kmailcvt - en to fy translation catalogue (54 entries)

en: No directory selected.
fy: Gjin map selektearre.

en: No files found for import.
fy: Gjin triemmen fûn om te ymportearjen.

en: Finished importing emails from %1
fy: Ymport fan e-mailberjochten út %1 is klear

en: Finished import, canceled by user.
fy: Ymportearjen is klear, annulearre troch brûker.

en: Import folder %1...
fy: Map %1 ymportearje...

en: Could not import %1
fy: Koe %1 net ymportearje

en: Import Evolution 1.x Local Mails and Folder Structure
fy: Berjochten en mappestruktuer fan Evolution 1.x ymportearje

en: <p><b>Evolution 1.x import filter</b></p><p>Select the base directory of Evolution's mails (usually ~/evolution/local).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
fy: <p><b>Evolution 1.x ymportfilter</b></p> <p>Selektearje de haadmap mei berjochten fan Thunderbird (ornaris is dat ~/.evolution/local).</p> <p>Omdat it mooglik is om in nije mappestruktuer oan te meitsjen wurde alle mappen ûnder "Evolution-Import" setten.</p>

en: Unable to open %1, skipping
fy: %1 kin net iepene wurde en wurdt dêrom oerslein

en: Importing emails from %1...
fy: E-mailberjochten fan %1 wurde ymportearre...

en: Import Evolution 2.x Local Mails and Folder Structure
fy: Berjochten en mappestruktuer fan Evolution 2.x ymportearje

en: <p><b>Evolution 2.x import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Evolution mailfolder (usually ~/.evolution/mail/local/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
fy: <p><b>Evolution 2.x ymportfilter</b></p> <p>Selektearje de haadmap mei berjochten fan Thunderbird (ornaris is dat ~/.evolution/mail/local).</p> <p><b>Opmerking:</b> Kies noait in map dêr't <u>gjin</u> mbox-triemmen yn sitte (bygelyks maildir). At jo dit dochs dogge krije jo in soad nije mappen.</p> <p>Omdat de mappestruktuer opnij oanmakke wurde kin, sille de mappen opslein wurde ûnder: "Evolution-Import".</p>

en: Start import file %1...
fy: Begûn mei triem%1 te ymportearjen...

en: Import KMail Maildirs and Folder Structure
fy: Maildirs en mappestruktuer fan KMail ymportearje

en: Import Lotus Notes Emails
fy: E-mailberjochten fan Lotus Notes ymportearje

en: All Files (*)
fy: Alle triemmen (*)

en: Importing emails from %1
fy: E-mailberjochten fan %1 wurde ymportearre

en: Message %1
fy: Berjocht %1

en: Import From OS X Mail
fy: Fan OS X Mail ymportearje

en: <p><b>OS X Mail Import Filter</b></p><p>This filter imports e-mails from the Mail client in Apple Mac OS X.</p>
fy: <p><b>Ymportfilter foar OS X Mail</b></p><p> Dit filter ymportearret e-mailberjochten fan it e-mailprogramma fan Apple Mac OS X.</p>

en: Import mbox Files (UNIX, Evolution)
fy: mbox-triemmen ymportearje (UNIX, Evolution)

en: <p><b>mbox import filter</b></p><p>This filter will import mbox files into KMail. Use this filter if you want to import mails from Ximian Evolution or other mailers that use this traditional UNIX format.</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into folders named after the file they came from, prefixed with MBOX-</p>
fy: <p><b>mbox ymportfilter</b></p> <p>Dit filter sil mbox-triemmen yn KMail ymportearje. Brûk dit filter as jo e-mailberjochten fan Ximian Evolution ymportearje wolle en foar oare e-mailprogramma's dy't dit standert UNIX-formaat brûke.</p> <p><b>Opmerking:</b> De berjochten sille ymportearre wurde nei mappen dy't neamd wurde nei de triem dêr't de berjochten úthelle wurde, mei as foarheaksel MBOX-.</p>

en: Import Outlook Express Emails
fy: Berjochten fan Outlook Express ymportearje

en: No Outlook Express mailboxes found in directory %1.
fy: Der binne gjin postbustriemmen fan Outlook Express fûn yn de map %1.

en: Import folder structure...
fy: Mappestruktuer ymportearje...

en: Finished importing Outlook Express emails
fy: De ymport fan Outlook Expres-berjochten is klear.

en: Unable to open mailbox %1
fy: Postbus %1 koe net iepene wurde.

en: Importing OE4 Mailbox %1
fy: OE4-postbus %1 wurdt ymportearre

en: Importing OE5+ Mailbox %1
fy: OE5-postfak %1 wurdt ymportearre

en: Importing OE5+ Folder file %1
fy: OE5 wurdt ymportearre mei  maptriem %1

en: Import Opera Emails
fy: Berjochten fan Opera ymportearje

en: <p><b>Opera email import filter</b></p><p>This filter will import mails from Opera mail folder. Use this filter if you want to import all mails within a account in the Opera maildir.</p><p>Select the directory of the account (usually ~/.opera/mail/store/account*).</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into a folder named after the account they came from, prefixed with OPERA-</p>
fy: <p><b>Opera ymportfilter</b></p> <p>Dit filter ymportearret e-mailberjochten fan in Opera berjochtemap. Brûk dit filter om alle berjochten te ymportearjen fan in beskate account yn de maildir fan Opera.</p> <p>Selektearje de map fan it akkount (ornaris ûnder ~/.opera/mail/store/account*).</p> <p><b>Opmerking:</b> De e-mailberjochten wurde yn in map setten mei in namme oan de hân fan it account dêr't se by hearre, foarôfgien troch OPERA-</p>

en: Importing new mail files...
fy: Nije e-mailtriemmen wurde ymportearre...

en: Counting files...
fy: Triemmen wurde teld...

en: Import Plain Text Emails
fy: E-mailberjochten yn platte-tekst ymportearje

en: <p>Select the directory containing the emails on your system. The emails are placed in a folder with the same name as the directory they were in, prefixed by PLAIN-</p><p>This filter will import all .msg, .eml and .txt emails.</p>
fy: <p> Selektearje de map op jo kompjûter mei de e-mailberjochten. De e-mailbejochten wurde opslein yn in triem dat deselde namme hat as de map dêr't se útkomme, mei as foarheaksel PLAIN-</p> <p>Dit filter ymportearret alle .msg .eml en .txt-e-mailberjochten.</p>

en: Import Folders From Pegasus-Mail
fy: Mappen fan Pegasus Mail ymportearje

en: <p>Select the Pegasus-Mail directory on your system (containing *.CNM, *.PMM and *.MBX files). On many systems this is stored in C:\pmail\mail or C:\pmail\mail\admin</p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "PegasusMail-Import".</p>
fy: <p>Selektearje de map mei Pegasus Mail op jo systeem. Yn dizze map sitte de CNM-, PMM- en MBX-triemmen. Op in soad kompjûters sitten dizze triemmen yn C:\PMail\mail\admin</p> <p><b>Opmerking:</b> Omdat de mappestruktuer opnij oanmakke wurde kin, sille de mappen ûnderbrocht wurde yn: "PegasusMail-Import".</p>

en: Cannot parse the folder structure; continuing import without subfolder support.
fy: Koe de mappestruktuer net ûntlede, de ymport wurdt fuortset sûnder stypjen foar submappen.

en: Importing new mail files ('.cnm')...
fy: Nije e-mailbestannen wurde ymportearre ('.cnm') ...

en: Importing mail folders ('.pmm')...
fy: E-mailmappen wurde ymportearre ( '.pmm') ...

en: Importing 'UNIX' mail folders ('.mbx')...
fy: UNIX e-mailmappen wurden ymportearre ('.mbx') ...

en: Importing %1
fy: Dwaande mei it ymportearjen fan %1

en: Parsing the folder structure...
fy: De mappestruktuer wurdt ûntlede...

en: Import Sylpheed Maildirs and Folder Structure
fy: Berjochten en mappestruktuer fan Sylpheed ymportearje

en: Import The Bat! Mails and Folder Structure
fy: Berjochten en mappestruktuer fan The Bat! ymportearje

en: <p><b>The Bat! import filter</b></p><p>Select the base directory of the 'The Bat!' local mailfolder you want to import.</p><p><b>Note:</b> This filter imports the *.tbb-files from 'The Bat!' local folder, e.g. from POP accounts, and not from IMAP/DIMAP accounts.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "TheBat-Import" in your local account.</p>
fy: <p><b>Ymportfilter foar The Bat!</b></p> <p>Selektearje de haadmap fan de berjochtemappen fan The Bat! dy't jo ymportearje wolle.</p> <p><b>Opmerkingen:</b> Dit filter ymportearret de *.tbb-triemmen út de lokale mappen fan The Bat! lykas dy fan POP-accounts. Dizze wurde net ymportearre foar IMAP/DIMAP-accounts.</p> <p>Omdat it mooglik is om in nije mappestruktuer oan te meitsjen wurde de mappen yn de map "TheBat-Ymport" yn jo lokale akkount setten.</p>

en: Import Thunderbird/Mozilla Local Mails and Folder Structure
fy: Berjochten en mappestruktuer fan Thunderbird/Mozilla ymportearje

en: <p><b>Thunderbird/Mozilla import filter</b></p><p>Select your base Thunderbird/Mozilla mailfolder (usually ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example, a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Thunderbird-Import".</p>
fy: <p><b>Thunderbird/Mozilla ymportfilter</b></p> <p>Selektearje de haadmap mei berjochten fan Thunderbird/Mozilla (ornaris is dat ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/).</p> <p><b>Opmerking:</b> Kies noait in map wêryn't <u>gjin</u> mbox-triemmen sitte (bygelyks maildir). At jo dit dochs dogge krije jo in soad nije mappen.</p> <p>It is mooglik om in nije mappestruktuer oan te meitsjen, de mappen sille yn "Thunderbird-Import" setten wurde.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: From:
fy: Fan:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: To:
fy: Oan:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Current:
fy: No:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textStatus)
en: Importing in progress...
fy: Ymport wurdt útfierd...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Total:
fy: Totaal:
