kompare - en to nn translation catalogue (19 entries)

[ctx: @action]
en: &Apply Difference
nn: &Legg over skilnaden

[ctx: @action]
en: Un&apply Difference
nn: T&a vekk skilnaden

[ctx: @action]
en: App&ly All
nn: Legg &over alle

[ctx: @action]
en: &Unapply All
nn: Ta &vekk alle

[ctx: @action]
en: P&revious File
nn: Fø&rre fil

[ctx: @action]
en: N&ext File
nn: N&este fil

[ctx: @action]
en: &Previous Difference
nn: &Førre skilnad

[ctx: @action]
en: &Next Difference
nn: &Neste skilnad

en: <qt>No models or no differences, this file: <b>%1</b>, is not a valid diff file.</qt>
nn: <qt>Ingen modellar eller ingen skilnadar. Fila <b>%1</b> er ikkje ei gyldig diff-fil.</qt>

en: <qt>There were problems applying the diff <b>%1</b> to the file <b>%2</b>.</qt>
nn: <qt>Det var problem med å leggja over diffen <b>%1</b> på fila <b>%2</b>.</qt>

en: <qt>There were problems applying the diff <b>%1</b> to the folder <b>%2</b>.</qt>
nn: <qt>Det var problem med å leggja over diffen <b>%1</b> på mappa <b>%2</b>.</qt>

en: Could not open a temporary file.
nn: Klarte ikkje opna mellombelsfil.

en: <qt>Could not write to the temporary file <b>%1</b>, deleting it.</qt>
nn: <qt>Klarte ikkje skriva til den mellombelse fila <b>%1</b>. Ho vert derfor sletta.</qt>

en: <qt>Could not create destination directory <b>%1</b>.
    The file has not been saved.</qt>
nn: <qt>Klarte ikkje oppretta målmappa <b>%1</b>.
    Fila vart ikkje lagra.</qt>

en: <qt>Could not upload the temporary file to the destination location <b>%1</b>. The temporary file is still available under: <b>%2</b>. You can manually copy it to the right place.</qt>
nn: <qt>Klarte ikkje lasta opp den mellombelse fila til målet <b>%1</b>. Fila er framleis tilgjengeleg under <b>%2</b>. Du kan kopiera ho manuelt til den rette staden.</qt>

en: Could not parse diff output.
nn: Klarte ikkje tolka utdata frå diff.

en: The files are identical.
nn: Filene er like.

en: Could not write to the temporary file.
nn: Klarte ikkje skriva til den mellombelse fila.

en: The diff is malformed. Some lines could not be parsed and will not be displayed in the diff view.
nn: Diff-en har ikkje rett format. Nokre linjer kunne ikkje tolkast, og vert ikkje viste i diff-visinga.
