libkleopatra - en to ug translation catalogue (36 entries)

en: '%1' too complex (would need shell)
ug: «%1» بەك تەس(shell كېرەك بولىدۇ)

en: '%1' entry is empty/missing
ug: '%1' قۇرۇق/يوق

en: '%1' empty or not found
ug: '%1' قۇرۇق ياكى تېپىلمىدى

en: Common name
ug: ئادەتتىكى ئاتى

en: Surname
ug: تەگات

en: Given name
ug: ئاتى

en: Location
ug: ئورنى

en: Title
ug: ماۋزۇ

en: Organization
ug: ئورگان

en: Postal code
ug: پوچتا نومۇرى

en: Email address
ug: ئېلخەت ئادرېسى

en: Mobile phone number
ug: يانفون نومۇرى

en: Telephone number
ug: تېلېفون نومۇرى

en: Fax number
ug: فاكىس نومۇرى

en: Unique ID
ug: بىردىنبىر كىملىك

en: Inline OpenPGP (deprecated)
ug: سىڭدۈرمە OpenPGP (ئىشلىتىلمەيدۇ)

en: Any
ug: خالىغان

en: Ask
ug: سورا

[ctx: no specific preference]
en: <placeholder>none</placeholder>
ug: <placeholder>يوق</placeholder>

[ctx: no specific preference]
en: <none>
ug: <يوق>

en: User ID
ug: ئىشلەتكۈچى ID

en: Show...
ug: كۆرسەت …

en: Edit...
ug: تەھرىر…

en: Description
ug: چۈشەندۈرۈش

en: <placeholder>none</placeholder>
ug: <placeholder>يوق</placeholder>

en: Never Encrypt with This Key
ug: بۇ ئاچقۇچ بىلەن ھەرگىز شىفىرلىما

en: Always Encrypt with This Key
ug: ھەمىشە  مۇشۇ ئاچقۇچ بىلەن شىفىرلاش

en: Encrypt Whenever Encryption is Possible
ug: شىفىرلاش مۇمكىن بولغاندا شىفىرلا

en: Always Ask
ug: دائىم سورا

en: Ask Whenever Encryption is Possible
ug: شىفىرلاش مۇمكىن بولغاندا سوراش

en: OpenPGP Key Selection
ug: OpenPGP ئاچقۇچىنى تاللاش

en: Please select an OpenPGP key to use.
ug: ئىشلىتىدىغان OpenPGP ئاچقۇچىنى تاللاڭ.

en: Key ID
ug: ئاچقۇچ كىملىكى

en: unknown
ug: نامەلۇم

en: Could not start certificate manager; please check your installation.
ug: ئىسپاتنامە باشقۇرغۇچنى قوزغىتالمىدى. ئورنىتىشنى تەكشۈرۈپ كۆرۈڭ.

en: Recheck Key
ug: ئاچقۇچنى قايتا تەكشۈرۈش
