libkleopatra - en to nl translation catalogue (489 entries)

en: Error in checksum definition %1: %2
nl: Fout in controlesomdefinitie %1: %2

en: Cannot use both %f and | in '%1'
nl: %f en | in '%1' kunnen niet beiden worden gebruikt

en: Quoting error in '%1' entry
nl: In de invoer '%1' zit een fout in de aanhalingstekens

en: '%1' too complex (would need shell)
nl: '%1' is te complex (zou een shell nodig hebben)

en: '%1' entry is empty/missing
nl: Invoer '%1' is leeg/ontbreekt

en: '%1' empty or not found
nl: '%1' is leeg of niet gevonden

en: 'id' entry is empty/missing
nl: 'id' item is leeg/ontbreekt

en: 'output-file' entry is empty/missing
nl: 'output-file' item is leeg/ontbreekt

en: 'file-patterns' entry is empty/missing
nl: 'file-patterns' item is leeg/ontbreekt

en: Caught unknown exception in group %1
nl: Onbekende uitzondering gevangen in groep %1

en: Common name
nl: Roepnaam

en: Surname
nl: Achternaam

en: Given name
nl: Voornaam

en: Location
nl: Plaats

en: Title
nl: Titel

en: Organizational unit
nl: Afdeling

en: Organization
nl: Organisatie

en: Postal code
nl: Postcode

en: Country code
nl: Landcode

en: State or province
nl: Staat of provincie

en: Domain component
nl: Domein-component

en: Business category
nl: Industriesector

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Mail address
nl: Postadres

en: Mobile phone number
nl: Mobiele telefoonnummer

en: Telephone number
nl: Telefoonnummer

en: Fax number
nl: Faxnummer

en: Street address
nl: Straat

en: Unique ID
nl: Unieke ID

en: Inline OpenPGP (deprecated)
nl: OpenPGP ingebed (afgeraden)

en: S/MIME Opaque
nl: S/MIME-opaque

en: Any S/MIME
nl: Elke S/MIME

en: Any OpenPGP
nl: Elke OpenPGP

en: Any
nl: Alles

en: Never Encrypt
nl: Nooit versleutelen

en: Always Encrypt
nl: Altijd versleutelen

en: Always Encrypt If Possible
nl: Altijd versleutelen indien mogelijk

en: Ask
nl: Vragen

en: Ask Whenever Possible
nl: Vragen indien mogelijk

[ctx: no specific preference]
en: <placeholder>none</placeholder>
nl: <placeholder>geen</placeholder>

en: Never Sign
nl: Nooit ondertekenen

en: Always Sign
nl: Altijd ondertekenen

en: Always Sign If Possible
nl: Altijd ondertekenen indien mogelijk

[ctx: no specific preference]
en: <none>
nl: <niets>

[ctx: <b>User ID of key</b> (Key ID key ID of key in hex notation)]
en: <b>%1</b> (Key ID 0x%2)
nl: <b>%1</b> (Sleutel-ID 0x%2)

en: <p>Your OpenPGP signing key</p><p align=center>%1</p><p>expired less than a day ago.</p>
nl: <p>Uw OpenPGP-ondertekeningssleutel</p><p align=center>%1</p>is minder dan een dag geleden verlopen.</p>

en: <p>Your OpenPGP encryption key</p><p align=center>%1</p><p>expired less than a day ago.</p>
nl: <p>Uw OpenPGP-versleutelingssleutel</p><p align=center>%1</p><p>is minder dan een dag geleden verlopen.</p>

en: <p>The OpenPGP key for</p><p align=center>%1</p><p>expired less than a day ago.</p>
nl: <p>De OpenPGP-sleutel voor</p><p align=center>%1</p><p>is minder dan een dag geleden verlopen.</p>

en: <p>Your OpenPGP signing key</p><p align=center>%2</p><p>expired yesterday.</p> | <p>Your OpenPGP signing key</p><p align=center>%2</p><p>expired %1 days ago.</p>
nl[0]: <p>Uw OpenPGP-ondertekeningssleutel</p><p align=center>%2</p><p>is gisteren verlopen.</p>
nl[1]: <p>Uw OpenPGP-ondertekeningssleutel</p><p align=center>%2</p><p>is %1 dagen geleden verlopen.</p>

en: <p>Your OpenPGP encryption key</p><p align=center>%2</p><p>expired yesterday.</p> | <p>Your OpenPGP encryption key</p><p align=center>%2</p><p>expired %1 days ago.</p>
nl[0]: <p>Uw OpenPGP-versleutelingssleutel</p><p align=center>%2</p><p>is gisteren verlopen.</p>
nl[1]: <p>Uw OpenPGP-encryptiesleutel</p><p align=center>%2</p><p>is %1 dagen geleden verlopen.</p>

en: <p>The OpenPGP key for</p><p align=center>%2</p><p>expired yesterday.</p> | <p>The OpenPGP key for</p><p align=center>%2</p><p>expired %1 days ago.</p>
nl[0]: <p>De OpenPGP-sleutel voor</p><p align=center>%2</p><p>is gisteren verlopen.</p>
nl[1]: <p>De OpenPGP-sleutel voor</p><p align=center>%2</p><p>is %1 dagen geleden verlopen.</p>

en: <p>Your OpenPGP signing key</p><p align=center>%1</p><p>expires today.</p>
nl: <p>Uw OpenPGP-ondertekeningssleutel</p><p align=center>%1</p><p>verloopt vandaag.</p>

en: <p>Your OpenPGP encryption key</p><p align=center>%1</p><p>expires today.</p>
nl: <p>Uw OpenPGP-versleutelingssleutel</p><p align=center>%1</p><p>verloopt vandaag.</p>

en: <p>The OpenPGP key for</p><p align=center>%1</p><p>expires today.</p>
nl: <p>De OpenPGP-sleutel voor</p><p align=center>%1</p><p>verloopt vandaag.</p>

en: <p>Your OpenPGP signing key</p><p align=center>%2</p><p>expires tomorrow.</p> | <p>Your OpenPGP signing key</p><p align=center>%2</p><p>expires in %1 days.</p>
nl[0]: <p>Uw OpenPGP-ondertekeningssleutel</p><p align=center>%2</p><p>verloopt morgen.</p>
nl[1]: <p>Uw OpenPGP-ondertekeningssleutel</p><p align=center>%2</p><p>verloopt over %1 dagen.</p>

en: <p>Your OpenPGP encryption key</p><p align=center>%2</p><p>expires tomorrow.</p> | <p>Your OpenPGP encryption key</p><p align=center>%2</p><p>expires in %1 days.</p>
nl[0]: <p>Uw OpenPGP-versleutelingssleutel</p><p align=center>%2</p><p>verloopt morgen.</p>
nl[1]: <p>Uw OpenPGP-encryptiesleutel</p><p align=center>%2</p><p>verloopt over %1 dagen.</p>

en: <p>The OpenPGP key for</p><p align=center>%2</p><p>expires tomorrow.</p> | <p>The OpenPGP key for</p><p align=center>%2</p><p>expires in %1 days.</p>
nl[0]: <p>De OpenPGP-sleutel voor</p><p align=center>%2</p><p>verloopt morgen.</p>
nl[1]: <p>De OpenPGP-sleutel voor</p><p align=center>%2</p><p>verloopt over %1 dagen.</p>

[ctx: <b>User ID of certificate</b> (serial number serial no. of certificate)]
en: <b>%1</b> (serial number %2)
nl: <b>%1</b> (serienummer %2)

en: <p>The root certificate</p><p align=center><b>%2</b></p><p>for your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%1</p><p>expired less than a day ago.</p>
nl: <p>Het hoofdcertificaat</p><p align=center><b>%2</b></p><p>voor uw S/MIME ondertekeningscertificaat</p><p align=center>%1</p><p>is minder dan een dag geleden verlopen.</p>

en: <p>The root certificate</p><p align=center><b>%2</b></p><p>for your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%1</p><p>expired less than a day ago.</p>
nl: <p>Het hoofdcertificaat</p><p align=center><b>%2</b></p><p>voor uw S/MIME versleutelingscertificaat</p><p align=center>%1</p><p>is minder dan een dag geleden verlopen.</p>

en: <p>The root certificate</p><p align=center><b>%2</b></p><p>for S/MIME certificate</p><p align=center>%1</p><p>expired less than a day ago.</p>
nl: <p>Het hoofdcertificaat</p><p align=center><b>%2</b></p><p>voor S/MIME certificaat</p><p align=center>%1</p><p>is minder dan een dag geleden verlopen.</p>

en: <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired yesterday.</p> | <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired %1 days ago.</p>
nl[0]: <p>Het hoofdcertificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor uw S/MIME ondertekeningscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>is gisteren verlopen.</p>
nl[1]: <p>Het hoofdcertificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor uw S/MIME ondertekeningscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>is %1 dagen geleden verlopen.</p>

en: <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired yesterday.</p> | <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired %1 days ago.</p>
nl[0]: <p>Het hoofdcertificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor uw S/MIME versleutelingscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>is gisteren verlopen.</p>
nl[1]: <p>Het hoofdcertificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor uw S/MIME versleutelingscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>is %1 dagen geleden verlopen.</p>

en: <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for S/MIME certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired yesterday.</p> | <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for S/MIME certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired %1 days ago.</p>
nl[0]: <p>Het hoofdcertificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor S/MIME certificaat</p><p align=center>%2</p><p>is een dag geleden verlopen.</p>
nl[1]: <p>Het hoofdcertificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor S/MIME certificaat</p><p align=center>%2</p><p>is %1 dagen geleden verlopen.</p>

en: <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%2</b></p><p>for your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%1</p><p>expired less than a day ago.</p>
nl: <p>Het tussenliggende CA-certificaat</p><p align=center><b>%2</b></p><p>voor uw S/MIME ondertekeningscertificaat</p><p align=center>%1</p><p>is minder dan een dag geleden verlopen.</p>

en: <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%2</b></p><p>for your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%1</p><p>expired less than a day ago.</p>
nl: <p>Het tussenliggende CA-certificaat</p><p align=center><b>%2</b></p><p>voor uw S/MIME versleutelingscertificaat</p><p align=center>%1</p><p>is minder dan een dag geleden verlopen.</p>

en: <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%2</b></p><p>for S/MIME certificate</p><p align=center>%1</p><p>expired less than a day ago.</p>
nl: <p>Het tussenliggende CA-certificaat</p><p align=center><b>%2</b></p><p>voor S/MIME certificaat</p><p align=center>%1</p><p>is minder dan een dag geleden verlopen.</p>

en: <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired yesterday.</p> | <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired %1 days ago.</p>
nl[0]: <p>Het tussenliggende CA-certificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor uw S/MIME ondertekeningscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>is gisteren verlopen.</p>
nl[1]: <p>Het tussenliggende CA-certificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor uw S/MIME ondertekeningscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>is %1 dagen geleden verlopen.</p>

en: <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired yesterday.</p> | <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired %1 days ago.</p>
nl[0]: <p>Het tussenliggende CA-certificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor uw S/MIME versleutelingscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>is een dag geleden verlopen.</p>
nl[1]: <p>Het tussenliggende CA-certificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor uw S/MIME versleutelingscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>is %1 dagen geleden verlopen.</p>

en: <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for S/MIME certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired yesterday.</p> | <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for S/MIME certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired %1 days ago.</p>
nl[0]: <p>Het tussenliggende CA-certificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor S/MIME certificaat</p><p align=center>%2</p><p>is gisteren verlopen.</p>
nl[1]: <p>Het tussenliggende CA-certificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor S/MIME certificaat</p><p align=center>%2</p><p>is %1 dagen geleden verlopen.</p>

en: <p>Your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%1</p><p>expired less than a day ago.</p>
nl: <p>Uw S/MIME ondertekeningscertificaat</p><p align=center>%1</p><p>is minder dan een dag geleden verlopen.</p>

en: <p>Your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%1</p><p>expired less than a day ago.</p>
nl: <p>Uw S/MIME versleutelingscertificaat</p><p align=center>%1</p><p>is minder dan een dag geleden verlopen.</p>

en: <p>The S/MIME certificate for</p><p align=center>%1</p><p>expired less than a day ago.</p>
nl: <p>Het S/MIME certificaat voor</p><p align=center>%1</p><p>is minder dan een dag geleden verlopen.</p>

en: <p>Your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired yesterday.</p> | <p>Your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired %1 days ago.</p>
nl[0]: <p>Uw S/MIME ondertekeningscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>is een dag geleden verlopen.</p>
nl[1]: <p>Uw S/MIME ondertekeningscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>is %1 dagen geleden verlopen.</p>

en: <p>Your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired yesterday.</p> | <p>Your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expired %1 days ago.</p>
nl[0]: <p>Uw S/MIME versleutelingscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>is gisteren verlopen.</p>
nl[1]: <p>Uw S/MIME versleutelingscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>is %1 dagen geleden verlopen.</p>

en: <p>The S/MIME certificate for</p><p align=center>%2</p><p>expired yesterday.</p> | <p>The S/MIME certificate for</p><p align=center>%2</p><p>expired %1 days ago.</p>
nl[0]: <p>Het S/MIME certificaat voor</p><p align=center>%2</p><p>is een dag geleden verlopen.</p>
nl[1]: <p>Het S/MIME certificaat voor</p><p align=center>%2</p><p>is %1 dagen geleden verlopen.</p>

en: <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires today.</p>
nl: <p>Het hoofdcertificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor uw S/MIME ondertekeningscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>is gisteren verlopen.</p>

en: <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires today.</p>
nl: <p>Het hoofdcertificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor uw S/MIME versleutelingscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>verloopt vandaag.</p>

en: <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for S/MIME certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires today.</p>
nl: <p>Het hoofdcertificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor S/MIME certificaat</p><p align=center>%2</p><p>is gisteren verlopen.</p>

en: <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires tomorrow.</p> | <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires in %1 days.</p>
nl[0]: <p>Het hoofdcertificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor uw S/MIME ondertekeningscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>verloopt morgen.</p>
nl[1]: <p>Het hoofdcertificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor uw S/MIME ondertekeningscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>verloopt over %1 dagen.</p>

en: <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires tomorrow.</p> | <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires in %1 days.</p>
nl[0]: <p>Het hoofdcertificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor uw S/MIME versleutelingscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>verloopt morgen.</p>
nl[1]: <p>Het hoofdcertificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor uw S/MIME versleutelingscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>verloopt over %1 dagen.</p>

en: <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for S/MIME certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires tomorrow.</p> | <p>The root certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for S/MIME certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires in %1 days.</p>
nl[0]: <p>Het hoofdcertificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor S/MIME certificaat</p><p align=center>%2</p><p>verloopt morgen.</p>
nl[1]: <p>Het hoofdcertificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor S/MIME certificaat</p><p align=center>%2</p><p>verloopt over %1 dagen.</p>

en: <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires today.</p>
nl: <p>Het tussenliggende CA-certificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor uw S/MIME ondertekeningscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>verloopt vandaag.</p>

en: <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires today.</p>
nl: <p>Het tussenliggende CA-certificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor uw S/MIME versleutelingscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>verloopt vandaag.</p>

en: <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for S/MIME certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires today.</p>
nl: <p>Het tussenliggende CA-certificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor S/MIME certificaat</p><p align=center>%2</p><p>verloopt vandaag.</p>

en: <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires tomorrow.</p> | <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires in %1 days.</p>
nl[0]: <p>Het tussenliggende CA-certificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor uw S/MIME ondertekeningscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>verloopt morgen.</p>
nl[1]: <p>Het tussenliggende CA-certificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor uw S/MIME ondertekeningscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>verloopt over %1 dagen.</p>

en: <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires tomorrow.</p> | <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires in %1 days.</p>
nl[0]: <p>Het tussenliggende CA-certificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor uw S/MIME versleutelingscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>verloopt morgen.</p>
nl[1]: <p>Het tussenliggende CA-certificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor uw S/MIME versleutelingscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>verloopt over %1 dagen.</p>

en: <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for S/MIME certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires tomorrow.</p> | <p>The intermediate CA certificate</p><p align=center><b>%3</b></p><p>for S/MIME certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires in %1 days.</p>
nl[0]: <p>Het tussenliggende CA-certificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor S/MIME certificaat</p><p align=center>%2</p><p>verloopt morgen.</p>
nl[1]: <p>Het tussenliggende CA-certificaat</p><p align=center><b>%3</b></p><p>voor S/MIME certificaat</p><p align=center>%2</p><p>verloopt over %1 dagen.</p>

en: <p>Your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires today.</p>
nl: <p>Uw S/MIME ondertekeningscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>verloopt vandaag.</p>

en: <p>Your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires today.</p>
nl: <p>Uw S/MIME versleutelingscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>verloopt vandaag.</p>

en: <p>The S/MIME certificate for</p><p align=center>%2</p><p>expires today.</p>
nl: <p>Het S/MIME certificaat voor</p><p align=center>%2</p><p>verloopt vandaag.</p>

en: <p>Your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires tomorrow.</p> | <p>Your S/MIME signing certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires in %1 days.</p>
nl[0]: <p>Uw S/MIME ondertekeningscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>verloopt morgen.</p>
nl[1]: <p>Uw S/MIME ondertekeningscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>verloopt over %1 dagen.</p>

en: <p>Your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires tomorrow.</p> | <p>Your S/MIME encryption certificate</p><p align=center>%2</p><p>expires in %1 days.</p>
nl[0]: <p>Uw S/MIME versleutelingscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>verloopt morgen.</p>
nl[1]: <p>Uw S/MIME versleutelingscertificaat</p><p align=center>%2</p><p>verloopt over %1 dagen.</p>

en: <p>The S/MIME certificate for</p><p align=center>%2</p><p>expires tomorrow.</p> | <p>The S/MIME certificate for</p><p align=center>%2</p><p>expires in %1 days.</p>
nl[0]: <p>Het S/MIME certificaat voor</p><p align=center>%2</p><p>verloopt morgen.</p>
nl[1]: <p>Het S/MIME certificaat voor</p><p align=center>%2</p><p>verloopt over %1 dagen.</p>

[ctx: All Certificates]
en: All
nl: Alles

en: All certificates (except disabled ones)
nl: certificaat verlopen (behalve uitgeschakelde)

[ctx: My own Certificates]
en: My Own
nl: Mijn eigen

en: My own certificates (except disabled ones)
nl: Mijn eigen certificaten (behalve uitgeschakelde)

[ctx: Certified Certificates]
en: Certified
nl: Gecertificeerd

en: Certificates for which the primary user ID is certified (except disabled ones)
nl: Certificaten waarvan de primaire gebruikers-ID gecertificeerd is (behalve uitgeschakelde)

[ctx: Not Certified Certificates]
en: Not Certified
nl: niet gecertificeerd

en: Certificates for which the primary user ID is not certified (except disabled ones)
nl: Certificaten waarvan de primaire gebruikers-ID niet gecertificeerd is (behalve uitgeschakelde)

[ctx: Certificates to certify by the user]
en: To Certify
nl: Te certificeren

en: Certificates that are not fully certified and that you may want to certify yourself (except disabled ones)
nl: Certificaten die niet volledig gecertificeerd zijn en die u misschien zelf wilt certificeren (behalve uitgeschakelde)

[ctx: Not Fully Certified Certificates]
en: Not Fully Certified
nl: Niet volledig gecertificeerd

en: Certificates for which not all user IDs are certified (except disabled ones)
nl: Certificaten waarvan niet alle gebruikers-ID's gecertificeerd zijn (behalve uitgeschakelde)

[ctx: Fully Certified Certificates]
en: Fully Certified
nl: Volledig gecertificeerd

en: Certificates for which all user IDs are certified (except disabled ones)
nl: Certificaten waarvan alle gebruikers-ID's gecertificeerd zijn (behalve uitgeschakelde)

[ctx: @title:column]
en: Name
nl: Naam

[ctx: @title:column]
en: E-Mail
nl: E-mailadres

[ctx: @title:column]
en: Valid From
nl: Geldig vanaf

[ctx: @title:column]
en: Valid Until
nl: Geldig tot

[ctx: @title:column]
en: Key ID
nl: Sleutel-id

[ctx: @title:column]
en: Fingerprint
nl: Vingerafdruk

[ctx: @title:column]
en: Issuer
nl: Uitgever

[ctx: @title:column]
en: Serial Number
nl: Serienummer

[ctx: @title:column]
en: Origin
nl: Oorsprong

[ctx: @title:column]
en: Last Update
nl: Laatste keer bijwerken

[ctx: @title:column]
en: Certification Trust
nl: Certificaatvertrouwen

[ctx: @title:column]
en: Algorithm
nl: Algoritme

[ctx: @title:column]
en: Keygrip
nl: Sleutelgreep

[ctx: text for screen readers for an empty name]
en: no name
nl: naamloos

[ctx: text for screen readers for an empty email address]
en: no email
nl: geen e-mail

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

[ctx: text for screen readers]
en: not applicable
nl: niet van toepassing

en: Valid From
nl: Geldig vanaf

en: Valid Until
nl: Geldig tot

en: Strength
nl: Sterkte

en: Usage
nl: Gebruik

[ctx: yes, is exportable]
en: yes
nl: ja

[ctx: no, is not exportable]
en: no
nl: nee

[ctx: accessible text for empty list of tags]
en: none
nl: geen

en: not applicable
nl: niet van toepassing

en: User ID
nl: Gebruikers-id

en: User ID / Certification Key ID
nl: Gebruikers-ID / Certificatiesleutel-ID

en: Name
nl: Naam

en: Email
nl: E-mail

en: Exportable
nl: Te exporteren

en: Trust Signature For
nl: Ondertekening vertrouwen voor

[ctx: @title:window]
en: View GnuPG Audit Log
nl: GnuPG Audit-log tonen

[ctx: @action:button]
en: &Copy to Clipboard
nl: Naar klembord &kopieren

[ctx: @action:button]
en: &Save to Disk...
nl: Naar schijf op&slaan...

en: Your system does not have support for GnuPG Audit Logs
nl: Uw bestandssysteem biedt geen ondersteuning voor GnuPG Audit-logs

[ctx: @title:window]
en: System Error
nl: Systeemfout

en: An error occurred while trying to retrieve the GnuPG Audit Log:
    %1
nl: Ertrad een fout op bij de poging om de GnuPG-auditLog op te halen:
    %1

en: GnuPG Audit Log Error
nl: Fout in GnuPG-auditlog

en: No GnuPG Audit Log available for this operation.
nl: Geen GnuPG Audit-log beschikbaar voor deze operatie.

[ctx: @title:window]
en: No GnuPG Audit Log
nl: Geen GnuPG Audit-log

[ctx: @title:window]
en: GnuPG Audit Log Viewer
nl: GnuPG Audit-logviewer

en: Choose File to Save GnuPG Audit Log to
nl: Kies het bestand om de GnuPG Audit-log in op te slaan

en: Could not save to file "%1": %2
nl: Kon niet opslaan naar bestand "%1": %2

[ctx: @title:window]
en: File Save Error
nl: Fout bij opslaan van het bestand

[ctx: @label:listbox Reader for smart cards]
en: Reader to connect to
nl: Lezer waarnaar te verbinden

en: The gpgconf tool used to provide the information for this dialog does not seem to be installed properly. It did not return any components. Try running "%1" on the command line for more information.
nl: Het gpgconf-hulpmiddel gebruikt om de informatie voor deze dialoog te leveren lijkt niet goed te zijn geïnstalleerd. Het gaf geen componenten terug. Probeer "%1" te draaien op de commandoregel voor meer informatie.

en: 0 - None
nl: 0- Geen

en: 1 - Basic
nl: 1 - Basis

en: 2 - Verbose
nl: 2 - Uitvoerig

en: 3 - More Verbose
nl: 3 - Uitvoeriger

en: 4 - All
nl: 4 - Alles

[ctx: @label:textbox]
en: Set the debugging level to
nl: Debug-niveau instellen op

en: Show...
nl: Tonen...

en: Edit...
nl: Bewerken...

[ctx: @title:window]
en: Configure Directory Services
nl: Directory services configureren

en: None configured
nl: Niet geconfigureerd

en: 1 server configured | %1 servers configured
nl[0]: 1 server ingesteld
nl[1]: %1 servers ingesteld

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is a list of all directory services that are configured for use with X.509.
nl: Dit is een lijst van alle directory services die zijn ingesteld voor gebruik met X.509.

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to use a directory service running on your Active Directory. This works only on Windows and requires GnuPG 2.2.28 or later.
nl: Klik om een directory service te gebruiken die draait op uw Active Directory. Dit werkt alleen op Windows en vereist GnuPG 2.2.28 of later.

en: LDAP Server
nl: LDAP-server

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to add a directory service provided by an LDAP server.
nl: Klik om een directory service geleverd door een LDAP-server toe te voegen.

en: Add
nl: Toevoegen

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to add a directory service.
nl: Klik om een directory service toe te voegen.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Click this button to add a directory service to the list of services. The change will only take effect once you acknowledge the configuration dialog.
nl: Klik op deze knop om een directory service aan de lijst van services toe te voegen. De wijziging heeft pas effect als u uw wijzigingen bevestigt in de configuratiedialoog.

[ctx: @action:button]
en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to edit the selected service.
nl: Klik om de geselecteerde service te bewerken.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Click this button to edit the settings of the currently selected directory service. The changes will only take effect once you acknowledge the configuration dialog.
nl: Klik op deze knop om de instellingen van de nu geselecteerde directory service te bewerken. De wijzigingen hebben pas effect als u uw wijzigingen bevestigt in de configuratiedialoog.

[ctx: @action:button]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to remove the selected service.
nl: Klik om de geselecteerde service te verwijderen

[ctx: @info:whatsthis]
en: Click this button to remove the currently selected directory service. The change will only take effect once you acknowledge the configuration dialog.
nl: Klik op deze knop om de geselecteerde directory service te verwijderen. De wijziging heeft pas effect als u uw wijzigingen bevestigt in de configuratiedialoog.

[ctx: @title:window]
en: LDAP Directory Service
nl: LDAP directory service

en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: @label:textbox]
en: Available attributes:
nl: Beschikbare attributen:

[ctx: @label:textbox]
en: Current attribute order:
nl: Huidige attribuutvolgorde:

en: available attributes
nl: beschikbare attributen

en: All others
nl: Alle anderen

[ctx: @action:button]
en: Add
nl: Toevoegen

en: Add to current attribute order
nl: Aan huidige attribuutvolgorde toevoegen

[ctx: @action:button]
en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove from current attribute order
nl: Uit huidige attribuutvolgorde verwijderen

[ctx: @action:button]
en: Move to Top
nl: Naar de top verplaatsen

en: Move to top
nl: Naar de top verplaatsen

[ctx: @action:button]
en: Move Up
nl: Omhoog verplaatsen

en: Move one up
nl: Één naar boven verplaatsen

[ctx: @action:button]
en: Move Down
nl: Omlaag verplaatsen

en: Move one down
nl: Één naar beneden verplaatsen

[ctx: @action:button]
en: Move to Bottom
nl: Naar onderaan

en: Move to bottom
nl: Naar onderaan verplaatsen

en: current attribute order
nl: huidige attribuutvolgorde

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter the name or IP address of the server hosting the directory service.
nl: Voer de naam of het IP-adres in van de server waarop de directory service wordt aangeboden.

[ctx: @info:label]
en: Error: Enter a hostname in the correct format, like ldap.example.com.
nl: Fout: voer een hostnaam in in het juiste formaat, zoals ldap.example.com.

en: Port:
nl: Poort:

[ctx: @info:tooltip]
en: <b>(Optional, the default is fine in most cases)</b> Pick the port number the directory service is listening on.
nl: <b>(Optioneel, de standaard is in de meeste gevallen prima)</b> Kies het poortnummer waarop de directory service luistert.

en: Use default
nl: Gebruik standaard

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Anonymous
nl: Anoniem

[ctx: @info:tooltip]
en: Use an anonymous LDAP server that does not require authentication.
nl: Gebruik een anonieme LDAP-server die geen authenticatie vereist.

en: Authenticate via Active Directory
nl: Authenticeren via Active Directory

en: Authenticate via Active Directory (requires GnuPG 2.2.28 or later)
nl: Authenticeer via Active Directory (vereist GnuPG 2.2.28 of later)

[ctx: @info:tooltip]
en: On Windows, authenticate to the LDAP server using the Active Directory with the current user.
nl: Op Windows, authenticeer op de LDAP-server met gebruik van de Active Directory met de huidige gebruiker.

en: Authenticate with user and password
nl: Authenticeer met gebruikersnaam en wachtwoord

[ctx: @info:tooltip]
en: Authenticate to the LDAP server with your LDAP credentials.
nl: Authenticeer naar de LDAP-server met uw LDAP-credentials.

en: User:
nl: Gebruiker:

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter your LDAP user resp. Bind DN for authenticating to the LDAP server.
nl: Voer uw LDAP gebruikersnaam resp. bind-DN in voor authenticeren naar de LDAP-server.

en: Password:
nl: Wachtwoord:

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter your password for authenticating to the LDAP server.<nl/><warning>The password will be saved in the clear in a configuration file in your home directory.</warning>
nl: Voer uw wachtwoord voor authenticatie in de LDAP-server in.<nl/><warning>Het wachtwoord zal zichtbaar opgeslagen worden in een configuratiebestand in uw persoonlijke map.</warning>

en: Connection Security
nl: Beveiliging van verbinding

en: Connection Security (requires GnuPG 2.2.28 or later)
nl: Beveiliging van verbinding  (vereist GnuPG 2.2.28 of later)

en: Use default connection (probably not TLS secured)
nl: Standaard verbinding gebruiken (waarschijnlijk niet TLS beveiligd)

[ctx: @info:tooltip]
en: Use GnuPG's default to connect to the LDAP server. By default, GnuPG 2.3 and earlier use a plain, not TLS secured connection. <b>(Not recommended)</b>
nl: Standaard van GnuPG gebruiken, om met de LDAP-server te verbinden. GnuPG 2.3 en eerder gebruiken een gewone, niet met TLS beveiligde verbinding. <b>(Niet aanbevolen)</b>

en: Do not use a TLS secured connection
nl: Geen TLS-beveiligde verbinding gebruiken

[ctx: @info:tooltip]
en: Use a plain, not TLS secured connection to connect to the LDAP server. <b>(Not recommended)</b>
nl: Een gewone, niet met TLS beveiligde verbinding, gebruiken om met de LDAP-server te verbinden. <b>(Niet aanbevolen)</b>

en: Use TLS secured connection
nl: Met TLS beveiligde verbinding gebruiken

[ctx: @info:tooltip]
en: Use a standard TLS secured connection (initiated with STARTTLS) to connect to the LDAP server. <b>(Recommended)</b>
nl: Een standaard, met TLS beveiligde verbinding, gebruiken (geïnitieerd met STARTTLS) om met de LDAP-server te verbinden. <b>(Aanbevolen)</b>

en: Tunnel LDAP through a TLS connection
nl: LDAP tunnelen door een TLS verbinding

[ctx: @info:tooltip]
en: Use a TLS secured connection through which the connection to the LDAP server is tunneled. <b>(Not recommended)</b>
nl: Een met TLS beveiligde verbinding gebruiken, waardoor de verbinding naar de LDAP-server is getunneld. <b>(Niet aanbevolen)</b>

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Base DN:
nl: Basis-DN:

[ctx: @info:tooltip]
en: <b>(Optional, can usually be left empty)</b> Enter the base DN for this LDAP server to limit searches to only that subtree of the directory.
nl: <b>(Optioneel, kan gewoonlijk leeg gelaten worden)</b>Voer de basis-DN in voor deze LDAP-server om het zoeken te beperken tot alleen de subtak van de directory.

en: Additional flags:
nl: Additionele vlaggen:

[ctx: @info:tooltip]
en: Here you can enter additional flags that are not yet (or no longer) supported by Kleopatra. For example, older versions of GnuPG use <code>ldaps</code> to request a TLS secured connection.
nl: Hier kunt u additionele vlaggen invoeren die nog niet (of niet langer) door Kleopatra worden ondersteund. Oudere versies van GnuPG gebruiken bijvoorbeeld <code>ldaps</code> om een met TLS beveiligde verbinding aan te vragen.

[ctx: @title:window]
en: Edit Directory Service
nl: Directory service bewerken

[ctx: @info:tooltip]
en: Open file dialog
nl: Bestandsdialoog openen

en: Open file dialog
nl: Bestandsdialoog openen

en: Error: Enter a value.
nl: Fout: voer een waarde in.

en: Error: Enter a value in the correct format.
nl: Fout: voer een waarde in in het juiste formaat.

[ctx: @label label text (required)]
en: %1 (required)
nl: %1 (vereist)

[ctx: @info]
en: Error: %1
nl: Fout: %1

[ctx: text for screen readers to indicate that the associated object, such as a form field, has an error]
en: invalid entry
nl: ongeldig item

en: <placeholder>none</placeholder>
nl: <placeholder>geen</placeholder>

en: Never Encrypt with This Key
nl: Nooit met deze sleutel versleutelen

en: Always Encrypt with This Key
nl: Altijd met deze sleutel versleutelen

en: Encrypt Whenever Encryption is Possible
nl: Altijd versleutelen indien mogelijk

en: Always Ask
nl: Altijd vragen

en: Ask Whenever Encryption is Possible
nl: Vragen wanneer versleuteling mogelijk is

[ctx: @title:window]
en: Encryption Key Approval
nl: Goedkeuring sleutel

[ctx: @label:textbox]
en: The following keys will be used for encryption:
nl: De volgende sleutels zullen gebruikt worden voor versleuteling:

[ctx: @label:textbox]
en: Your keys:
nl: Uw sleutels:

[ctx: @label:textbox]
en: Recipient:
nl: Ontvanger:

[ctx: @label:textbox]
en: Encryption keys:
nl: Sleutels voor versleuteling:

[ctx: @label:textbox]
en: Encryption preference:
nl: Voorkeursversleuteling:

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear
nl: Wissen

[ctx: @action:button]
en: Change...
nl: Wijzigen...

en: <placeholder>unknown</placeholder>
nl: <placeholder>onbekend</placeholder>

en: <qt><p>An error occurred while fetching the keys from the backend:</p><p><b>%1</b></p></qt>
nl: <qt><p>Er deed zich een fout voor tijdens het ophalen van de sleutels van het backend:</p><p><b>%1</b></p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Key Listing Failed
nl: Sleuteluitdraai mislukt

en: The OpenPGP backend does not support listing keys. Check your installation.
nl: Een uitdraai maken van de sleutels wordt niet door de OpenPGP-backend ondersteund. Controleer uw installatie.

en: The S/MIME backend does not support listing keys. Check your installation.
nl: Een uitdraai maken van de sleutels wordt niet door de S/MIME-backend ondersteund. Controleer uw installatie.

en: OpenPGP Key Selection
nl: OpenPGP sleutelselectie

en: Please select an OpenPGP key to use.
nl: Selecteer een OpenPGP-sleutel om te gebruiken.

en: S/MIME Key Selection
nl: S/MIME sleutelselectie

en: Please select an S/MIME key to use.
nl: Selecteer een S/MIME-sleutel om te gebruiken.

en: Key Selection
nl: Sleutelselectie

en: Please select an (OpenPGP or S/MIME) key to use.
nl: Kies a.u.b. een (OpenPGP of S/MIME) sleutel.

[ctx: Name <email> (validity, created: date)]
en: %1 (%2, created: %3)
nl: %1 (%2, aangemaakt: %3)

[ctx: Name <email> (validity, type, created: date)]
en: %1 (%2, %3, created: %4)
nl: %1 (%2, %3, aangemaakt: %4)

en: Loading keys ...
nl: Sleutels aan het laden...

en: The key is not valid.
nl: De sleutel is niet geldig.

en: The key is expired.
nl: De sleutel is verlopen.

en: The key is revoked.
nl: De sleutel is ingetrokken.

en: The key is disabled.
nl: De sleutel is uitgeschakeld.

en: The key is not designated for encryption.
nl: De sleutel is niet bestemd voor versleuteling.

en: The key is not designated for signing.
nl: De sleutel is niet bestemd voor ondertekening.

en: The key is not designated for certifying.
nl: De sleutel is niet bestemd voor certificeren.

en: The key is not designated for authentication.
nl: De sleutel is niet bestemd voor authenticatie.

en: The key is not secret.
nl: De key is niet geheim.

en: The key can be used.
nl: De sleutel kan gebruikt worden.

en: The key is not trusted enough.
nl: De sleutel is niet voldoende vertrouwd.

en: Key ID
nl: Sleutel-id

en: unknown
nl: onbekend

en: OpenPGP key for <b>%1</b>
nl: OpenPGP sleutel voor <b>%1</b>

en: S/MIME key for <b>%1</b>
nl: S/MIME sleutel voor <b>%1</b>

en: Valid from
nl: Geldig van

en: Valid until
nl: Geldig tot

[ctx: Key fingerprint]
en: Fingerprint
nl: Vingerafdruk

[ctx: Key issuer]
en: Issuer
nl: Uitgever

[ctx: Compliance of key]
en: Compliance
nl: Voldoet aan standaarden

[ctx: @action:button]
en: Search for &External Certificates
nl: Naar externe certificaten zoeken

[ctx: @label:textbox]
en: &Search for:
nl: &Zoeken naar:

[ctx: @option:check]
en: &Remember choice
nl: &Keuze onthouden

en: <qt><p>If you check this box your choice will be stored and you will not be asked again.</p></qt>
nl: <qt><p>Wanneer u dit selecteert zal uw keuze opgeslagen worden en zal het u niet meer gevraagd worden.</p></qt>

[ctx: @action:button]
en: &Reread Keys
nl: &Sleutels herlezen

[ctx: @action:button]
en: &Start Certificate Manager
nl: Certificaatbeheer &starten

en: No backends found for listing keys. Check your installation.
nl: Geen backends gevonden om een sleuteluitdraai te kunnen maken. Controleer uw installatie.

en: Could not start certificate manager; please check your installation.
nl: Kon het certificaatbeheer niet starten, controleer uw installatie.

[ctx: @title:window]
en: Certificate Manager Error
nl: Fout certificaatbeheer

en: Checking selected keys...
nl: Geselecteerde sleutels aan het controleren...

en: Fetching keys...
nl: Sleutels aan het ophalen...

en: <qt>One backend returned truncated output.<p>Not all available keys are shown</p></qt> | <qt>%1 backends returned truncated output.<p>Not all available keys are shown</p></qt>
nl[0]: <qt>1 backend gaf een onvolledige uitvoer.<p>Niet alle beschikbare sleutels worden getoond.</p></qt>
nl[1]: <qt>%1 backends gaven een onvolledige uitvoer.<p>Niet alle beschikbare sleutels worden getoond.</p></qt>

en: Key List Result
nl: Resultaat sleuteluitdraai

en: Recheck Key
nl: Sleutel opnieuw controleren

[ctx: @action:button]
en: Show Audit Log
nl: Audit-log tonen

[ctx: @title:window]
en: Information
nl: Informatie

[ctx: @title:window]
en: Error
nl: Fout

[ctx: @label]
en: Name
nl: Naam

en: Enter a name.
nl: Een naam invoeren.

[ctx: @label]
en: Email address
nl: E-mailadres

en: Enter an email address.
nl: E-mailadres invoeren.

en: The name must not include <, >, and @.
nl: De naam mag geen <, >, en @ bevatten.

[ctx: text for screen readers]
en: The name must not include less-than sign, greater-than sign, and at sign.
nl: De naam mag geen minder-dan-teken, groter-dan-teken en apenstaartje bevatten.

en: The name must be in the format required by your organization and it must not include <, >, and @.
nl: De naam moet in het formaat, vereist door uw organisatie, zijn en mag geen <, > en @ bevatten.

[ctx: text for screen readers]
en: The name must be in the format required by your organization and it must not include less-than sign, greater-than sign, and at sign.
nl: De naam moet in het formaat, vereist door uw organisatie, zijn en mag geen kleiner-dan-teken, groter-dan-teken en apenstaartje bevatten.

en: Enter an email address in the correct format, like name@example.com.
nl: Voer een e-mailadres in in het juiste formaat, zoals jan@jansen.nl.

en: Enter an email address in the correct format required by your organization.
nl: Voer een e-mailadres in in het juiste formaat, zoals vereist door uw organisatie.

[ctx: @action:button]
en: Show Details
nl: Details tonen

[ctx: @action:button]
en: Show Matching Keys
nl: Overeenkomende sleutels tonen

[ctx: @info:tooltip]
en: Show keys matching the email address
nl: Sleutels tonen die behoren bij het e-mailadres

[ctx: @action:button short for 'Show all keys']
en: Show All
nl: Alles tonen

[ctx: @info:tooltip]
en: Show all keys
nl: Alle sleutels tonen

[ctx: @info:tooltip for a 'Generate new key pair' action in a combobox when a user does not yet have an OpenPGP or S/MIME key.]
en: Generate a new key using your email address.<br/><br/>The key is necessary to decrypt and sign emails. You will be asked for a passphrase to protect this key and the protected key will be stored in your home directory.
nl: Een nieuwe sleutel genereren met uw e-mailadres.<br/><br/>De sleutel is nodig om e-mails te ontcijferen en te ondertekenen. U zult gevraagd worden om een wachtwoordzin om deze sleutel te beschermen en de beschermde sleutel zal opgeslagen worden in uw persoonlijke map.

[ctx: @title:window]
en: Security approval
nl: Goedkeuring beveiliging

en: Generating key for '%1'...
nl: Sleutel aanmaken voor '%1'...

en: This can take several minutes.
nl: Dit kan een aantal minuten duren.

[ctx: @title:window]
en: Key generation
nl: Genereren van sleutel

[ctx: @title:window]
en: Operation Failed
nl: Handeling mislukt

en: Generate a new key pair
nl: Een nieuw sleutelpaar genereren

en: Do not sign this email
nl: Deze e-mail niet ondertekenen

[ctx: @info:tooltip for not selecting a key for signing.]
en: The email will not be cryptographically signed.
nl: Het e-mailbericht zal niet cryptografisch worden ondertekend.

[ctx: Caption for signing key selection]
en: Confirm identity '%1' as:
nl: Identiteit '%1' bevestigen als:

en: No key. Recipient will be unable to decrypt.
nl: Geen sleutel. Ontvanger zal niet in staat zijn om te ontsleutelen.

[ctx: @info:tooltip for No Key selected for a specific recipient.]
en: Do not select a key for this recipient.<br/><br/>The recipient will receive the encrypted email, but it can only be decrypted with the other keys selected in this dialog.
nl: Selecteer geen sleutel voor deze ontvanger.<br/><br/>De ontvanger zal het versleutelde e-mailbericht ontvangen, maar het kan alleen ontcijferd worden met de andere sleutels geselecteerd in deze dialoog.

[ctx: Encrypt to self (email address):]
en: Encrypt to self (%1):
nl: Versleutelen naar uzelf (%1):

en: Encrypt to others:
nl: Versleutelen naar anderen:

en: Generate
nl: Genereren

en: Protect the generated key with a passphrase.
nl: De gegenereerde sleutel met een wachtwoord beschermen.

en: Encrypts the secret key with an unrecoverable passphrase. You will be asked for the passphrase during key generation.
nl: De geheime sleutel versleutelen met een niet te herstellen wachtwoordzin. U zal om een wachtwoordzin gevraagd worden tijdens de generatie van de sleutel.

en: Advanced options
nl: Geavanceerde opties

[ctx: The algorithm and strength of encryption key]
en: Key Material
nl: Sleutelmateriaal

[ctx: title:window]
en: Create OpenPGP Certificate
nl: OpenPGP-certificaat aanmaken

en: Enter a name and an email address to use for the certificate.
nl: Voer een naam en e-mailadres in om te gebruiken voor het certificaat.

en: Enter a name and/or an email address to use for the certificate.
nl: Voer een naam en/of e-mailadres in om te gebruiken voor het certificaat.

en: Enter a name or an email address.
nl: Voer een naam of een e-mailadres in.

en: There is a problem.
nl: Er is een probleem.

[ctx: @item:inlistbox]
en: Default reader
nl: Standaard lezer

[ctx: @info:tooltip]
en: <para>Select the smart card reader that GnuPG shall use.<list><item>The first item will make GnuPG use the first reader that is found.</item><item>The last item allows you to enter a custom reader ID or reader port number.</item><item>All other items represent readers that were found by GnuPG.</item></list></para>
nl: <para>Selecteer de smartcardlezer die GnuPG zal gebruiken.<list><item>Het eerste item zal maken dat GnuPG de eerste lezer die wordt gevonden zal gebruiken.</item><item>Het laatste item biedt u het invoeren van een aangepast lezer-ID of lezerpoortnummer.</item><item>Alle andere items representeren lezers die door GnuPG zijn gevonden.</item></list></para>

[ctx: @item:inlistbox]
en: Custom reader ID or port number
nl: Aangepaste lezer-ID of poortnummer

[ctx: @title:menu]
en: View Columns
nl: Kolommen tonen

[ctx: @info:tooltip]
en: Show certificate list
nl: Lijst met certificaten tonen

en: Show certificate list
nl: Lijst met certificaten tonen

en: VS-NfD compliant
nl: VS-NfD-compliant

en: Not VS-NfD compliant
nl: Niet-VS-NfD compliant

[ctx: @label Valid until (<a date>):]
en: Valid until (%1):
nl: Geldig tot (%1):

[ctx: @label ... (between <a date> and <another date>):]
en: Valid until (between %1 and %2):
nl: Geldig tot (tussen %1 en %2):

[ctx: @info]
en: The date cannot be changed.
nl: De datum kan niet worden gewijzigd.

[ctx: @info ... between <a date> and <another date>.]
en: Enter a date between %1 and %2.
nl: Een datum tussen %1 en %2 invoeren.

[ctx: @item:inlistbox]
en: Three years from now
nl: Drie jaar vanaf nu

[ctx: @item:inlistbox]
en: Two years from now
nl: Twee jaar vanaf nu

[ctx: @item:inlistbox]
en: One year from now
nl: Eén jaar vanaf nu

en: %1-bit %2 (secret key available)
nl: %1-bit %2 (geheime sleutel beschikbaar)

en: Signing (Qualified)
nl: Ondertekenen (gekwalificeerd)

en: Signing
nl: Ondertekenen

en: Encryption
nl: Versleuteling

en: Certifying User IDs
nl: Gebruikers-id's certificeren

en: SSH Authentication
nl: SSH-authenticatie

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Revoked
nl: Ingetrokken

en: Expired
nl: Verlopen

en: User ID is certified.
nl: Gebruikers-id is gecertificeerd.

en: User ID is not certified.
nl: Gebruikers-id is niet gecertificeerd.

en: All User IDs are certified.
nl: Alle gebruikers-id's zijn gecertificeerd.

en: One User ID is not certified. | %1 User IDs are not certified.
nl[0]: Één gebruikers-id is niet gecertificeerd.
nl[1]: %1 gebruikers-id's zijn niet gecertificeerd.

en: The validity cannot be checked at the moment.
nl: De geldigheid kan nu niet worden gecontroleerd.

en: Serial number
nl: Serienummer

en: Issuer
nl: Uitgever

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Fingerprint
nl: Vingerafdruk

en: Certification trust
nl: Certificaatvertrouwen

en: Trusted issuer?
nl: Vertrouwde uitgever?

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Stored
nl: Opgeslagen

[ctx: stored...]
en: on SmartCard with serial no. %1
nl: op SmartCard met serienummer %1

[ctx: stored...]
en: on this computer
nl: op deze computer

en: Subkey
nl: Subsleutel

en: Some keys are revoked, expired, disabled, or invalid.
nl: Sommige sleutels zijn ingetrokken, verlopen, uitgeschakeld of ongeldig.

en: All keys are certified.
nl: Alle sleutels zijn gecertificeerd.

en: Some keys are not certified.
nl: Sommige sleutels zijn niet gecertificeerd.

en: The validity of the keys cannot be checked at the moment.
nl: De geldigheid van de sleutels kan nu niet worden gecontroleerd.

[ctx: @info:tooltip]
en: This group does not contain any keys.
nl: Deze groep bevat geen enkele sleutel.

[ctx: @info:tooltip]
en: Some of the certificates in this group cannot be used for encryption. Using this group can lead to unexpected results.
nl: Enigen van de certificaten in deze groep kunnen niet gebruikt worden voor versleuteling. Deze groep gebruiken kan leiden tot onverwachte resultaten.

en: Keys:
nl: Sleutels:

[ctx: this follows a list of keys]
en: and 1 more key | and %1 more keys
nl[0]: en nog 1 sleutel
nl[1]: en nog %1 sleutels

[ctx: @info the expiration date of the key is unknown]
en: unknown
nl: onbekend

en: unlimited
nl: onbeperkt

[ctx: Unknown encryption protocol]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: a group of keys/certificates]
en: Group
nl: Groep

[ctx: unknown trust level]
en: unknown
nl: onbekend

en: untrusted
nl: niet-vertrouwd

[ctx: marginal trust]
en: marginal
nl: marginaal

[ctx: full trust]
en: full
nl: volledig

[ctx: ultimate trust]
en: ultimate
nl: ultiem

[ctx: undefined trust]
en: undefined
nl: ongedefinieerd

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: revoked
nl: ingetrokken

en: expired
nl: verlopen

en: invalid
nl: ongeldig

en: valid
nl: geldig

en: class %1
nl: klasse %1

en: certificate expired
nl: certificaat verlopen

[ctx: fake/invalid signature]
en: bad
nl: fout

en: no public key
nl: geen publieke sleutel

en: key disabled
nl: sleutel uitgeschakeld

en: key revoked
nl: sleutel ingetrokken

en: key expired
nl: sleutel verlopen

en: Bad signature by unknown certificate %1: %2
nl: Foute ondertekening door onbekend certificaat %1: %2

en: Bad signature by an unknown certificate: %1
nl: Foute ondertekening door onbekend certificaat: %1

en: Bad signature by %1: %2
nl: Foute ondertekening door %1: %2

en: Good signature by unknown certificate %1.
nl: Goede ondertekening door onbekend certificaat %1.

en: Good signature by an unknown certificate.
nl: Goede ondertekening door onbekend certificaat.

en: Good signature by %1.
nl: Goede ondertekening door %1.

en: Invalid signature by unknown certificate %1: %2
nl: Ongeldige ondertekening door onbekend certificaat %1: %2

en: Invalid signature by an unknown certificate: %1
nl: Ongeldige ondertekening door een onbekend certificaat: %1

en: Invalid signature by %1: %2
nl: Ongeldige ondertekening door %1: %2

en: This certificate was imported from the following sources:
nl: Dit certificaat is geïmporteerd uit de volgende bronnen:

en: The import of this certificate was canceled.
nl: Het importeren van dit certificaat is geannuleerd.

en: An error occurred importing this certificate: %1
nl: Er is een fout opgetreden bij het importeren van dit certificaat: %1

en: This certificate was new to your keystore. The secret key is available.
nl: Dit certificaat is nieuw in uw opslag van sleutels. De geheime sleutel is beschikbaar.

en: This certificate is new to your keystore.
nl: Dit certificaat is nieuw in uw opslag van sleutels.

en: New user-ids were added to this certificate by the import.
nl: Nieuwe gebruikser-id's zijn toegevoegd aan dit certificaat door het importeren.

en: New signatures were added to this certificate by the import.
nl: Nieuwe ondertekeningen zijn toegevoegd aan dit certificaat door het importeren.

en: New subkeys were added to this certificate by the import.
nl: Nieuwe subsleutels zijn toegevoegd aan dit certificaat door het importeren.

en: The import contained no new data for this certificate. It is unchanged.
nl: Het importeren bevatte geen nieuwe gegevens voor dit certificaat. Het is ongewijzigd.

en: Certify
nl: Certificeer

en: Sign
nl: Ondertekenen

en: Encrypt
nl: Versleutelen

en: Authenticate
nl: Authenticeren

[ctx: name <email> (validity, protocol, creation date)]
en: %1 (%2, %3, created: %4)
nl: %1 (%2, %3, aangemaakt: %4)

[ctx: (validity, protocol, creation date)]
en: (%1, %2, created: %3)
nl: (%1, %2, aangemaakt: %3)

[ctx: name of group of keys (n key(s), validity)]
en: %2 (1 key, %3) | %2 (%1 keys, %3)
nl[0]: %2 (1 sleutel, %3)
nl[1]: %2 (%1 sleutels, %3)

[ctx: name of group of keys (n key(s), validity, tag)]
en: %2 (1 key, %3, tag) | %2 (%1 keys, %3, tag)
nl[0]: %2 (1 sleutel, %3, tag)
nl[1]: %2 (%1 sleutels, %3, tag)

[ctx: name of group of keys (n key(s), validity, group ...)]
en: %2 (1 key, %3, unknown origin) | %2 (%1 keys, %3, unknown origin)
nl[0]: %2 (1 sleutel, %3, onbekende oorsprong)
nl[1]: %2 (%1 sleutels, %3, onbekende oorsprong)

en: The certificate is marked as your own.
nl: Het certificaat is gemarkeerd als uw eigen.

en: The certificate belongs to this recipient.
nl: Het certificaat behoort tot deze ontvanger.

en: The trust model indicates marginally that the certificate belongs to this recipient.
nl: Het vertrouwsmodel geeft marginaal aan dat het certificaat behoort bij deze ontvanger.

en: This certificate should not be used.
nl: Dit certificaat zou niet gebruikt moeten worden.

en: There is no indication that this certificate belongs to this recipient.
nl: Er is geen aanwijzing dat dit certificaat tot deze ontvanger behoort.

en: This group does not contain any keys.
nl: Deze groep bevat geen enkele sleutel.

[ctx: @info the compliance of the key with certain requirements is unknown]
en: unknown
nl: onbekend

[ctx: As in 'this user ID is valid.']
en: certified
nl: gecertificeerd

[ctx: As in 'this user ID is not certified']
en: not certified
nl: niet gecertificeerd

[ctx: The validity of this user ID has not been/could not be checked]
en: not checked
nl: niet gecontroleerd

[ctx: As in all user IDs are valid.]
en: certified
nl: gecertificeerd

[ctx: As in not all user IDs are valid.]
en: not certified
nl: niet gecertificeerd

[ctx: The validity of the user IDs has not been/could not be checked]
en: not checked
nl: niet gecontroleerd

[ctx: As in all keys are valid.]
en: all certified
nl: allemaal gecertificeerd

[ctx: As in not all keys are valid.]
en: not all certified
nl: niet allemaal gecertificeerd

en: File import
nl: Bestand importeren

en: Generated
nl: Gegenereerd

[ctx: Certifies this key as partially trusted introducer for 'domain name'.]
en: Certifies this key as partially trusted introducer for '%1'.
nl: Certificeert deze sleutel als gedeeltelijk vertrouwde introduceerder voor '%1'.

[ctx: Certifies this key as fully trusted introducer for 'domain name'.]
en: Certifies this key as fully trusted introducer for '%1'.
nl: Certificeert deze sleutel als volledig vertrouwde introduceerder voor '%1'.

[ctx: @info]
en: Unknown algorithm
nl: Onbekend algoritme

en: The signature is valid but the trust in the certificate's validity is only marginal.
nl: De ondertekening is geldig maar het vertrouwen in de geldigheid van het certificaat is marginaal.

en: The signature is valid and the certificate's validity is fully trusted.
nl: De ondertekening is geldig en de geldigheid van het certificaat is volledig vertrouwd.

en: The signature is valid and the certificate's validity is ultimately trusted.
nl: De ondertekening is geldig en de geldigheid van het certificaat is ultiem vertrouwd.

en: The signature is valid but the certificate's validity is <em>not trusted</em>.
nl: De ondertekening is geldig maar de geldigheid van het certificaat is <em>niet vertrouwd</em>.

en: The signature is valid but the certificate's validity is unknown.
nl: De ondertekening is geldig maar de geldigheid van het certificaat is onbekend.

en: The signature is valid but the certificate's validity is undefined.
nl: De ondertekening is geldig maar de geldigheid van het certificaat is ongedefinieerd.

en: Unknown certificate
nl: Onbekende certificaat

[ctx: 1 is a date]
en: Signature created on %1 using an unknown certificate with fingerprint %2
nl: Ondertekening aangemaakt op %1 met onbekend certificaat met vingerafdruk %2

en: Signature created using an unknown certificate with fingerprint %1
nl: Ondertekening aangemaakt met onbekend certificaat met vingerafdruk %1

[ctx: 1 is a date]
en: Signature created on %1 with certificate: %2
nl: Ondertekening aangemaakt op %1 met certificaat: %2

en: Signature created with certificate: %1
nl: Ondertekening aangemaakt met certificaat: %1

[ctx: %1 is a placeholder for the name of a compliance mode. E.g. NATO RESTRICTED compliant or VS-NfD compliant]
en: The signature is %1
nl: De ondertekening is %1

[ctx: %1 is a placeholder for the name of a compliance mode. E.g. NATO RESTRICTED compliant or VS-NfD compliant]
en: The signature <b>is not</b> %1.
nl: De ondertekening <b>is niet</b> %1.

en: Error: Signature not verified
nl: Fout: ondertekening is niet geverifieerd

en: Good signature
nl: Correcte ondertekening

en: Signing certificate was revoked
nl: Ondertekeningscertificaat is ingetrokken

en: Signing certificate is expired
nl: Ondertekeningscertificaat is verlopen

en: Certificate is not available
nl: Certificaat is niet beschikbaar

en: Signature expired
nl: Handtekening verlopen

en: CRL missing
nl: CRL ontbreekt

en: CRL too old
nl: CRL te oud

en: Bad policy
nl: Slecht beleid

en: System error
nl: Systeemfout

en: Bad signature
nl: Foute ondertekening

en: The signature is invalid: %1
nl: Handtekening is ongeldig: %1

en: You can search the certificate on a keyserver or import it from a file.
nl: U kunt het certificaat zoeken op een sleutelserver of importeren uit een bestand.

en: The used key is not certified by you or any trusted person.
nl: De gebruikte sleutel is niet door u gecertificeerd of een vertrouwd persoon.

en: The used certificate is not certified by a trustworthy Certificate Authority or the Certificate Authority is unknown.
nl: Het certificaat is niet gecertificeerd door een betrouwbare Certificate Authority of de Certificate Authority is onbekend.

en: Invalid hex char '%1' in input stream.
nl: Ongeldig hexadecimaal teken '%1' in invoerstroom.

en: Premature end of hex-encoded char in input stream
nl: Voortijdig einde van hexadecimaal gecodeerd karakter in invoerstroom
