kompare - en to et translation catalogue (19 entries)

[ctx: @action]
en: &Apply Difference
et: &Rakenda erinevus

[ctx: @action]
en: Un&apply Difference
et: &Eemalda erinevus

[ctx: @action]
en: App&ly All
et: &Rakenda kõik

[ctx: @action]
en: &Unapply All
et: Tü&hista kõigi rakendamine

[ctx: @action]
en: P&revious File
et: &Eelmine fail

[ctx: @action]
en: N&ext File
et: &Järgmine fail

[ctx: @action]
en: &Previous Difference
et: Ee&lmine erinevus

[ctx: @action]
en: &Next Difference
et: Jär&gmine erinevus

en: <qt>No models or no differences, this file: <b>%1</b>, is not a valid diff file.</qt>
et: <qt>Ei ole mudelit ega erinevusi, sest fail <b>%1</b> ei ole mitte korralik diff-fail.</qt>

en: <qt>There were problems applying the diff <b>%1</b> to the file <b>%2</b>.</qt>
et: <qt>Diff-faili <b>%1</b> rakendamisel failile <b>%2</b> tekkis probleeme.</qt>

en: <qt>There were problems applying the diff <b>%1</b> to the folder <b>%2</b>.</qt>
et: <qt>Diff-faili <b>%1</b> rakendamisel kataloogile <b>%2</b> tekkis probleeme.</qt>

en: Could not open a temporary file.
et: Ajutise faili avamine nurjus.

en: <qt>Could not write to the temporary file <b>%1</b>, deleting it.</qt>
et: <qt>Ajutisse faili <b>%1</b> kirjutamine nurjus, see kustutatakse.</qt>

en: <qt>Could not create destination directory <b>%1</b>.
    The file has not been saved.</qt>
et: <qt>Sihtkataloogi <b>%1</b> loomine nurjus.
    Faili ei salvestatud.</qt>

en: <qt>Could not upload the temporary file to the destination location <b>%1</b>. The temporary file is still available under: <b>%2</b>. You can manually copy it to the right place.</qt>
et: <qt>Ajutise faili laadimine sihtkohta <b>%1</b> nurjus. Ajutine fail on endiselt kättesaadav (<b>%2</b>). Kui soovid, võid selle käsitsi õigesse kohta kopeerida.</qt>

en: Could not parse diff output.
et: Võrdlemise väljundi parsimine nurjus.

en: The files are identical.
et: Failid on identsed.

en: Could not write to the temporary file.
et: Ajutisse faili kirjutamine nurjus.

en: The diff is malformed. Some lines could not be parsed and will not be displayed in the diff view.
et: Võrdlusfail on vigane. Mõningaid ridu ei õnnestunud parsida ning neid ei näidata võrdlusvaates.
