libkmahjongg - en to wa translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview
wa: Prévoeyaedje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Properties
wa: Prôpietés

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author:
wa: Oteur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelContact)
en: Contact:
wa: Contak:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDescription)
en: Description:
wa: Discrijhaedje:
