kompare - en to pl translation catalogue (19 entries)

[ctx: @action]
en: &Apply Difference
pl: Z&astosuj różnicę

[ctx: @action]
en: Un&apply Difference
pl: C&ofnij różnicę

[ctx: @action]
en: App&ly All
pl: Z&astosuj wszystkie

[ctx: @action]
en: &Unapply All
pl: &Cofnij wszystkie

[ctx: @action]
en: P&revious File
pl: Pop&rzedni plik

[ctx: @action]
en: N&ext File
pl: &Następny plik

[ctx: @action]
en: &Previous Difference
pl: &Poprzednia różnica

[ctx: @action]
en: &Next Difference
pl: &Następna różnica

en: <qt>No models or no differences, this file: <b>%1</b>, is not a valid diff file.</qt>
pl: <qt>Brak modeli lub brak różnic. Ten plik: <b>%1</b> nie jest poprawnym plikiem różnic.</qt>

en: <qt>There were problems applying the diff <b>%1</b> to the file <b>%2</b>.</qt>
pl: <qt>Podczas nakładania poprawki <b>%1</b> na plik <b>%2</b> wystąpiły problemy.</qt>

en: <qt>There were problems applying the diff <b>%1</b> to the folder <b>%2</b>.</qt>
pl: <qt>Podczas nakładania poprawki <b>%1</b> na katalog <b>%2</b> wystąpiły problemy.</qt>

en: Could not open a temporary file.
pl: Nie można otworzyć pliku tymczasowego.

en: <qt>Could not write to the temporary file <b>%1</b>, deleting it.</qt>
pl: <qt>Nie można zapisać pliku tymczasowego <b>%1</b>, zostanie usunięty.</qt>

en: <qt>Could not create destination directory <b>%1</b>.
    The file has not been saved.</qt>
pl: <qt>Nie można utworzyć katalogu docelowego <b>%1</b>.
    Plik nie został zapisany.</qt>

en: <qt>Could not upload the temporary file to the destination location <b>%1</b>. The temporary file is still available under: <b>%2</b>. You can manually copy it to the right place.</qt>
pl: <qt>Nie można wysłać tymczasowego pliku do lokalizacji docelowej <b>%1</b>. Plik tymczasowy jest ciągle dostępny: <b>%2</b>. Można go ręcznie skopiować we właściwe miejsce.</qt>

en: Could not parse diff output.
pl: Nie można przetworzyć wyników diffa.

en: The files are identical.
pl: Pliki są identyczne.

en: Could not write to the temporary file.
pl: Nie można zapisać do pliku tymczasowego.

en: The diff is malformed. Some lines could not be parsed and will not be displayed in the diff view.
pl: Diff jest zdeformowany. Niektóre wiersze nie mogły zostać przetworzone i przez to nie zostaną wyświetlone w widoku diff.
