libkmahjongg - en to fr translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
fr: Aperçu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
fr: Propriétés

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
fr: Auteur :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
fr: Contact :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
fr: Description :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Version:
fr: Version :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Website:
fr: Site internet :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Copyright:
fr: Droit d'auteur :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: License:
fr: Licence :

[ctx: @title:tab]
en: Tiles
fr: Tuiles

[ctx: @title:tab]
en: Background
fr: Arrière-plan
