libkmahjongg - en to sl translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
sl: Predogled

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
sl: Lastnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
sl: Avtor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
sl: Stik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
sl: Opis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Version:
sl: Različica:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Website:
sl: Spletišče:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: License:
sl: Licenca:

[ctx: @title:tab]
en: Tiles
sl: Ploščice

[ctx: @title:tab]
en: Background
sl: Ozadje
