kmailcvt - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: All Files (*)
ug: ھەممە ھۆججەتلەر(*)

en:  (default)
ug:  (كۆڭۈلدىكى)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: From:
ug: ئەۋەتكۈچى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: To:
ug: خەت تاپشۇرۇۋالغۇچى：

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Current:
ug: نۆۋەتتىكى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textStatus)
en: Importing in progress...
ug: ئىمپورت قىلىش داۋاملىشىۋاتىدۇ…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, current) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, to) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, from)
en: ...
ug: …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Total:
ug: جەمئىي:
