kmailcvt - en to xh translation catalogue (6 entries)

en: Counting files...
xh: Ibala iifayile ...

en: Import Plain Text Emails
xh: Rhweba Umbhalo Ongenanto wee Email

en: Importing new mail files ('.cnm')...
xh: Irhweba iifayile ezintsha zeposi ('.cnm') ...

en: Importing mail folders ('.pmm')...
xh: Irhweba iincwadi ezineenkcukacha zeposi ('.pmm') ...

en: Importing 'UNIX' mail folders ('.mbx')...
xh: Irhweba ngaphakathi iincwadi ezineenkcukacha zeposi ye 'UNIX' ('.mbx') ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Current:
xh: Ngoku:
