libkmahjongg - en to be translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
be: Перадагляд

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
be: Уласцівасці

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
be: Аўтар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
be: Кантакт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
be: Апісанне:
