kompare - en to sl translation catalogue (19 entries)

[ctx: @action]
en: &Apply Difference
sl: Uveljavi razliko

[ctx: @action]
en: Un&apply Difference
sl: Razvelj&avi razliko

[ctx: @action]
en: App&ly All
sl: Uve&ljavi vse

[ctx: @action]
en: &Unapply All
sl: Razveljavi vse

[ctx: @action]
en: P&revious File
sl: P&redhodna datoteka

[ctx: @action]
en: N&ext File
sl: Nasl&ednja datoteka

[ctx: @action]
en: &Previous Difference
sl: &Predhodna razlika

[ctx: @action]
en: &Next Difference
sl: &Naslednja razlika

en: <qt>No models or no differences, this file: <b>%1</b>, is not a valid diff file.</qt>
sl: <qt>Ni modelov ali ni razlik. Ta datoteka, <b>%1</b>, ni veljavna datoteka diff.</qt>

en: <qt>There were problems applying the diff <b>%1</b> to the file <b>%2</b>.</qt>
sl: <qt>Prišlo je do težav med uveljavljanjem diff <b>%1</b> v datoteki <b>%2</b>.</qt>

en: <qt>There were problems applying the diff <b>%1</b> to the folder <b>%2</b>.</qt>
sl: <qt>Prišlo je do težav med uveljavljanjem diff <b>%1</b> v mapi <b>%2</b>.</qt>

en: Could not open a temporary file.
sl: Ni bilo mogoče odpreti začasne datoteke.

en: <qt>Could not write to the temporary file <b>%1</b>, deleting it.</qt>
sl: <qt>Ni bilo mogoče pisati v začasno datoteko <b>%1</b>, zato bo izbrisana.</qt>

en: <qt>Could not create destination directory <b>%1</b>.
    The file has not been saved.</qt>
sl: <qt>Ni bilo mogoče ustvariti ciljne mape <b>%1</b>.
    Datoteka ni bila shranjena.</qt>

en: <qt>Could not upload the temporary file to the destination location <b>%1</b>. The temporary file is still available under: <b>%2</b>. You can manually copy it to the right place.</qt>
sl: <qt>Ni bilo mogoče poslati začasne datoteke na ciljno mesto <b>%1</b>. Začasna datoteka je še vedno na voljo v: <b>%2</b>. Lahko jo ročno kopirate na pravo mesto.</qt>

en: Could not parse diff output.
sl: Ni bilo mogoče razčleniti izhoda diffa.

en: The files are identical.
sl: Datoteki sta enaki.

en: Could not write to the temporary file.
sl: Ni bilo mogoče pisati v začasno datoteko.

en: The diff is malformed. Some lines could not be parsed and will not be displayed in the diff view.
sl: Ta diff je napačno oblikovan. Nekaterih vrstic ni bilo mogoče razčleniti in zato ne bodo prikazane v pogledu diff.
