kompare - en to ar translation catalogue (12 entries)

[ctx: @action]
en: &Apply Difference
ar: &طبّق الاختلاف

[ctx: @action]
en: Un&apply Difference
ar: ألغ &تطبيق الاختلاف

[ctx: @action]
en: App&ly All
ar: طبّق ال&كل

[ctx: @action]
en: &Unapply All
ar: أل&غ تطبيق الكل

[ctx: @action]
en: P&revious File
ar: الملف ال&سابق

[ctx: @action]
en: N&ext File
ar: الملف ال&تالي

[ctx: @action]
en: &Previous Difference
ar: ال&تغيّر السابق

[ctx: @action]
en: &Next Difference
ar: التغيّّر التال&ي

en: Could not open a temporary file.
ar: فشل فتح ملف مؤقَت.

en: Could not parse diff output.
ar: فشل إعراب مخرجات الإختلافات.

en: The files are identical.
ar: هذه الملفات متطابقة.

en: Could not write to the temporary file.
ar: فشل الكتابة إلى الملف المؤقَت.
