libkmahjongg - en to gl translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
gl: Vista previa

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
gl: Propiedades

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
gl: Autor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
gl: Contacto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
gl: Descrición:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Version:
gl: Versión:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Website:
gl: Sitio web:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Copyright:
gl: Dereitos de copia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: License:
gl: Licenza:

[ctx: @title:tab]
en: Tiles
gl: Pezas

[ctx: @title:tab]
en: Background
gl: Fondo
