libkmahjongg - en to pl translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
pl: Podgląd

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
pl: Właściwości

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
pl: Autor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
pl: Kontakt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
pl: Opis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Version:
pl: Wersja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Website:
pl: Strona sieciowa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Copyright:
pl: Prawa autorskie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: License:
pl: Licencja:

[ctx: @title:tab]
en: Tiles
pl: Kamienie

[ctx: @title:tab]
en: Background
pl: Tło
