kdegames - en to sq translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
sq: Parapamje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
sq: Parametrat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
sq: Autori:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
sq: Kontakti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
sq: Përshkrimi:
