kompare - en to el translation catalogue (19 entries)

[ctx: @action]
en: &Apply Difference
el: &Εφαρμογή διαφοράς

[ctx: @action]
en: Un&apply Difference
el: Αν&αίρεση εφαρμογής διαφοράς

[ctx: @action]
en: App&ly All
el: Ε&φαρμογή όλων

[ctx: @action]
en: &Unapply All
el: Α&ναίρεση εφαρμογής όλων

[ctx: @action]
en: P&revious File
el: Π&ροηγούμενο αρχείο

[ctx: @action]
en: N&ext File
el: Ε&πόμενο αρχείο

[ctx: @action]
en: &Previous Difference
el: Πρ&οηγούμενη διαφορά

[ctx: @action]
en: &Next Difference
el: Επό&μενη διαφορά

en: <qt>No models or no differences, this file: <b>%1</b>, is not a valid diff file.</qt>
el: <qt>Χωρίς μοντέλα ή χωρίς διαφορές, το αρχείο: <b>%1</b>, δεν είναι ένα έγκυρο αρχείο διαφορών.</qt>

en: <qt>There were problems applying the diff <b>%1</b> to the file <b>%2</b>.</qt>
el: <qt>Υπήρξαν προβλήματα εφαρμογής του diff <b>%1</b> στο αρχείο <b>%2</b>.</qt>

en: <qt>There were problems applying the diff <b>%1</b> to the folder <b>%2</b>.</qt>
el: <qt>Υπήρξαν προβλήματα εφαρμογής του diff <b>%1</b> στο φάκελο <b>%2</b>.</qt>

en: Could not open a temporary file.
el: Αδύνατο το άνοιγμα ενός προσωρινού αρχείου.

en: <qt>Could not write to the temporary file <b>%1</b>, deleting it.</qt>
el: <qt>Αδύνατη η εγγραφή στο προσωρινό αρχείο <b>%1</b>, το διαγράφω.</qt>

en: <qt>Could not create destination directory <b>%1</b>.
    The file has not been saved.</qt>
el: <qt>Αδύνατη η δημιουργία του καταλόγου προορισμού <b>%1</b>.
    Το αρχείο δεν αποθηκεύτηκε.</qt>

en: <qt>Could not upload the temporary file to the destination location <b>%1</b>. The temporary file is still available under: <b>%2</b>. You can manually copy it to the right place.</qt>
el: <qt>Αδυναμία αποστολής του προσωρινού αρχείου στην τοποθεσία προορισμού <b>%1</b>. Το προσωρινό αρχείο είναι ακόμη διαθέσιμο κάτω από το: <b>%2</b>. Μπορείτε να το αντιγράψετε χειροκίνητα στη σωστή θέση.</qt>

en: Could not parse diff output.
el: Δεν ήταν δυνατή η επεξεργασία της εξόδου του diff.

en: The files are identical.
el: Τα αρχεία είναι όμοια.

en: Could not write to the temporary file.
el: Αδύνατο η εγγραφή στο προσωρινό αρχείο.

en: The diff is malformed. Some lines could not be parsed and will not be displayed in the diff view.
el: Το diff είναι κακοδιατυπωμένο. Δεν είναι δυνατή η ανάλυση ορισμένων γραμμών και δεν θα εμφανιστούν στην προβολή του diff.
