kompare - en to hne translation catalogue (8 entries)

en: <qt>No models or no differences, this file: <b>%1</b>, is not a valid diff file.</qt>
hne: <qt>कोई माडल नइ या कोनो भिन्नता नइ, ए फाइल:<b>%1</b>, एक वैध डिफ फाइल नइ हे.</qt>

en: <qt>There were problems applying the diff <b>%1</b> to the file <b>%2</b>.</qt>
hne: <qt>डिफ <b>%1</b> ल फाइल <b>%2</b> मं लागू करे मं समस्या हे.</qt>

en: <qt>There were problems applying the diff <b>%1</b> to the folder <b>%2</b>.</qt>
hne: <qt>डिफ <b>%1</b> ल फोल्डर <b>%2</b> मं लागू करे मं कुछ समस्या हे.</qt>

en: Could not open a temporary file.
hne: अस्थायी फाइल खोल नइ सकहू.

en: <qt>Could not write to the temporary file <b>%1</b>, deleting it.</qt>
hne: <qt>अस्थाई फाइल <b>%1</b> मं लिख नइ सकिस, एला मिटात हे.</qt>

en: Could not parse diff output.
hne: डिफ आउटपुट पार्से नइ कर सकिस.

en: The files are identical.
hne: फाइल मन ल एक जैसी हे.

en: Could not write to the temporary file.
hne: अस्थायी फाइल मं लिख नइ सकिस.
