kompare - en to bg translation catalogue (19 entries)

[ctx: @action]
en: &Apply Difference
bg: &Прилагане на разликите

[ctx: @action]
en: Un&apply Difference
bg: &Отмяна прилагането на разликите

[ctx: @action]
en: App&ly All
bg: &Прилагане на всички

[ctx: @action]
en: &Unapply All
bg: &Отмяна на прилагане на всички

[ctx: @action]
en: P&revious File
bg: П&редишен файл

[ctx: @action]
en: N&ext File
bg: &Следващ файл

[ctx: @action]
en: &Previous Difference
bg: &Предишна разлика

[ctx: @action]
en: &Next Difference
bg: &Следваща разлика

en: <qt>No models or no differences, this file: <b>%1</b>, is not a valid diff file.</qt>
bg: <qt>Няма модели или разлики. Файлът: <b>%1</b> не е валиден diff файл.</qt>

en: <qt>There were problems applying the diff <b>%1</b> to the file <b>%2</b>.</qt>
bg: <qt>Има проблеми при прилагането на разлика <b>%1</b> към файл <b>%2</b>.</qt>

en: <qt>There were problems applying the diff <b>%1</b> to the folder <b>%2</b>.</qt>
bg: <qt>Има проблеми при прилагането на разлика <b>%1</b> към папка <b>%2</b>.</qt>

en: Could not open a temporary file.
bg: Временният файл не може да бъде творен.

en: <qt>Could not write to the temporary file <b>%1</b>, deleting it.</qt>
bg: <qt>Записът във временният файл <b>%1</b> е невъзможен. Ще бъде изтрит.</qt>

en: <qt>Could not create destination directory <b>%1</b>.
    The file has not been saved.</qt>
bg: <qt>Не може да бъде създадена отправна директория <b>%1</b>.
    Файлът не е записан.</qt>

en: <qt>Could not upload the temporary file to the destination location <b>%1</b>. The temporary file is still available under: <b>%2</b>. You can manually copy it to the right place.</qt>
bg: <qt>Временният файл в отправната директория <b>%1</b> не може да бъде зареден. Той е достъпен като: <b>%2</b>. Можете ръчно да го копирате в подходящото място..</qt>

en: Could not parse diff output.
bg: Данните за разликите не могат да бъдат обработени.

en: The files are identical.
bg: Файловете са същите.

en: Could not write to the temporary file.
bg: Записът във временния файл е невъзможен.

en: The diff is malformed. Some lines could not be parsed and will not be displayed in the diff view.
bg: Отчетът за разликите е неправилно оформен. Някои редове не могат да се анализират и няма да се показват в изгледа на разликите.
