kmailcvt - en to tg translation catalogue (27 entries)

en: No directory selected.
tg: Каталог интихоб нашудааст

en: Finished importing emails from %1
tg: Импорт кардани хатҳои электрони аз %1 тамом шуд

en: Could not import %1
tg: Импорт карда нашуд %1

en: Unable to open %1, skipping
tg: Бе қобилияти дар кушодан %1,партофтан

en: Importing emails from %1...
tg: Импорт кардани хатҳои электрони аз %1...

en: Message %1
tg: Хабар %1

en: Import mbox Files (UNIX, Evolution)
tg: Импорти файлҳои mbox (UNIX, Evolution)

en: <p><b>mbox import filter</b></p><p>This filter will import mbox files into KMail. Use this filter if you want to import mails from Ximian Evolution or other mailers that use this traditional UNIX format.</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into folders named after the file they came from, prefixed with MBOX-</p>
tg: <p><b>mbox филтери ворид карда шуда</b></p> <p>Ин филтер  файлҳои mbox-ро ба KMail ворид мекунад. Ин филтерро истифода баред ,агар ба шумо маъқул шавад почтаҳои аз Ximian Evolution ворид кунед ё дигар почтаҳои,ки анъанави UNIX форматро истифода мебаранд онҳо аз MBOX-и префикс карда шуда омаданд</p>

en: Import Outlook Express Emails
tg: Импорт кардани хатҳои Outlook Express

en: No Outlook Express mailboxes found in directory %1.
tg: Ягон қуттиҳои почтаи Outlook Express  дар каталоги %1 ёф нашудааст

en: Finished importing Outlook Express emails
tg: Импорти хатҳои Outlook Express тамом шуд

en: Unable to open mailbox %1
tg: Қуттии почтаи %1 ро кушода намешавад

en: Importing OE4 Mailbox %1
tg: Импорти OE4 қуттии почтаи %1

en: Importing OE5+ Mailbox %1
tg: Импорти OE5+ қуттии почта %1

en: Importing new mail files...
tg: Импорти файлҳои нави хати элетрони...

en: Counting files...
tg: Ҳисоб кардани файлҳо...

en: Import Plain Text Emails
tg: E-mail-ҳои аз PLAIN TEXT ворид карда шуда

en: <p>Select the directory containing the emails on your system. The emails are placed in a folder with the same name as the directory they were in, prefixed by PLAIN-</p><p>This filter will import all .msg, .eml and .txt emails.</p>
tg: <p>  Директорияи ки аз e- mail-ҳо иборат аст дар низомтон интихоб кунед.Е-mail-ҳо дар папкаи ,бо ҳамон номе ,ки дар директория буд ҷойгиранд, аз тарафи PLAIN  префикс шудааст.</p><p> Ин филтр e-mail-ҳои ки аз папкаҳои ,msg,eml,ва txt ворид мекунад .</p>

en: Import Folders From Pegasus-Mail
tg: Импорти Феҳристҳо аз Pegasus-Mail

en: Importing new mail files ('.cnm')...
tg: Импорти файлҳои навъи хатҳои электрони ('.cnm')...

en: Importing mail folders ('.pmm')...
tg: Импорти феҳриҳои почта ('.pmm')...

en: Importing 'UNIX' mail folders ('.mbx')...
tg: Импорти феҳриҳои почтаи UNIX ('.mbx')...

en: Importing %1
tg: Импорти %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: From:
tg: Аз:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: To:
tg: Ба:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Current:
tg: Давомӣ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Total:
tg: Ҳамагӣ:
