libkleopatra - en to fy translation catalogue (63 entries)

en: Common name
fy: Algemiene namme

en: Surname
fy: Efternamme

en: Given name
fy: Ropnamme

en: Location
fy: Lokaasje

en: Title
fy: Titel

en: Organizational unit
fy: Ofdieling

en: Organization
fy: Organisaasje

en: Postal code
fy: Postkoade

en: Country code
fy: Lânkoade

en: State or province
fy: Lân of provinsje

en: Domain component
fy: Domein-komponint

en: Business category
fy: Yndustrysektor

en: Email address
fy: E-mailadres

en: Mail address
fy: Postadres

en: Mobile phone number
fy: Mobile telefoannûmer

en: Telephone number
fy: Telefoannûmer

en: Fax number
fy: Faksnûmer

en: Street address
fy: Strjitte

en: Unique ID
fy: Unike ID

en: Inline OpenPGP (deprecated)
fy: OpenPGP ynbêde (ôfret)

en: S/MIME Opaque
fy: S/MIME-opaque

en: Any
fy: Eltse

en: Never Encrypt
fy: Nea fersiferje

en: Always Encrypt
fy: Altyd fersiferje

en: Always Encrypt If Possible
fy: Altyd fersiferje at dat kin

en: Ask
fy: Freegje

en: Ask Whenever Possible
fy: Freegje oft it kin

en: Never Sign
fy: Nea ûndertekenje

en: Always Sign
fy: Altyd ûndertekenje

en: Always Sign If Possible
fy: Altyd ûndertekenje as it kin

[ctx: no specific preference]
en: <none>
fy: <neat>

en: User ID
fy: Brûkers-id

en: Edit...
fy: Bewurkje...

en: Description
fy: Beskriuwing

en: All others
fy: Alle oaren

en: Add to current attribute order
fy: Oan besteande attribútfolchoarder taheakje

en: Remove from current attribute order
fy: Ut attribútfolchoarder wiskje

en: Move to top
fy: Nei foargrûn

en: Move one up
fy: Ien nei boppen ferpleatse

en: Move one down
fy: Ien nei ûnderen ferpleatse

en: Move to bottom
fy: Nei eftergrûn

en: Never Encrypt with This Key
fy: Nea mei dizze kaai fersiferje

en: Always Encrypt with This Key
fy: Altyd mei dizze kaai fersiferje

en: Encrypt Whenever Encryption is Possible
fy: Altyd fersiferje as it kin

en: Always Ask
fy: Altyd freegje

en: Ask Whenever Encryption is Possible
fy: Freegje oft fersiferjen mooglik is

en: <qt><p>An error occurred while fetching the keys from the backend:</p><p><b>%1</b></p></qt>
fy: <qt><p>Der gie wat mis by it opheljen fan de kaaien fan it backend:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: The OpenPGP backend does not support listing keys. Check your installation.
fy: In útdraai meitsje fan de kaaien wurdt net troch de OpenPGP-backend stipe. Kontrolearje jo ynstallaasje.

en: The S/MIME backend does not support listing keys. Check your installation.
fy: In útdraai meitsje fan de kaaien wurdt net troch de S/MIME-backend stipe. Kontrolearje jo ynstallaasje.

en: OpenPGP Key Selection
fy: OpenPGP kaaiseleksje

en: Please select an OpenPGP key to use.
fy: Selektearje in OpenPGP-kaai om te brûken.

en: S/MIME Key Selection
fy: S/MIME kaaiseleksje

en: Please select an S/MIME key to use.
fy: Selektearje in S/MIME-kaai om te brûken.

en: Key Selection
fy: Kaaiseleksje

en: Please select an (OpenPGP or S/MIME) key to use.
fy: Graach in (OpenPGP of S/MIME) kaai kieze.

en: Key ID
fy: Kaai-id

en: unknown
fy: ûnbekend

en: <qt><p>If you check this box your choice will be stored and you will not be asked again.</p></qt>
fy: <qt><p>As jo dit selektearje sil jo kar opslein wurde en sil it jo net wer frege wurde.</p></qt>

en: No backends found for listing keys. Check your installation.
fy: Gjin backends fûn om in kaaiútdraai meitsje te kinnen. Kontrolearje jo ynstallaasje.

en: Checking selected keys...
fy: Selektearre kaaien oan it kontrolearjen...

en: Fetching keys...
fy: Dwaande mei it opheljen fan kaaien...

en: Key List Result
fy: Resultaat kaaiútdraai

en: Recheck Key
fy: Kaai opnij kontrolearje
