libksane - en to lt translation catalogue (65 entries)

en: Open scan dialog
lt: Atverti skenavimo dialogą

en: None
lt: Nėra

en: Flatbed
lt: Plokščiasis

en: Advanced
lt: Išplėstiniai

en: Compression
lt: Glaudinimas

en: Selects the scanner compression method for faster scans, possibly at the expense of image quality.
lt: Parenka skenerio glaudinimo metodą greitesniam skenavimui, tikriausiai, paveikslo kokybės sąskaita.

en: JPEG compression factor
lt: JPEG glaudinimo faktorius

en: Sets the scanner JPEG compression factor. Larger numbers mean better compression, and smaller numbers mean better image quality.
lt: Nustato skenerio JPEG glaudinimo faktorių. Didesni skaičiai reiškia geresnį glaudinimą, mažesni skaičiai reiškia geresnę paveikslo kokybę.

en: Batch scan
lt: Paketinis skenavimas

en: Enables continuous scanning with automatic document feeder (ADF).
lt: Įjungia nepertraukiamą skenavimą su automatiniu dokumentų padavikliu (ADF).

en: Duplex
lt: Dvipusis

en: Enables scanning on both sides of the page.
lt: Įjungia skenavimą iš abiejų lapo pusių.

en: Geometry
lt: Geometrija

en: Length measurement
lt: Matų sistema

en: Selects how the scanned image length is measured and reported, which is impossible to know in advance for scrollfed scans.
lt: Parenka kaip skenuotų paveikslų ilgis yra matuojamas ir perduodamas, o tai yra neįmanoma iš anksto žinoti slenkantiems skenavimams.

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unlimited
lt: Neribota

en: Approximate
lt: Apytiksliai

en: Padded
lt: Užpildytas

en: Exact
lt: Tiksliai

en: <html>The SANE (Scanner Access Now Easy) system could not find any device.<br>Check that the scanner is plugged in and turned on<br>or check your systems scanner setup.<br>For details about SANE see the <a href='http://www.sane-project.org/'>SANE homepage</a>.</html>
lt: <html>SANE (Scanner Access Now Easy) sistemai nepavyko aptikti jokio įrenginio.<br>Patikrinkite ar skeneris yra prijungtas ir įjungtas,<br>arba patikrinkite savo sistemos skenerio sąranka.<br>Daugiau informacijos apie SANE ieškokite <a href='http://www.sane-project.org/'>SANE svetainėje</a>.</html>

en: Reload devices list
lt: Iš naujo įkelti įrenginių sąrašą

en: Looking for devices. Please wait.
lt: Ieškoma įrenginių. Palaukite.

en: Sorry. No devices found.
lt: Deja, nerasta jokių įrenginių.

en: Found devices:
lt: Rasti įrenginiai:

en: Zoom In
lt: Didinti

en: Zoom Out
lt: Mažinti

en: Zoom to Selection
lt: Didinti iki pažymėtos srities

en: Zoom to Fit
lt: Mastelis toks, kad tilptų

en: Clear Selections
lt: Išvalyti žymėjimus

en: Waiting for the scan to start.
lt: Laukiama, kol prasidės skenavimas.

en: Cancel current scan operation
lt: Atsisakyti dabartinės skenavimo operacijos

en: Scan Preview Image (%1)
lt: Skenuoti peržiūros paveikslą (%1)

[ctx: Preview button text]
en: Preview
lt: Peržiūra

en: Scan Final Image (%1)
lt: Skenuoti galutinį paveikslą (%1)

[ctx: Final scan button text]
en: Scan
lt: Skenuoti

en: Basic Options
lt: Pagrindinės parinktys

en: Scanner Specific Options
lt: Specifinės skenerio parinktys

en: Authentication required for resource: %1
lt: Reikalingas tapatybės nustatymas ištekliui: %1

en: The image data contained 16 bits per color, but the color depth has been truncated to 8 bits per color.
lt: Paveikslo duomenyse yra 16 bitų spalvai, tačiau spalvų gylis buvo sumažintas iki 8 bitų spalvai.

en: Scan Area Size
lt: Skenavimo srities dydis

en:  inch
lt:  col.

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: X Offset
lt: X poslinkis

en: Y Offset
lt: Y poslinkis

en: Image intensity
lt: Paveikslo intensyvumas

en: Separate color intensity tables
lt: Atskiros spalvų intensyvumo lentelės

[ctx: This is compared to the option string returned by sane]
en: Transparency
lt: Permatomumas

[ctx: This is compared to the option string returned by sane]
en: Negative
lt: Negatyvas

[ctx: @title:window]
en: General Error
lt: Bendrinė klaida

[ctx: @title:window]
en: Information
lt: Informacija

en: Custom
lt: Tinkintas

[ctx: Page size landscape]
en:  Landscape
lt:  Gulsčias

[ctx: Parameter and Unit]
en: %1 Pixel | %1 Pixels
lt[0]: %1 pikselis
lt[1]: %1 pikseliai
lt[2]: %1 pikselių
lt[3]: %1 pikselis

[ctx: Parameter and Unit]
en: %1 Bit | %1 Bits
lt[0]: %1 bitas
lt[1]: %1 bitai
lt[2]: %1 bitų
lt[3]: %1 bitas

[ctx: Label for button to reset text in a KLineEdit]
en: Reset
lt: Atstatyti

[ctx: Label for button to write text in a KLineEdit to sane]
en: Set
lt: Nustatyti

[ctx: Double numbers. SpinBox parameter unit]
en:  Pixels
lt:  pikselių

[ctx: Double numbers. SpinBox parameter unit]
en:  Bits
lt:  bitų

en: Brightness
lt: Ryškumas

en: Contrast
lt: Kontrastas

en: Gamma
lt: Gama

[ctx: SpinBox parameter unit]
en:  Pixel |  Pixels
lt[0]:  pikselis
lt[1]:  pikseliai
lt[2]:  pikselių
lt[3]:  pikselis

[ctx: SpinBox parameter unit]
en:  Bit |  Bits
lt[0]:  bitas
lt[1]:  bitai
lt[2]:  bitų
lt[3]:  bitas
