kmailcvt - en to lv translation catalogue (61 entries)

en: No directory selected.
lv: Nav izvēleta mape

en: No files found for import.
lv: Nav atrasti faili, ko importēt

en: Finished importing emails from %1
lv: Beidza importēt vēstules no %1

en: 1 duplicate message not imported | %1 duplicate messages not imported
lv[0]: Netika importēta %1 atkārtojošās vēstule
lv[1]: Netika importētas %1 atkārtojošās vēstules
lv[2]: Netika importēts %1 atkārtojošos vēstuļu

en: Finished import, canceled by user.
lv: Importēšana pabeigta, lietotājs pārtrauca

en: Import folder %1...
lv: Importēt mapi %1...

en: Could not import %1
lv: Neizdevās importēt %1

en: Import Evolution 1.x Local Mails and Folder Structure
lv: Importēt Evolution 1.x lokālās vēstules un mapju struktūru

en: <p><b>Evolution 1.x import filter</b></p><p>Select the base directory of Evolution's mails (usually ~/evolution/local).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
lv: <p><b>Evolution 1.x importēšanas filtrs</b></p><p>Norādiet Evolution pasta bāzes mapi (parasti ~/evolution/local).</p><p>Ir iespējams atjaunot mapju struktūru, tā tiks saglabāta jūsu lokālajā mapē zem: "Evolution-Import".</p>

en: Unable to open %1, skipping
lv: Nevar atvērt failu '%1', izlaiž

en: Importing emails from %1...
lv: Importē vēstules no %1...

en: Import Evolution 2.x Local Mails and Folder Structure
lv: Importēt Evolution 2.x lokālo pastu un mapju struktūru

en: <p><b>Evolution 2.x import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Evolution mailfolder (usually ~/.evolution/mail/local/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
lv: <p><b>Evolution 2.x importēšanas filtrs</b></p><p>Norādiet jūsu Evolution lokālo pasta mapi (parasti ~/.evolution/mail/local/).</p><p><b>Piezīme:</b> Nekad nenorādiet mapi, kas <u>nesatur</u> mbox failus (piemēram, maildir mapi): ja darīsiet tā, jūs iegūsiet katru vēstuli atsevišķā mapē.</p><p>Ir iespējams atjaunot mapju struktūru, tā tiks saglabāta jūsu lokālajā mapē zem: "Evolution-Import".</p>

en: Start import file %1...
lv: Sāk importēt failu %1...

en: Import KMail Maildirs and Folder Structure
lv: Importēt KMail maildirus un mapju struktūru

en: Import KMail Archive File
lv: Importēt KMail arhīva failu

en: <p><b>KMail Archive File Import Filter</b></p><p>This filter will import archives files previously exported by KMail.</p><p>Archive files contain a complete folder subtree compressed into a single file.</p>
lv: <p><b>KMail arhīva importēšanas filtrs</b></p><p>Šis filtrs importēs arhīva failus, kas  eksportēti no KMail.</p><p>Arhīva faili satur pilnu mapju apakškoku. saspiestu vienā failā.</p>

en: Import Lotus Notes Emails
lv: Importēt Lotus Notes pastu

en: <p><b>Lotus Notes Structured Text mail import filter</b></p><p>This filter will import Structure Text files from an exported Lotus Notes email client into KMail. Use this filter if you want to import mails from Lotus or other mailers that use Lotus Notes' Structured Text format.</p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the imported messages will be stored in subfolders named by the files they came from under: "LNotes-Import" in your local folder.</p>
lv: <p><b>Lotus Notes Structured Text pasta importēšanas filtrs</b></p><p>Šis filtrs importēs Structure Text failus no eksportēta Lotus Notes e-pasta iekšā KMail. Izmantojiet to, lai importētu vēstules no Lotus vai citām programmām, kas izmanto Lotus Notes' Structured Text formātu.</p><p><b>Piezīme:</b> Ir iespējams atjaunot mapju struktūru, tā tiks saglabāta jūsu lokālajā mapē zem:"LNotes-Import" apakšmapēs pēc failu nosaukumiem.</p>

en: All Files (*)
lv: Visi faili (*)

en: Importing emails from %1
lv: Importē vēstules no %1

en: Message %1
lv: Vēstule %1

en: Import From OS X Mail
lv: Importēt no OS X pasta

en: <p><b>OS X Mail Import Filter</b></p><p>This filter imports e-mails from the Mail client in Apple Mac OS X.</p>
lv: <p><b>OS X pasta importēšanas filtrs</b></p><p>Šis fitrs importē vēstules no Apple Mac OS X pasta klienta.</p>

en: 1 duplicate message not imported to folder %2 in KMail | %1 duplicate messages not imported to folder %2 in KMail
lv[0]: Netika importēta %1 atkārtojošās vēstule KMail mapē %2
lv[1]: Netika importētas %1 atkārtojošās vēstules KMail mapē %2
lv[2]: Netika importēts %1 atkārtojošos vēstuļu KMail mapē %2

en: Import mbox Files (UNIX, Evolution)
lv: Importēt mbox failus (UNIX, Evolution)

en: <p><b>mbox import filter</b></p><p>This filter will import mbox files into KMail. Use this filter if you want to import mails from Ximian Evolution or other mailers that use this traditional UNIX format.</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into folders named after the file they came from, prefixed with MBOX-</p>
lv: <p><b>mbox importēšanas filtrs</b></p><p>Šis filtrs importēs mbox failus iekš KMail. Izmantojiet to, ja vēlaties importēt pastu no Ximian Evolution vai citām pasta programmām, kas izmanto tradicionālo UNIX formātu.</p><p><b>Piezīme:</b> vēstules tiks importēti mapēs, kas nosautas atbilstoši failiem, no kā tās ņemtas, priekšā pieliekot MBOX-</p>

en: Import Outlook Express Emails
lv: Importēt Outlook Express pastu

en: <p><b>Outlook Express 4/5/6 import filter</b></p><p>You will need to locate the folder where the mailbox has been stored by searching for .dbx or .mbx files under <ul><li><i>C:\Windows\Application Data</i> in Windows 9x</li><li><i>Documents and Settings</i> in Windows 2000 or later</li></ul></p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the folders from Outlook Express 5 and 6 will be stored under: "OE-Import" in your local folder.</p>
lv: <p><b>Outlook Express 4/5/6 importēšanas filtrs</b></p><p>Jums būs jatrod mape, kurā atrodas pasts, meklējot '.dbx' vai '.mbx' failus iekš <ul><li><i>C:\Windows\Application Data</i> iekš Windows 9x</li><li><i>Documents and Settings</i>  iekš Windows 2000 vai jaunāka</li></ul></p><p><b>Piezīme:</b>Ir iespējams atjaunot mapju struktūru, tā tiks saglabāta jūsu lokālajā mapē zem: "OE-Import".</p>

en: No Outlook Express mailboxes found in directory %1.
lv: Mapē %1 nav atrasta neviena Outlook Express pastkaste.

en: Import folder structure...
lv: Importēt mapju struktūru...

en: Finished importing Outlook Express emails
lv: Pabeigta Outlook Express pasta importēšana

en: Unable to open mailbox %1
lv: Nevar atvērt pastkasti %1

en: Importing OE4 Mailbox %1
lv: Importē OE4 pastasti %1

en: Importing OE5+ Mailbox %1
lv: Importē OE5+ pastkasti %1

en: Importing OE5+ Folder file %1
lv: Importē OE5+ mapes failu %1

en: Import Opera Emails
lv: Importēt Opera pastu

en: <p><b>Opera email import filter</b></p><p>This filter will import mails from Opera mail folder. Use this filter if you want to import all mails within a account in the Opera maildir.</p><p>Select the directory of the account (usually ~/.opera/mail/store/account*).</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into a folder named after the account they came from, prefixed with OPERA-</p>
lv: <p><b>Opera e-pasta importēšanas filtrs</b></p><p>Šis filtrs importē pastu no Opera pasta mapes. Izmantojiet šo, lai importētu visas vēstules no Opera pasta mapes.</p><p>Norādiet konta mapi (parasti ~/.opera/mail/store/account*).</p><p><b>Piezīme:</b> Vēstules tiks importētas mapē, kas nosauktas atbilstoši kontam no kura tās ņemtas, priekšā pieliekot OPERA-</p>

en: Importing new mail files...
lv: Importē jaunos pasta failus...

en: Counting files...
lv: Skaita failus...

en: Import Plain Text Emails
lv: Importēt vienkārša teksta e-pastus

en: <p>Select the directory containing the emails on your system. The emails are placed in a folder with the same name as the directory they were in, prefixed by PLAIN-</p><p>This filter will import all .msg, .eml and .txt emails.</p>
lv: <p>Norādiet mapi, kas satur jūsu sistēmas e-pastu. E-pasti parasti atrodas tāda paša nosaukuma mapē kādā tie ir programmā, priekšā var būt pielikts PLAIN-</p><p>Šis filtrs importēs visus .msg, .eml un .txt failus.</p>

en: Import Folders From Pegasus-Mail
lv: Importēt mapes no Pegusus-Mail

en: <p>Select the Pegasus-Mail directory on your system (containing *.CNM, *.PMM and *.MBX files). On many systems this is stored in C:\pmail\mail or C:\pmail\mail\admin</p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "PegasusMail-Import".</p>
lv: <p>Norādiet jūsu sistēmas Pegasus pasta mapi (kas satur *.CNM, *.PMM un *.MBX failus). Daudzās sistēmās tā atrodas  C:\pmail\mail vai C:\pmail\mail\admin</p><p><b>Piezīme:</b> Ir iespējams atjaunot mapju struktūru, tā tiks saglabāta jūsu lokālajā mapē zem: "PegasusMail-Import".</p>

en: Cannot parse the folder structure; continuing import without subfolder support.
lv: Neizdevās analizēt mapju struktūru, turpina importēt bez apakšmapju atbalsta.

en: Importing new mail files ('.cnm')...
lv: Importē jaunos pasta failus ('.cnm') ...

en: Importing mail folders ('.pmm')...
lv: Importē pasta mapes ('.pmm') ...

en: Importing 'UNIX' mail folders ('.mbx')...
lv: Importē 'UNIX' pasta mapes ('.mbx') ...

en: Importing %1
lv: Importē %1

en: Parsing the folder structure...
lv: Analizē mapju struktūru...

en: Import Sylpheed Maildirs and Folder Structure
lv: Importēt Sylpheed pastu un mapju struktūru

en: <p><b>Sylpheed import filter</b></p><p>Select the base directory of the Sylpheed mailfolder you want to import (usually: ~/Mail ).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Sylpheed-Import" in your local folder.</p><p>This filter also recreates the status of message, e.g. new or forwarded.</p>
lv: <p><b>Sylpheed importēšanas filtrs</b></p><p>Norādiet importējamo Sylpheed pasta bāzes mapi (parasti: ~/Mail ).</p><p>Ir iespējams atjaunot mapju struktūru, tā tiks saglabāta jūsu lokālajā mapē zem: "Sylpheed-Import" in your local folder.</p><p>Šis filtrs arī atjauno vēstuļu statusu, t.i. jauna vai pārsūtīta.</p>

en: Import The Bat! Mails and Folder Structure
lv: Importēt The Bat! vēstules un mapju struktūru

en: <p><b>The Bat! import filter</b></p><p>Select the base directory of the 'The Bat!' local mailfolder you want to import.</p><p><b>Note:</b> This filter imports the *.tbb-files from 'The Bat!' local folder, e.g. from POP accounts, and not from IMAP/DIMAP accounts.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "TheBat-Import" in your local account.</p>
lv: <p><b>The Bat! importēšanas filtrs</b></p><p>Norādiet  'The Bat!' lokālās pasta mapi, ko vēlaties importēt.</p><p><b>Piezīme:</b> Šis filtrs importē  *.tbb failus no 'The Bat!' lokālās mapes - no POP kontiem, bet ne no IMAP/DIMAP kontiem.</p><p> Ir iespējams atjaunot mapju struktūru, tā tiks saglabāta jūsu lokālajā mapē zem: "TheBat-Import".</p>

en: Import Thunderbird/Mozilla Local Mails and Folder Structure
lv: Importēt Thunderbird/Mozilla lokālo pastu un mapju struktūru

en: <p><b>Thunderbird/Mozilla import filter</b></p><p>Select your base Thunderbird/Mozilla mailfolder (usually ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example, a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Thunderbird-Import".</p>
lv: <p><b>Thunderbird/Mozilla importēšanas filtrs</b></p><p>Norādiet jūsu Thunderbird/Mozilla bāzes pasta mapi (parasti ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Piezīme:</b> Nekad nenorādiet mapi, kas <u>nesatur</u> mbox failus (piemēram, maildir mapi): ja tā darīsiet, jūs iegūsiet ļoti daudz jaunas mapes.</p><p>Ir iespējams atjaunot mapju struktūru, tā tiks saglabāta jūsu lokālajā mapē zem: "Thunderbird-Import".</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: From:
lv: No:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: To:
lv: Kam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Current:
lv: Aktīvais:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textStatus)
en: Importing in progress...
lv: Notiek importēšana...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Total:
lv: Kopā:
