ksysguardlsofwidgets - en to ar translation catalogue (6 entries)

[ctx: Short for File Descriptor]
en: FD
ar: واصِف الملف

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
ar: النوع

en: Object
ar: الكائن

en: Renice Process
ar: اضبط أولوية العملية

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
ar: الدفق

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
ar: اسم الملف
