kmailcvt - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: No directory selected.
ro: Niciun dosar ales.

en: No files found for import.
ro: Nu au fost găsite fișiere de importat.

en: Finished importing emails from %1
ro: Importare a poștei din %1 încheiată

en: 1 duplicate message not imported | %1 duplicate messages not imported
ro[0]: Nu a fost importat 1 mesaj duplicat
ro[1]: Nu au fost importate %1 mesaje duplicate
ro[2]: Nu au fost importate %1 de mesaje duplicate

en: Finished import, canceled by user.
ro: Importare încheiată, anulată de utilizator.

en: Unable to open %1, skipping
ro: Nu se poate deschide %1, se sare

en: Importing emails from %1...
ro: Import poștă din %1...

en: Start import file %1...
ro: Începe importul fișierului %1...

en: Import KMail Archive File
ro: Importă fișier cu arhivă KMail

en: All Files (*)
ro: Toate fișierele (*)

en: Message %1
ro: Mesaj %1

en: Import From OS X Mail
ro: Importare din OS X Mail

en: Import mbox Files (UNIX, Evolution)
ro: Importă fișiere mbox (UNIX, Evolution)

en: Import folder structure...
ro: Import structură dosar...

en: Unable to open mailbox %1
ro: Imposibil de deschis cutia poștală %1

en: Counting files...
ro: Numărare fișiere...

en: Import Folders From Pegasus-Mail
ro: Importă dosare din Pegasus-Mail

en: Importing new mail files ('.cnm')...
ro: Import fișiere poștale noi ('.cnm')...

en: Importing mail folders ('.pmm')...
ro: Import dosare poștale ('.pmm')...

en: Importing 'UNIX' mail folders ('.mbx')...
ro: Import dosare poștale „UNIX” ('.mbx')...

en: Importing %1
ro: Importare %1

en: Parsing the folder structure...
ro: Parcurgere structură dosar...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: From:
ro: De la:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: To:
ro: Către:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Current:
ro: Curent:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textStatus)
en: Importing in progress...
ro: Importare în curs...
