kmailcvt 0 - en to hr translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: From:
hr: od:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: To:
hr: do:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Current:
hr: Trenutno:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, current) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, to) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, from)
en: ...
hr: …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Total:
hr: Ukupno:
