kompare - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Could not open a temporary file.
ug: ۋاقىتلىق ھۆججەتنى ئاچالمىدى.

en: <qt>Could not write to the temporary file <b>%1</b>, deleting it.</qt>
ug: <qt>ۋاقىتلىق ھۆججەت<b>%1</b> كە يازغىلى بولمىدى، ئۆچۈرۈۋاتىدۇ.</qt>

en: Could not parse diff output.
ug: diff نىڭ نەتىجىسىنى تەھلىل قىلالمىدى.

en: The files are identical.
ug: ھۆججەتلەر ئوپئوخشاش.

en: Could not write to the temporary file.
ug: ۋاقىتلىق ھۆججەتكە يازالمىدى.
