kmailcvt - en to gl translation catalogue (114 entries)

en: Import Balsa Local Mails and Folder Structure
gl: Importar a estrutura de cartafoles e correo de Balsa

en: <p><b>Balsa import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Balsa mailfolder (usually ~/mail/).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Balsa-Import".</p>
gl: <p><b>Filtro de importación de Balsa</b></p> <p>Escolla o directorio base do cartafol de correo local de Balsa (normalmente ~/mail/).</p> <p>Dado que é posíbel recrear a estrutura dos cartafoles, os cartafoles gardaranse baixo: «Balsa-Importado».</p>

en: No directory selected.
gl: Non se seleccionou ningún directorio.

en: No files found for import.
gl: Non se atoparon ficheiros que importar.

en: Finished importing emails from %1
gl: Rematou a importación de mensaxes desde %1

en: 1 duplicate message not imported | %1 duplicate messages not imported
gl[0]: Unha mensaxe duplicada non importada
gl[1]: %1 mensaxe duplicadas non importadas

en: Finished import, canceled by user.
gl: Rematou a importación, cancelada polo usuario.

[ctx: define folder name where we import evolution mails]
en: Evolution-Import
gl: Evolution-importado

en: Import folder %1...
gl: Importar o cartafol %1…

en: Could not import %1
gl: Non se puido importar %1

en: Import Claws-mail Maildirs and Folder Structure
gl: Importar a estrutura de cartafoles e cartafoles de correo de Claws Mail

en: <p><b>Claws-mail import filter</b></p><p>Select the base directory of the Claws-mail mailfolder you want to import (usually: ~/Mail ).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "ClawsMail-Import" in your local folder.</p><p>This filter also recreates the status of message, e.g. new or forwarded.</p>
gl: <p><b>Filtro de importación de Claws Mail</b></p> <p>Escolla o directorio base do cartafol de correo de Claws Mail que quere importar (normalmente: ~/Mail ).</p> <p>Dado que é posíbel recrear a estrutura de cartafoles, os cartafoles gardaranse baixo: «ClawsMail-Importado» no seu cartafol local.</p> <p>Este filtro tamén recrea o estado das mensaxes; por exemplo, nova ou reenviada.</p>

[ctx: define folder name where we will import clawsmail mails]
en: ClawsMail-Import
gl: ClawsMail-Importado

en: Import Evolution 1.x Local Mails and Folder Structure
gl: Importar correos electrónicos e estrutura de cartafoles de Evolution 1.x

en: Simon MARTIN<br /><br />( Filter accelerated by Danny Kukawka )
gl: Simon MARTIN<br /><br />(Filtro acelerado por Danny Kukawka)

en: <p><b>Evolution 1.x import filter</b></p><p>Select the base directory of Evolution's mails (usually ~/evolution/local).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
gl: <p><b>Filtro de importación de Evolution 1.x</b></p><p>Escolla o directorio base dos correos de Evolution (normalmente ~/evolution/local).</p><p>Xa que é posíbel recrear a estrutura de cartafoles, os cartafoles gardaranse baixo: «Evolution-Importado».</p>

en: Unable to open %1, skipping
gl: Non se pode abrir %1; omítese

en: Importing emails from %1...
gl: Estanse a importar mensaxes desde %1…

en: Import Evolution 2.x Local Mails and Folder Structure
gl: Importar a estrutura de cartafoles e correos desde Evolution 2.x

en: <p><b>Evolution 2.x import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Evolution mailfolder (usually ~/.evolution/mail/local/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
gl: <p><b>Filtro de importación de Evolution 2.x</b></p> <p>Escolla o directorio base do seu cartafol de correo electrónico de Evolution (normalmente ~/.evolution/mail/local/).</p><p><b>Nota:</b> Nunca escolla un Cartafol que <u>non</u> conteña ficheiros mbox (por exemplo un maildir): se o fai, terá moitos novos cartafoles.</p> <p>Xa que é posíbel recrear a estrutura de cartafoles, os cartafoles gardaranse baixo: «Evolution-Importado».</p>

en: Start import file %1...
gl: Iniciar a importación do ficheiro %1…

en: Import Evolution 3.x Local Mails and Folder Structure
gl: Importar a estrutura de cartafoles e correos desde Evolution 3.x

en: <p><b>Evolution 3.x import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Evolution mailfolder (usually ~/.local/share/evolution/mail/local/).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
gl: <p><b>Filtro de importación de Evolution 3.x</b></p><p>Escolla o directorio base dos correos de Evolution (normalmente ~/evolution/local).</p><p>Xa que é posíbel recrear a estrutura de cartafoles, os cartafoles gardaranse baixo: «Evolution-Importado».</p>

en: Import Icedove Mails and Folder Structure
gl: Importar a estrutura de cartafoles e mensaxes de Icedove Mail.

en: <p><b>Icedove import filter</b></p><p>Select your base Icedove mailfolder (usually ~/.icedove/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example, a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Icedove-Import".</p>
gl: <p><b>Filtro de importación de Icedove</b></p><p>Escolla o seu cartafol de correo base de Icedove (normalmente ~/.icedove/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Nota:</b> Nunca escolla un cartafol que <u>non</u> conteña ficheiros mbox (por exemplo, un maildir): se o fai, obterá moitos novos cartafoles.</p><p>Xa que non é posíbel recrear unha estrutura de cartafoles, os cartafoles almacenaranse baixo: «Icedove-Import».</p>

en: Import KMail Maildirs and Folder Structure
gl: Importar a estrutura de cartafoles e maildirs de KMail

en: <p><b>KMail import filter</b></p><p>Select the base directory of the KMail mailfolder you want to import.</p><p><b>Note:</b> Never select your current local KMail maildir (usually ~/Mail or ~/.kde/share/apps/kmail/mail ): in this case, ImportWizard may become stuck in a continuous loop. </p><p>This filter does not import KMail mailfolders with mbox files.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "KMail-Import" in your local folder.</p>
gl: <p><b>Filtro de importación de KMail</b></p> <p>Escolla o directorio base do directorio de correo electrónico de KMail que quere importar.</p> <p><b>Nota:</b> Nunca escolla o seu maildir de KMail actual (normalmente ~/Mail ou ~/.kde/share/apps/kmail/mail: neste caso, ImportWizard podería meterse nun bucle infinito. </p> <p>Este filtro non importa os cartafoles de correo de KMail con ficheiros mbox.</p> <p>Xa que é posíbel recrear a estrutura de cartafoles, os cartafoles gardaranse baixo: «KMail-Import» no seu cartafol local.</p>

en: Could not import %1, duplicated message
gl: Non se puido importar %1; é unha mensaxe duplicada

en: Import KMail Archive File
gl: Importar un ficheiro de arquivo de KMail

en: <p><b>KMail Archive File Import Filter</b></p><p>This filter will import archives files previously exported by KMail.</p><p>Archive files contain a complete folder subtree compressed into a single file.</p>
gl: <p><b>Filtro de importación de ficheiros de arquivo de KMail</b></p><p>Este filtro importa ficheiros de arquivo exportados previamente por KMail.</p><p>Os ficheiros de arquivo conteñen unha sub-árbore completa de cartafoles comprimida nun único ficheiro.</p>

en: Importing folder '%1'...
gl: Estase a importar o cartafol «%1»…

en: Unexpected subfolder %1 in folder %2.
gl: Hai un subcartafol inesperado, %1, no cartafol %2.

en: No subfolder named 'cur' in folder %1.
gl: Non hai ningún subcartafol chamado «cur» no cartafol %1.

en: Unexpected subdirectory named '%1'.
gl: Hai un subdirectorio inesperado chamado «%1».

en: Select KMail Archive File to Import
gl: Seleccione o ficheiro de arquivo de KMail que quere importar

en: KMail Archive Files
gl: Ficheiros de arquivo de KMail

en: Please select an archive file that should be imported.
gl: Seleccione o ficheiro de arquivo que desexe importar.

en: No archive selected.
gl: Non se seleccionou ningún arquivo.

en: The file '%1' does not appear to be a valid archive.
gl: Semella que o ficheiro «%1» non é un arquivo correcto.

en: Unable to open archive file '%1'
gl: Non se pode abrir o ficheiro de arquivo «%1»

en: Counting files in archive...
gl: Estanse a contar os ficheiros do arquivo…

en: Importing the archive file '%1' into the folder '%2' succeeded.
gl: Importouse o ficheiro de arquivo «%1» no cartafol «%2» sen problemas.

en: 1 message was imported. | %1 messages were imported.
gl[0]: Importouse unha mensaxe.
gl[1]: Importáronse %1 mensaxes.

en: Importing the archive failed.
gl: Fallou a importación do arquivo.

en: Import Lotus Notes Emails
gl: Estanse a importar mensaxes do Lotus Notes

en: <p><b>Lotus Notes Structured Text mail import filter</b></p><p>This filter will import Structure Text files from an exported Lotus Notes email client into KMail. Use this filter if you want to import mails from Lotus or other mailers that use Lotus Notes' Structured Text format.</p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the imported messages will be stored in subfolders named by the files they came from under: "LNotes-Import" in your local folder.</p>
gl: <p><b>Filtro de importación de correo de Lotus Notes Structured Text</b></p><p>Este filtro importa os ficheiros Structured Text desde un cliente de correo exportado a Lotus Notes en KMail. Empregue este filtro se quere importar as mensaxes desde Lotus ou doutros axentes de correo que empreguen dito formato.</p> <p><b>Nota:</b> Xa que é posíbel recrear a estrutura de cartafoles, as mensaxes importadas gardaranse nos subcartafoles baixo «LNotes-Import», no seu cartafol persoal, nomeado usando os nomes dos ficheiros dos que proveñan as mensaxes.</p>

en: All Files (*)
gl: Todos os ficheiros (*)

en: No files selected.
gl: Non se seleccionou ningún ficheiro.

en: Importing emails from %1
gl: Estanse a importar mensaxes desde %1

[ctx: Define folder name where we import lotus note mails]
en: LNotes-Import
gl: LNotes-Importado

en: Message %1
gl: Mensaxe %1

en: Import From OS X Mail
gl: Importar desde OS X Mail

en: Chris Howells<br /><br />Filter accelerated by Danny Kukawka )
gl: Chris Howells<br /><br />(Filtro acelerado por Danny Kukawka)

en: <p><b>OS X Mail Import Filter</b></p><p>This filter imports e-mails from the Mail client in Apple Mac OS X.</p>
gl: <p><b>Filtro de importación de OS X Mail</b></p><p>Este filtro importa as mensaxes de correo desde o cliente de correo de Apple MacOS X.</p>

en: 1 duplicate message not imported to folder %2 in KMail | %1 duplicate messages not imported to folder %2 in KMail
gl[0]: Unha mensaxe duplicada non importada ao cartafol %2 en KMail
gl[1]: %1 mensaxes duplicadas non importadas ao cartafol %2 en KMail

en: Import mailman gzip Files
gl: Importar ficheiros gzip de mailman

en: <p><b>mailman gzip import filter</b></p><p>This filter will import mailman gzipped files into KMail.</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into folders named after the file they came from, prefixed with MAILMAN-</p>
gl: <p><b>Filtro de importación de gzip de mailman</b></p> <p>Este filtro importa os ficheiros comprimidos con gzip de mailman a KMail.</p> <p><b>Nota:</b> As mensaxes impórtanse para cartafoles nomeados segundo o ficheiro do que proveñan, co prefixo MAILMAN.</p>

en: gzip Files
gl: Ficheiros gzip

en: Unable to open archive file '%1', skipping
gl: Non se pode abrir o ficheiro de arquivo «%1»; omítese

en: Import mbox Files (UNIX, Evolution)
gl: Importar ficheiros mbox (UNIX, Evolution)

en: Laurence Anderson <p>( Filter accelerated by Danny Kukawka )</p>
gl: Laurence Anderson <p>(Filtro acelerado por Danny Kukawka )</p>

en: <p><b>mbox import filter</b></p><p>This filter will import mbox files into KMail. Use this filter if you want to import mails from Ximian Evolution or other mailers that use this traditional UNIX format.</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into folders named after the file they came from, prefixed with MBOX-</p>
gl: <p><b>Filtro de importación de mbox</b></p> <p>Este filtro importa os ficheiros mbox a KMail. Use este filtro se quere importar as mensaxes de correo desde Ximian Evolution ou outros axentes de correo electrónico que empreguen este formato tradicional de UNIX.</p> <p><b>Nota:</b> As mensaxes impórtanse a cartafoles nomeados como o ficheiro do que proveñen e o prefixo «MBOX-».</p>

en: mbox Files
gl: Ficheiros mbox

en: Import Outlook Express Emails
gl: Importar correos do Outlook Express

en: Laurence Anderson <br>( Filter enhanced by Danny Kukawka )</p>
gl: Laurence Anderson <br>(Filtro mellorado por Danny Kukawka )</p>

en: <p><b>Outlook Express 4/5/6 import filter</b></p><p>You will need to locate the folder where the mailbox has been stored by searching for .dbx or .mbx files under <ul><li><i>C:\Windows\Application Data</i> in Windows 9x</li><li><i>Documents and Settings</i> in Windows 2000 or later</li></ul></p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the folders from Outlook Express 5 and 6 will be stored under: "OE-Import" in your local folder.</p>
gl: <p><b>Filtro de importación de Outlook Express 4/5/6</b></p> <p>Terá que localizar o cartafol onde se gardou a caixa de entrada. Busque ficheiros con extensión «.dbx» ou «.mbx» dentro de: <ul> <li><i>C:\Windows\Application Data</i> en Windows 9x.</li> <li><i>Documents and Settings</i> en Windows 2000 ou posterior.</li> </ul> </p> <p><b>Nota:</b> Xa que é posíbel recrear a estrutura de cartafoles, os cartafoles de Outlook Express 5 e 6 gardaranse dentro de «OE-Import» no seu cartafol local.</p>

en: No Outlook Express mailboxes found in directory %1.
gl: Non se atoparon caixas de correo do Outlook Express no directorio %1.

en: Import folder structure...
gl: Importar a estrutura de cartafoles…

en: Finished importing Outlook Express emails
gl: Rematou a importación de mensaxes de Outlook Express

en: Unable to open mailbox %1
gl: Non se pode abrir a caixa de correo %1

en: Importing OE4 Mailbox %1
gl: Estase a importar a caixa de correo OE4 %1

en: Importing OE5+ Mailbox %1
gl: Estase a importar a caixa de correo de OE5 %1

en: Importing OE5+ Folder file %1
gl: Estase a importar o ficheiro de cartafol OE5+ %1

en: Import Opera Emails
gl: Importar correos electrónicos do Opera

en: <p><b>Opera email import filter</b></p><p>This filter will import mails from Opera mail folder. Use this filter if you want to import all mails within a account in the Opera maildir.</p><p>Select the directory of the account (usually ~/.opera/mail/store/account*).</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into a folder named after the account they came from, prefixed with OPERA-</p>
gl: <p><b>Filtro de importación de correo electrónico desde Opera</b></p> <p>Este filtro importará mensaxes de correo desde o cartafol de correo de Opera. Use este filtro se quere importar todos os correos dentro dunha conta do maildir de Opera.</p> <p>Seleccione o directorio da conta (normalmente ~/.opera/mail/store/account*).</p> <p><b>Nota:</b> As mensaxes importaranse a un cartafol co nome da conta da que proveñen e o prefixo «OPERA-».</p>

en: Importing new mail files...
gl: Estanse a importar novos ficheiros de correo…

en: Counting files...
gl: Estanse a contar os ficheiros…

en: Import Plain Text Emails
gl: Importar mensaxes de texto simple

en: <p>Select the directory containing the emails on your system. The emails are placed in a folder with the same name as the directory they were in, prefixed by PLAIN-</p><p>This filter will import all .msg, .eml and .txt emails.</p>
gl: <p>Escolla o directorio que contén os correos no seu sistema. Os correos sitúanse nun cartafol co mesmo nome que o directorio onde están, precedido de PLAIN-</p><p>Este filtro importará todas as mensaxes .msg, .eml e .txt.</p>

en: Import Folders From Pegasus-Mail
gl: Importar cartafoles de Pegasus-Mail

en: Holger Schurig <br>( rewritten by Danny Kukawka )
gl: Holger Schurig <br>(reescrito por Danny Kukawka )

en: <p>Select the Pegasus-Mail directory on your system (containing *.CNM, *.PMM and *.MBX files). On many systems this is stored in C:\pmail\mail or C:\pmail\mail\admin</p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "PegasusMail-Import".</p>
gl: <p>Escolla o directorio de Pegasus-Mail do seu sistema (o que contén ficheiros *.CNM, *.PNM e *.MBX). En moitos sistemas gárdase en C:\pmail\mail ou C:\pmail\mail\admin</p> <p><b>Nota:</b> Xa que é posíbel recrear a estrutura de cartafoles, os cartafoles gardaranse baixo: «PegasusMail-Import».</p>

en: Cannot parse the folder structure; continuing import without subfolder support.
gl: Non se pode interpretar a estrutura de cartafoles, continuarase a importación sen compatibilidade con subcartafoles.

en: Importing new mail files ('.cnm')...
gl: Estanse a importar novos ficheiros de correo ('.cnm')…

en: Importing mail folders ('.pmm')...
gl: Estanse a importar cartafoles de correo ('.pmm')…

en: Importing 'UNIX' mail folders ('.mbx')...
gl: Estanse a importar cartafoles de correo UNIX ('.mbx')…

[ctx: define folder name when we will import pegasus mail]
en: PegasusMail-Import
gl: PegasusMail-Importado

en: Importing %1
gl: Estase a importar %1

en: Parsing the folder structure...
gl: Estase a interpretar a estrutura de cartafoles…

en: Import SeaMonkey Mails and Folder Structure
gl: Importar a estrutura de cartafoles e mensaxes de SeaMonkey Mail.

en: <p><b>SeaMonkey import filter</b></p><p>Select your base SeaMonkey mailfolder (usually ~/.icedove/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example, a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "SeaMonkey-Import".</p>
gl: <p><b>Filtro de importación de SeaMonkey</b></p><p>Escolla o seu cartafol de correo base de SeaMonkey (normalmente ~/.icedove/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Nota:</b> Nunca escolla un cartafol que <u>non</u> conteña ficheiros mbox (por exemplo, un maildir): se o fai, obterá moitos novos cartafoles.</p><p>Xa que non é posíbel recrear unha estrutura de cartafoles, os cartafoles almacenaranse baixo: SeaMonkey-Import».</p>

en: Import Sylpheed Maildirs and Folder Structure
gl: Importar a estrutura de cartafoles e maildirs de Sylpheed

en: <p><b>Sylpheed import filter</b></p><p>Select the base directory of the Sylpheed mailfolder you want to import (usually: ~/Mail ).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Sylpheed-Import" in your local folder.</p><p>This filter also recreates the status of message, e.g. new or forwarded.</p>
gl: <p><b>Filtro de importación do Sylpheed</b></p><p>Escolla o directorio base do cartafol de correo de Sylpheed que quere importar (normalmente: ~/Mail ).</p><p>Xa que é posíbel recrear a estrutura de cartafoles, os cartafoles gardaranse baixo: «Sylpheed-Import» no seu cartafol local.</p><p>Este filtro tamén recrea o estado da mensaxe, p.ex.. nova ou reenviada. </p>

[ctx: define folder name where we will import sylpheed mails]
en: Sylpheed-Import
gl: Sylpheed-Importado

en: Import The Bat! Mails and Folder Structure
gl: Importar a estrutura de cartafoles e mensaxes de The Bat!

en: <p><b>The Bat! import filter</b></p><p>Select the base directory of the 'The Bat!' local mailfolder you want to import.</p><p><b>Note:</b> This filter imports the *.tbb-files from 'The Bat!' local folder, e.g. from POP accounts, and not from IMAP/DIMAP accounts.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "TheBat-Import" in your local account.</p>
gl: <p><b>O filtro de importación de Bat!</b></p><p>Escolla o directorio base do cartafol de correo local de «The Bat!" que quere importar.</p><p><b>Nota:</b> Este filtro importa os ficheiros *.tb desde o cartafol local de 'The Bat', e.g. desde as contas POP, e non desde as contas IMAP/DIMAP.</p><p>Xa que é posíbel recrear a estrutura de cartafoles, os cartafoles gardaranse baixo «TheBat-Import» na súa conta local.</p>

[ctx: Define folder where we will import thebat mails]
en: TheBat-Import
gl: TheBat-Importado

en: Import Thunderbird/Mozilla Local Mails and Folder Structure
gl: Importar o correo local e a estrutura de cartafoles do Thunderbird/Mozilla

en: <p><b>Thunderbird/Mozilla import filter</b></p><p>Select your base Thunderbird/Mozilla mailfolder (usually ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example, a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Thunderbird-Import".</p>
gl: <p><b>Filtro de importación de Thunderbird/Mozilla</b></p><p>Escolla o seu cartafol de correo base de Thunderbird/Mozilla (normalmente ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Nota:</b> Nunca escolla un cartafol que <u>non</u> conteña ficheiros mbox (por exemplo, un maildir): se o fai, obterá moitos novos cartafoles.</p><p>Xa que non é posíbel recrear unha estrutura de cartafoles, os cartafoles almacenaranse baixo: «Thunderbird-Import».</p>

en:  (default)
gl:  (predeterminado)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: From:
gl: Desde:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: To:
gl: A:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Current:
gl: Actual:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textStatus)
en: Importing in progress...
gl: Importación en progreso…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, current) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, to) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, from)
en: ...
gl: …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select Profile:
gl: Escolla o perfil:

en: Error: failed to read temporary file at %1
gl: Erro: non se puido ler o ficheiro temporal en %1

en: <b>Warning:</b> Got a bad message folder, adding to root folder.
gl: <b>Advertencia</b> Obtívose un cartafol de mensaxe incorrecto; engádese ao cartafol raíz.

en: <b>Warning:</b> Could not check that the folder already exists. Reason: %1
gl: <b>Advertencia</b> Non se puido comprobar que o cartafol xa exista. Razón: %1

en: <b>Error:</b> Could not create folder. Reason: %1
gl: <b>Erro:</b>Non se puido crear o cartafol. Razón: %1

en: <b>Warning:</b> Could not fetch mail in folder %1. Reason: %2 You may have duplicate messages.
gl: <b>Advertencia</b> Non se puido obter o correo do cartafol %1. Razón: %2. Pode que haxa mensaxes duplicadas.

en: <b>Warning:</b> Got an invalid message in folder %1.
gl: <b>Advertencia:</b> Obtívose unha mensaxe incorrecta no cartafol %1.

en: <b>Error:</b> Could not add message to folder %1. Reason: %2
gl: <b>Erro:</b> Non se puido engadir a mensaxe ao cartafol %1. Razón: %2

en: Unable to retrieve folder for folder path %1.
gl: Non se pode obter o cartafol da ruta de cartafol %1.
