libksane - en to et translation catalogue (65 entries)

en: Open scan dialog
et: Ava skannimisdialoog

en: None
et: Puudub

en: Auto
et: Automaatne

en: Flatbed
et: Lameskanner

en: Advanced
et: Muu

en: Compression
et: Tihendus

en: Selects the scanner compression method for faster scans, possibly at the expense of image quality.
et: Siin saab valida skanneri tihendusmeetodi kiirskaneerimiseks, mis võib küll avaldada mõju pildi kvaliteedile.

en: JPEG compression factor
et: JPEG tihendustegur

en: Sets the scanner JPEG compression factor. Larger numbers mean better compression, and smaller numbers mean better image quality.
et: Siin saab määrata JPEG tihendusteguri. Suurem arv tähendab paremat tihendust, väiksem arv paremat pildi kvaliteeti.

en: Batch scan
et: Hulgiskaneerimine

en: Enables continuous scanning with automatic document feeder (ADF).
et: Võimaldab pidevat skaneerimist automaatse dokumendisööturiga (ADF).

en: Duplex
et: Dupleks

en: Enables scanning on both sides of the page.
et: Võimaldab lehe mõlema külje skaneerimist.

en: Geometry
et: Geomeetria

en: Length measurement
et: Pikkuse mõõtmine

en: Selects how the scanned image length is measured and reported, which is impossible to know in advance for scrollfed scans.
et: Võimaldab valida, kuidas mõõdetakse ja antakse teada skaneeritud pildi pikkus, mida ei ole võimalik ette teada keritava skannimise puhul.

en: Unknown
et: Teadmata

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Approximate
et: Ligilähedane

en: Padded
et: Varuruumiga

en: Exact
et: Täpne

en: <html>The SANE (Scanner Access Now Easy) system could not find any device.<br>Check that the scanner is plugged in and turned on<br>or check your systems scanner setup.<br>For details about SANE see the <a href='http://www.sane-project.org/'>SANE homepage</a>.</html>
et: <html>SANE (Scanner Access Now Easy) süsteem ei leidnud ühtegi seadet.<br>Kontrolli, kas skanner on ühendatud ja sisse lülitatud,<br>või kontrolli oma süsteemi skanneri seadistust.<br>Täpsemalt SANE kohta loe <a href='http://www.sane-project.org/'>SANE koduleheküljelt</a>.</html>

en: Reload devices list
et: Laadi seadmete nimekiri uuesti

en: Looking for devices. Please wait.
et: Seadmete otsimine. Palun oota.

en: Sorry. No devices found.
et: Vabandust, ühtegi seadet ei leitud.

en: Found devices:
et: Leiti seadmed:

en: Zoom In
et: Suurenda

en: Zoom Out
et: Vähenda

en: Zoom to Selection
et: Suurenda valikuni

en: Zoom to Fit
et: Mahuta aknasse

en: Clear Selections
et: Puhasta valikud

en: Waiting for the scan to start.
et: Oodatakse skaneerimise alustamist.

en: Cancel current scan operation
et: Loobu skaneerimistoimingust

en: Scan Preview Image (%1)
et: Skaneeri eelvaatlus (%1)

[ctx: Preview button text]
en: Preview
et: Eelvaatlus

en: Scan Final Image (%1)
et: Skaneeri lõplik pilt (%1)

[ctx: Final scan button text]
en: Scan
et: Skaneeri

en: Basic Options
et: Põhivalikud

en: Scanner Specific Options
et: Skannerist sõltuvad omadused

en: Authentication required for resource: %1
et: Autentimise nõudmine ressursile: %1

en: The image data contained 16 bits per color, but the color depth has been truncated to 8 bits per color.
et: Pildiandmed sisaldavad 16 bitti värvi kohta, aga värvisügavus kärbiti 8 bitile värvi kohta.

en: Scan Area Size
et: Skannimisala suurus

en:  inch
et:  tolli

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: X Offset
et: X-nihe

en: Y Offset
et: Y-nihe

en: Separate color intensity tables
et: Värviintensiivsuse tabelite eraldamine

[ctx: This is compared to the option string returned by sane]
en: Transparency
et: Läbipaistvus

[ctx: This is compared to the option string returned by sane]
en: Negative
et: Negatiivne

[ctx: @title:window]
en: General Error
et: Üldine tõrge

[ctx: @title:window]
en: Information
et: Teave

en: Custom
et: Kohandatud

[ctx: Page size landscape]
en:  Landscape
et:  Rõhtpaigutus

[ctx: Parameter and Unit]
en: %1 Pixel | %1 Pixels
et[0]: %1 piksel
et[1]: %1 pikslit

[ctx: Parameter and Unit]
en: %1 Bit | %1 Bits
et[0]: %1 bitt
et[1]: %1 bitti

[ctx: Parameter and Unit (Percentage)]
en: %1 %
et: %1%

[ctx: Label for button to reset text in a KLineEdit]
en: Reset
et: Lähtesta

[ctx: Label for button to write text in a KLineEdit to sane]
en: Set
et: Määra

[ctx: Double numbers. SpinBox parameter unit]
en:  Pixels
et:  pikslit

[ctx: Double numbers. SpinBox parameter unit]
en:  Bits
et:  bitti

en: Brightness
et: Heledus

en: Contrast
et: Kontrast

[ctx: SpinBox parameter unit]
en:  Pixel |  Pixels
et[0]:  piksel
et[1]:  pikslit

[ctx: SpinBox parameter unit]
en:  Bit |  Bits
et[0]:  bitt
et[1]:  bitti
