kmailcvt - en to lt translation catalogue (79 entries)

en: No directory selected.
lt: Nepasirinktas aplankas.

en: No files found for import.
lt: Nerasta failų importavimui.

en: Finished importing emails from %1
lt: Baigiamas laiškų importavimas iš %1

en: 1 duplicate message not imported | %1 duplicate messages not imported
lt[0]: Neimportuotas %1 besidubliuojantis laiškas
lt[1]: Neimportuoti %1 besidubliuojantys laiškai
lt[2]: Neimportuota %1 besidubliuojančių laiškų
lt[3]: Neimportuotas %1 besidubliuojantis laiškas

en: Finished import, canceled by user.
lt: Importavimas baigtas, užduoties atsisakė naudotojas.

en: Import folder %1...
lt: Importuoti aplanką %1...

en: Could not import %1
lt: Nepavyko importuoti %1

en: Import Evolution 1.x Local Mails and Folder Structure
lt: Importuoti Evolution 1.x vietinį paštą ir aplankų struktūrą

en: <p><b>Evolution 1.x import filter</b></p><p>Select the base directory of Evolution's mails (usually ~/evolution/local).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
lt: <p><b>Evolution 1.x importo filtras</b></p><p>Pasirinkite vietinį Evolution pašto aplanką (paprastai ~/evolution/local).</p><p>Kadangi šiuo metu yra įmanoma atkurti aplanko struktūrą, aplankai bus sudėti į: "Evolution-Import".</p>

en: Unable to open %1, skipping
lt: Negalima atverti „%1“, ji praleidžiama

en: Importing emails from %1...
lt: Importuojami laiškai iš %1...

en: Import Evolution 2.x Local Mails and Folder Structure
lt: Importuoti Evolution 2.x vietinį paštą ir aplankų struktūrą

en: <p><b>Evolution 2.x import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Evolution mailfolder (usually ~/.evolution/mail/local/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
lt: <p><b>Evolution 2.x importo filtras</b></p><p>Pasirinkite vietinio Evolution pašto aplanką (paprastai - ~/.evolution/mail/local/).</p><p><b>Pastaba:</b> nesirinkite aplanko, kuriame <u>nėra</u> mbox failų (pvz., maildir): jei visgi taip padarysite, gausite daug naujų aplankų.</p><p>Kadangi šiuo metu yra įmanoma atkurti aplanko struktūrą, aplankai bus sudėti į: "Evolution-Import".</p>

en: Start import file %1...
lt: Pradėti failo %1 importavimą...

en: Import KMail Maildirs and Folder Structure
lt: Importuoti KMai Maildirs ir aplankų struktūrą

en: Import KMail Archive File
lt: Importuoti KMail archyvo failą

en: Importing folder '%1'...
lt: Importuoti aplanką „%1“...

en: Unexpected subfolder %1 in folder %2.
lt: Netikėtas poaplankis %1 aplanke %2.

en: No subfolder named 'cur' in folder %1.
lt: Nęra poaplankio pavadinto „cur“ aplanke %1.

en: Unexpected subdirectory named '%1'.
lt: Netikėtas poaplankio pavadintas „%1“.

en: Select KMail Archive File to Import
lt: Pasirinkite KMail archyvinį failą importavimui

en: Please select an archive file that should be imported.
lt: Prašome parinkti archyvo failą, kuris turėtų būti importuotas.

en: The file '%1' does not appear to be a valid archive.
lt: Failas „%1“ atrodo nėra tinkamas archyvas.

en: Unable to open archive file '%1'
lt: Nepavyksta atidaryti archyvo failo „%1“

en: Counting files in archive...
lt: Skaičiuojami failai archyve...

en: Importing the archive file '%1' into the folder '%2' succeeded.
lt: Archyvinio failo „%1“ importavimas į aplanką „%2“ pavyko.

en: 1 message was imported. | %1 messages were imported.
lt[0]: 1 laiškas buvo importuotas.
lt[1]: %1 laiškai buvo importuoti.
lt[2]: %1 laiškų buvo importuota.
lt[3]: %1 laiškas buvo importuotas.

en: Importing the archive failed.
lt: Archyvo importavimas nepavyko.

en: Import Lotus Notes Emails
lt: Importuoti Lotus Notes paštą

en: <p><b>Lotus Notes Structured Text mail import filter</b></p><p>This filter will import Structure Text files from an exported Lotus Notes email client into KMail. Use this filter if you want to import mails from Lotus or other mailers that use Lotus Notes' Structured Text format.</p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the imported messages will be stored in subfolders named by the files they came from under: "LNotes-Import" in your local folder.</p>
lt: <p><b>Lotus Notes Structured Text pašto importo filtras</b></p><p>Šis filtras į KMail importuos Structured Text failus, eksportuotus iš Lotus Notes pašto kliento. Naudokite šį filtrą norėdami importuoti paštą iš Lotus ar kitų pašto programų, kurios naudoja Lotus Notes Structured Text formatą.</p><p><b>Pastaba:</b> Kadangi šiuo metu yra įmanoma atkurti aplanko struktūrą, importuoti pranešimai bus sudėti aplanko "LNotes-Import" (Jūsų vietiniame aplanke) poaplankius, pavadintus pagal importuojamus failus.</p>

en: All Files (*)
lt: Visi Failai (*)

en: Importing emails from %1
lt: Importuojami laiškus iš %1

en: Message %1
lt: Laiškas %1

en: Import From OS X Mail
lt: Importuoti iš OS X pašto

en: <p><b>OS X Mail Import Filter</b></p><p>This filter imports e-mails from the Mail client in Apple Mac OS X.</p>
lt: <p><b>OS X pašto importo filtras</b></p><p>Šis filtras importuoja laiškus iš Apple Mac OS X.</p>

en: 1 duplicate message not imported to folder %2 in KMail | %1 duplicate messages not imported to folder %2 in KMail
lt[0]: %1 besidubliuojantis laiškas nebuvo importuotas į KMail aplanką %2
lt[1]: %1 besidubliuojantys laiškai nebuvo importuoti į KMail aplanką %2
lt[2]: %1 besidubliuojančių laiškų nebuvo importuota į KMail aplanką %2
lt[3]: %1 besidubliuojantis laiškas nebuvo importuotas į KMail aplanką %2

en: Import mbox Files (UNIX, Evolution)
lt: Importuoti mbox failus (UNIX, Evolution)

en: <p><b>mbox import filter</b></p><p>This filter will import mbox files into KMail. Use this filter if you want to import mails from Ximian Evolution or other mailers that use this traditional UNIX format.</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into folders named after the file they came from, prefixed with MBOX-</p>
lt: <p><b>mbox importo filtras</b></p><p>Šis filtras importuoja mbox failus į KMail. Naudokite šį filtrą jei norite importuoti failus iš Ximian Evolution ar kitos pašto programos, naudojančios šį tradicinį UNIX formatą.</p><p><b>Pastaba:</b> laiškai bus importuoti į aplankus, pavadintus pagal failą, iš kurio jie įkeliami, su priešdėliu MBOX-</p>

en: Import Outlook Express Emails
lt: Importuoti Outlook Express paštą

en: <p><b>Outlook Express 4/5/6 import filter</b></p><p>You will need to locate the folder where the mailbox has been stored by searching for .dbx or .mbx files under <ul><li><i>C:\Windows\Application Data</i> in Windows 9x</li><li><i>Documents and Settings</i> in Windows 2000 or later</li></ul></p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the folders from Outlook Express 5 and 6 will be stored under: "OE-Import" in your local folder.</p>
lt: <p><b>Outlook Express 4/5/6 importo filtras</b></p><p>Raskite aplanką, kuriame yra saugomas paštas, ieškodami .dbx or .mbx failų aplanke <ul><li><i>C:\Windows\Application Data</i> Windows 9x atveju arba</li><li><i>Documents and Settings</i>  Windows 2000 ar vėlesnės versijos atveju.</li></ul></p><p><b>Pastaba:</b> Kadangi šiuo metu yra įmanoma atkurti aplanko struktūrą, Outlook Express 5 (ar 6) aplankai bus sudėti į: "OE-Import" Jūsų vietiniame aplanke.</p>

en: No Outlook Express mailboxes found in directory %1.
lt: Aplanke %1 nerasta Outlook Express pašto dėžučių.

en: Import folder structure...
lt: Importuoti aplankų struktūrą...

en: Finished importing Outlook Express emails
lt: Outlook Express pašto importavimas baigtas

en: Unable to open mailbox %1
lt: Nepavyksta atidaryti pašto dėžutės „%1“

en: Importing OE4 Mailbox %1
lt: Importuojama OE4 pašto dėžutė %1

en: Importing OE5+ Mailbox %1
lt: Importuojama OE5+ pašto dėžutė %1

en: Importing OE5+ Folder file %1
lt: Importuojamas OE5+ aplanko failas %1

en: Import Opera Emails
lt: Importuoti Opera paštą

en: <p><b>Opera email import filter</b></p><p>This filter will import mails from Opera mail folder. Use this filter if you want to import all mails within a account in the Opera maildir.</p><p>Select the directory of the account (usually ~/.opera/mail/store/account*).</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into a folder named after the account they came from, prefixed with OPERA-</p>
lt: <p><b>Opera importo filtras</b></p><p>Šis filtras importuos paštą iš Opera pašto aplanko. Naudokite šį filtrą norėdami importuoti visus maildir aplankus iš Opera.</p><p>Pasirinkite paskyros aplanką (greičiausiai: ~/.opera/mail/store/account*).</p><p><b>Pastaba:</b> Laiškai bus importuoti į aplanką pavadintą pagal paskyrą, su priešdėliu OPERA-</p>

en: Importing new mail files...
lt: Importuojami nauji laiškų failai...

en: Counting files...
lt: Skaičiuojami failai...

en: Import Plain Text Emails
lt: Importuoti paprasto teksto el. pašto laiškus

en: <p>Select the directory containing the emails on your system. The emails are placed in a folder with the same name as the directory they were in, prefixed by PLAIN-</p><p>This filter will import all .msg, .eml and .txt emails.</p>
lt: <p>Pasirinkite aplanką, kuriame, Jūsų sistemos atveju, laikomi pašto laiškai. Laiškai bus įdėti į pašto aplanką, pavadintą pagal aplanką, kuriame jie buvo, su priešdėliu PLAIN-</p><p>Šis filtras importuos visus .msg, .eml ir .txt failuose esančius el. pašto laiškus.</p>

en: Import Folders From Pegasus-Mail
lt: Importuoti Pegasus-Mail aplankus

en: <p>Select the Pegasus-Mail directory on your system (containing *.CNM, *.PMM and *.MBX files). On many systems this is stored in C:\pmail\mail or C:\pmail\mail\admin</p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "PegasusMail-Import".</p>
lt: <p>Pažymėkite savo sistemos Pegasus-Mail aplanką (turintį *.CNM, *.PMM ir *.MBX failus). Daugelyje sistemų jie saugomi C:\pmail\mail arba C:\pmail\mail\admin</p><p><b>Pastaba:</b> Kadangi šiuo metu yra įmanoma atkurti aplanko struktūrą, aplankai bus sudėti į: "PegasusMail-Import".</p>

en: Cannot parse the folder structure; continuing import without subfolder support.
lt: Nepavyko apdoroti aplankų struktūros; tęsiamas importavimas be poaplankių palaikymo.

en: Importing new mail files ('.cnm')...
lt: Importuojami nauji laiškų failai („.cnm“)...

en: Importing mail folders ('.pmm')...
lt: Importuojami laiškų aplankai ('.pmm') ...

en: Importing 'UNIX' mail folders ('.mbx')...
lt: Importuojami 'unix' pašto aplankai ('.mbx') ...

en: Importing %1
lt: Importuojama %1

en: Parsing the folder structure...
lt: Nagrinėjama aplankų struktūra...

en: Import Sylpheed Maildirs and Folder Structure
lt: Importuoti Sylpheed Maildirs ir aplankų struktūrą

en: <p><b>Sylpheed import filter</b></p><p>Select the base directory of the Sylpheed mailfolder you want to import (usually: ~/Mail ).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Sylpheed-Import" in your local folder.</p><p>This filter also recreates the status of message, e.g. new or forwarded.</p>
lt: <p><b>Sylpheed importo filtras</b></p><p>Pasirinkite vietinio Sylpheed pašto aplanką, kurį morite importuoti (paprastai: ~/Mail )</p><p>Kadangi šiuo metu yra įmanoma atkurti aplanko struktūrą, aplankai bus sudėti į: "Sylpheed-Import" Jūsų vietiniame aplanke.</p><p>Šis filtras taip pat atkurs pranešimų būsenas, t.y. "naujas" ar "persiųstas".</p>

en: Import The Bat! Mails and Folder Structure
lt: Importuoti The Bat! paštą ir aplankų struktūrą

en: Import Thunderbird/Mozilla Local Mails and Folder Structure
lt: Importuoti Thunderbird/Mozilla vietinį paštą ir aplankų struktūrą

en: <p><b>Thunderbird/Mozilla import filter</b></p><p>Select your base Thunderbird/Mozilla mailfolder (usually ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example, a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Thunderbird-Import".</p>
lt: <p><b>Thunderbird/Mozilla importo filtras</b></p><p>Pažymėkite šakninį Thunderbird/Mozilla pašto aplanką (paprastai tai yra ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Pastaba:</b> Nesirinkite aplanko, kuriame <u>nėra</u> mbox failų (pvz., maildir): jei visgi taip padarysite, bus sukurta daug naujų aplankų.</p><p>Kadangi šiuo metu yra įmanoma atkurti aplanko struktūrą, aplankai bus sudėti į: "Thunderbird-Import".</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: From:
lt: Nuo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: To:
lt: Kam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Current:
lt: Dabartinis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textStatus)
en: Importing in progress...
lt: Vyksta importavimas...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Total:
lt: Viso:

en: Error: failed to read temporary file at %1
lt: Klaida: nepavyko nuskaityti laikinojo failo %1

en: <b>Warning:</b> Got a bad message folder, adding to root folder.
lt: <b>Dėmesio:</b> Gautas blogų laiškų aplankas, pridedamas į šakninį aplanką.

en: <b>Warning:</b> Could not check that the folder already exists. Reason: %1
lt: <b>Dėmesio:</b> Nepavyko patikrinti ar aplankas jau egzistuoja. Priežastis: %1

en: <b>Error:</b> Could not create folder. Reason: %1
lt: <b>Klaida:</b> Nepavyko sukurti aplanko. Priežastis: %1

en: <b>Warning:</b> Could not fetch mail in folder %1. Reason: %2 You may have duplicate messages.
lt: <b>Dėmesio:</b> Nepavyko gauti el. laiškų į aplanką %1. Priežastis: %2 Jūs galite turėti el. laiškų dublikatų.

en: <b>Warning:</b> Got an invalid message in folder %1.
lt: <b>Dėmesio:</b> Gautas netinkamas laiškas aplanke %1.

en: <b>Error:</b> Could not add message to folder %1. Reason: %2
lt: <b>Klaida:</b> Nepavyko pridėti laiško į aplanką %1. Priežastis: %2

en: Unable to retrieve folder for folder path %1.
lt: Nepavyko gauti aplanko keliui %1.
