p><p>This filter will import mails from Opera mail folder. Use this filter if you want to import all mails within a account in the Opera maildir.</p><p>Select the directory of the account (usually ~/.opera/mail/store/account*).</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into a folder named after the account they came from, prefixed with OPERA-</p>
cs: <p><b>Importní filtr pro e-maily z Opery</b></p><p>Tento filtr importuje e-maily z poštovní složky Opery. Použijte tento filtr k importu všech e-mailů z jednoho účtu.</p> <p>Zvolte adresář účtu, většinou ~/.opera/mail/store/account*).</p><p><b>Poznámka:</b> E-maily budou importovány do složek pojmenovaných po složce, ze které vzešly a s OPERA- na začátku.</p>

en: Importing new mail files...
cs: Importují se nové e-mailové soubory...

en: Counting files...
cs: Jsou počítány soubory ...

en: Import Plain Text Emails
cs: Importovat prosté textové e-maily

en: <p>Select the directory containing the emails on your system. The emails are placed in a folder with the same name as the directory they were in, prefixed by PLAIN-</p><p>This filter will import all .msg, .eml and .txt emails.</p>
cs: <p>Vyberte adresář s e-maily ve vašem systému. E-maily jsou uloženy ve složce se stejným názvem jako adresář ve kterém byly, ale před názvem je PLAIN-</p><p>Tento filtr importuje všechny .msg, .eml a .txt e-maily.</p>

en: Import Folders From Pegasus-Mail
cs: Importovat složky z Pegasus-Mailu

en: <p>Select the Pegasus-Mail directory on your system (containing *.CNM, *.PMM and *.MBX files). On many systems this is stored in C:\pmail\mail or C:\pmail\mail\admin</p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "PegasusMail-Import".</p>
cs: <p>Vyberte adresář Pegasus Mail na vašem systému (obsahující CNM, PMM a MBX soubory. Na mnoha systémech je uložen v C:\pmail\mail nebo C:\pmail\mail\admin.</p><p><b>Poznámka:</b> Protože je v současnosti možné znovu vytvořit strukturu složek, bude tato uložena pod "PegasusMail-Import".</p>

en: Cannot parse the folder structure; continuing import without subfolder support.
cs: Nelze analyzovat strukturu složek; pokračuje import bez podpory podřízených složek.

en: Importing new mail files ('.cnm')...
cs: Importují se nové soubory s poštou ('.cnm')...

en: Importing mail folders ('.pmm')...
cs: Importují se složky pošty ('.pmm')

en: Importing 'UNIX' mail folders ('.mbx')...
cs: Importují se unixové složky pošty ('.mbx') ...

en: Importing %1
cs: Importování %1

en: Parsing the folder structure...
cs: Analyzuje se struktura složek...

en: Import SeaMonkey Mails and Folder Structure
cs: Importovat zprávy a strukturu složek ze SeaMonkey

en: <p><b>SeaMonkey import filter</b></p><p>Select your base SeaMonkey mailfolder (usually ~/.icedove/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example, a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "SeaMonkey-Import".</p>
cs: <p><b>Importní filtr ze SeaMonkey</b></p><p>Zadejte základní složku zpráv aplikace SeaMonkey (obvykle ~/.icedove/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Poznámka:</b> nikdy nevolte složku, která <u>neobsahuje</u> mbox soubory (např. maildir). Pokud tak učiníte, obdržíte spoustu nových složek.</p><p>Protože je v současnosti nemožné znovu vytvořit strukturu složek, bude tato "obsažena" v "SeaMonkey-Import".</p>

en: Import Sylpheed Maildirs and Folder Structure
cs: Importovat zprávy a strukturu složek ze Sylpheed

en: <p><b>Sylpheed import filter</b></p><p>Select the base directory of the Sylpheed mailfolder you want to import (usually: ~/Mail ).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Sylpheed-Import" in your local folder.</p><p>This filter also recreates the status of message, e.g. new or forwarded.</p>
cs: <p><b>Importní filtr ze Sylpheed</b></p><p>Zadejte základní adresář zpráv aplikace Sylpheed (obvykle ~/Mail).</p><p>Protože je v současnosti možné znovu vytvořit strukturu složek, bude tato "obsažena" ve vygenerovaném názvu složky.</p><p>Tento filtr rovněž obnovuje stav zprávy, např. "nová" nebo "přeposlaná".</p>

en: Import The Bat! Mails and Folder Structure
cs: Importovat zprávy a strukturu složek z The Bat!

en: <p><b>The Bat! import filter</b></p><p>Select the base directory of the 'The Bat!' local mailfolder you want to import.</p><p><b>Note:</b> This filter imports the *.tbb-files from 'The Bat!' local folder, e.g. from POP accounts, and not from IMAP/DIMAP accounts.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "TheBat-Import" in your local account.</p>
cs: <p><b>Importní filtr Bat!</b></p><p>Zvolte výchozí adresář lokální schránky 'The Bat!', kterou si přejete importovat.</p><p><b>Poznámka:</b> Tento filtr importuje *.tbb soubory z lokální složky, např.z POP účtů, ale ne z IMAP/DIMAP účtů.</p><p>E-maily budou importovány do podsložek ve složce "TheBat-Import".</p>

en: Import Thunderbird/Mozilla Local Mails and Folder Structure
cs: Importovat zprávy a strukturu složek z Mozilla/Thunderbird

en: <p><b>Thunderbird/Mozilla import filter</b></p><p>Select your base Thunderbird/Mozilla mailfolder (usually ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example, a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Thunderbird-Import".</p>
cs: <p><b>Importní filtr z Mozilla/Thunderbird</b></p><p>Zadejte základní složku zpráv aplikace Thunderbird (obvykle ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Poznámka:</b> nikdy nevolte složku, která <u>neobsahuje</u> mbox soubory (např. maildir). Pokud tak učiníte, obdržíte spoustu nových složek.</p><p>Protože je v současnosti nemožné znovu vytvořit strukturu složek, bude tato "obsažena" ve vygenerovaném názvu složky.</p>

[ctx: name of trojira application]
en: Trojita
cs: Trojitá

[ctx: @title:window]
en: Select thunderbird profile
cs: Vyberte profil Thunderbirdu

en:  (default)
cs: (výchozí)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: From:
cs: Od:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: To:
cs: Komu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Current:
cs: Současný:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textStatus)
en: Importing in progress...
cs: Probíhá import...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Total:
cs: Celkem:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select Profile:
cs: Vybrat profil:

en: Error: failed to read temporary file at %1
cs: Chyba: selhalo čtení dočasného souboru v %1

en: <b>Error:</b> Could not create folder. Reason: %1
cs: <b>Chyba:</b> Nebylo možno vytvořit složku. Důvod: %1

en: <b>Error:</b> Could not add message to folder %1. Reason: %2
cs: <b>Chyba:</b> Nebylo možno přidat správu do složky %1. Důvod: %2
