libksane - en to hne translation catalogue (11 entries)

en: Zoom In
hne: जूम इन

en: Zoom Out
hne: जूम आउट

en: Zoom to Selection
hne: चयन में जूम करव

en: Zoom to Fit
hne: फिट बैठे तक जूम करव

en: Cancel current scan operation
hne: अभी हाल के स्केन आपरेसन ल खारिज करव.

[ctx: Preview button text]
en: Preview
hne: प्रिव्यू

[ctx: Final scan button text]
en: Scan
hne: स्कैन

en: Basic Options
hne: मूल विकल्प

en: Brightness
hne: चमकीलापन

en: Contrast
hne: कंट्रास्ट

en: Gamma
hne: गामा
