libkmahjongg - en to he translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
he: תצוגה מקדימה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
he: מאפיינים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
he: יוצר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
he: פרטי קשר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
he: תיאור:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Version:
he: גרסה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Website:
he: אתר:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Copyright:
he: זכויות יוצרים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: License:
he: רישיון:

[ctx: @title:tab]
en: Tiles
he: אריחים

[ctx: @title:tab]
en: Background
he: רקע
