libkmahjongg - en to ka translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
ka: მინიატურა

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
ka: პარამეტრები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
ka: ავტორი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
ka: კონტაქტი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
ka: აღწერა:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Version:
ka: ვერსია:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Website:
ka: ვებსაიტი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Copyright:
ka: საავტორო უფლებები:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: License:
ka: ლიცენზია:

[ctx: @title:tab]
en: Tiles
ka: ფილები

[ctx: @title:tab]
en: Background
ka: ფონი
