libkmahjongg - en to es translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
es: Vista previa

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
es: Propiedades

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
es: Autor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
es: Contacto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
es: Descripción:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Version:
es: Versión:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Website:
es: Sitio web:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: License:
es: Licencia:

[ctx: @title:tab]
en: Tiles
es: Fichas

[ctx: @title:tab]
en: Background
es: Fondo
