processui - en to as translation catalogue (16 entries)

en: Jump to Parent Process
as: Parent Process লৈ যাওক

en: Show Application Window
as: অনুপ্ৰয়োগৰ সংযোগক্ষেত্ৰ দেখুৱাওক

en: Resume Stopped Process
as: বন্ধ কৰা প্ৰক্ৰিয়া পুনৰাৰম্ভ কৰক

en: Send Signal
as: সঙ্কেত পঠিয়াওক

en: Hide Column '%1'
as: '%1' স্তম্ভ লুকাওক

en: Show Column '%1'
as: '%1' স্তম্ভ দেখুৱাওক

en: You must select a process first.
as: আপুনি প্ৰথমে এটা প্ৰক্ৰিয়া বাচিব লাগিব ।

[ctx: process heading]
en: Name
as: নাম

[ctx: process heading]
en: Virtual Size
as: ভাৰ্চুৱেল আকাৰ

[ctx: process heading]
en: Memory
as: স্মৃতিশক্তি

[ctx: process heading]
en: Shared Mem
as: অংশ লোৱা স্মৃতিশক্তি

[ctx: process heading]
en: Command
as: আদেশ

[ctx: process heading]
en: Window Title
as: সংযোগক্ষেত্ৰৰ শিৰোনাম

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: System Processes
as: ব্যৱস্থাপ্ৰণালীৰ প্ৰক্ৰিয়া

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: Programs Only
as: অকল কাৰ্য্যক্ৰম

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNormal) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioIONormal)
en: Normal
as: স্বাভাবিক
