libksane - en to wa translation catalogue (38 entries)

en: None
wa: Nouk

en: Auto
wa: Otomatike

en: Flatbed
wa: Plat dos

en: Advanced
wa: Sipepieus

en: Compression
wa: Rastrindaedje

en: Selects the scanner compression method for faster scans, possibly at the expense of image quality.
wa: Tchoezi l' metôde di rastrindaedje del sicanrece po scaner pus rade, motoit k' ça vos costêyrè del cwålité d' imådje.

en: JPEG compression factor
wa: Facteur di rastrindaedje JPEG

en: Sets the scanner JPEG compression factor. Larger numbers mean better compression, and smaller numbers mean better image quality.
wa: Defini l' facteur di rastrindaedje JPEG del sicanrece. Pus l' limero est grand, pus l' rastrindaedje est foirt. Pus l' limero est ptit meyeuse est l' cwålité d' l' imådje.

en: Batch scan
wa: Sicaner des lots

en: Enables continuous scanning with automatic document feeder (ADF).
wa: Permet l' sicanaedje sins s' arester avou on nourixheu otomatike di documint (ADF).

en: Duplex
wa: Betch et cou

en: Enables scanning on both sides of the page.
wa: Permet l' sicanaedje so les deus costés del pådje.

en: Geometry
wa: Djeyometreye

en: Length measurement
wa: Muzuraedje del longueur

en: Selects how the scanned image length is measured and reported, which is impossible to know in advance for scrollfed scans.
wa: Tchoezi comint l' longueur di l' imådje sicanêye est muzurêye eyet rpoirtêye, çou ki n' est nén possibe di sawè a l' avance po les scanreces ki sont noureye e magnant.

en: Unknown
wa: Nén cnoxhowe

en: Unlimited
wa: Sins limite

en: Approximate
wa: A l' avirance

en: Exact
wa: Totafwait

en: Reload devices list
wa: Ritcherdjî djivêye des éndjins

en: Looking for devices. Please wait.
wa: Dji cache après des éndjins. Tårdjîz s' i vs plait.

en: Sorry. No devices found.
wa: Dji rgrete mins dj' n' a trové nol éndjin.

en: Found devices:
wa: Éndjins trovés:

en: Zoom In
wa: Zoumer

en: Zoom Out
wa: Diszoumer

en: Zoom to Selection
wa: Zoumer sol tchoes

en: Zoom to Fit
wa: Zoumer po forrimpli

en: Clear Selections
wa: Netyî les tchoes

en: Cancel current scan operation
wa: Rinoncî a l' operåcion d' sicanaedje do moumint

[ctx: Preview button text]
en: Preview
wa: Prévoeyaedje

[ctx: Final scan button text]
en: Scan
wa: Sicaner

en: Basic Options
wa: Tchuzes di båze

en: Authentication required for resource: %1
wa: I fåt s' otintifyî pol rissource: %1

en: The image data contained 16 bits per color, but the color depth has been truncated to 8 bits per color.
wa: Les dnêyes di l' imådje aveut 16 bites pa coleurs mins l' parfondeu del coloeur a stî côpêye a 8 bites pa coleur.

en: Separate color intensity tables
wa: Mete a pårt les tåves d' intinsité des coleurs

en: Brightness
wa: Rilujhance

en: Contrast
wa: Contrasse

en: Gamma
wa: Gama
