libkmahjongg - en to nb translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
nb: Forhåndsvisning

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
nb: Egenskaper

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
nb: Forfatter:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
nb: Kontakt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
nb: Beskrivelse:
