libksane - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: None
eo: Neniu

en: Auto
eo: Aŭtomate

en: Advanced
eo: Plie

en: Compression
eo: Kompresigo

en: Geometry
eo: Geometrio

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Exact
eo: Preciza

en: Zoom In
eo: Enzomi

en: Zoom Out
eo: Elzomi

[ctx: Preview button text]
en: Preview
eo: Antaŭrigardo

[ctx: Final scan button text]
en: Scan
eo: Trarigardi

[ctx: This is compared to the option string returned by sane]
en: Transparency
eo: Travidebleco

[ctx: This is compared to the option string returned by sane]
en: Negative
eo: Minussigno

[ctx: Parameter and Unit]
en: %1 Bit | %1 Bits
eo[0]: %1 Bito
eo[1]: %1 Bitoj

[ctx: Label for button to reset text in a KLineEdit]
en: Reset
eo: Rekomencigi

[ctx: Label for button to write text in a KLineEdit to sane]
en: Set
eo: Difini

en: Contrast
eo: Kontrasto

en: Gamma
eo: Gamo

[ctx: SpinBox parameter unit]
en:  Bit |  Bits
eo[0]:  Bito
eo[1]:  Bitoj
