libksysguard - en to az translation catalogue (50 entries)

en: Presets:
az: Şablonlar:

en: Load Preset...
az: Hazır ayarları yükləmək...

en: Get new presets...
az: Yeni hazır ayarlar almaq...

en: Save Settings As Preset
az: Ayarları hazır ayarlar kimi saxlamaq

en: Title:
az: Başlıq:

en: Show Title
az: Başlığı göstərmək

en: Display Style:
az: Görüntü üslubu:

en: Get New Display Styles...
az: Yeni görüntü üslubları almaq...

en: Minimum Time Between Updates:
az: Yenilənmələr arasındakı ən az vaxt:

en: No Limit
az: Sonsuz

note: i18ndp doesn't handle floats :(
en: 1 second
az: 1 saniyə

en: %1 seconds
az: %1 saniyə

en: Total Sensor | Total Sensors
az[0]: Ümumi sensor
az[1]: Ümumi sensorlar

en: Sensors
az: Sensorlar

en: Text-Only Sensors
az: Yalnız-mətn sensorları

en: Show Sensors Legend
az: Sensorların açıqlamasını göstərmək

en: Stacked Bars
az: Qruplaşdırılmış panellər

en: Show Grid Lines
az: Toru göstərmək

en: Show Y Axis Labels
az: Y oxu etiketini göstərmək

en: Automatic Data Range
az: Verilənlərin öz aralığı

en: From:
az: Bu aralıqdan:

en: To:
az: Bu aralığadək:

en: Use sensor color:
az: Sensor rəngini istifadə et:s

en: Number of Columns:
az: Sütunların sayı:

[ctx: @label]
en: Automatic
az: Öz-özünə

en: Appearance
az: Xarici görünüş

en: Stacked Charts
az: Yığılmış qrafiklər

en: Smooth Lines
az: Hamar xətlər

en: Fill Opacity:
az: Qeyri-şəffaf doldurma:

en: Data Ranges
az: Verilənlər aralığı

en: Automatic Y Data Range
az: Y üzrə verilənlərin öz aralığı

en: From (Y):
az: Buradan (Y):

en: To (Y):
az: Buraya (Y):

en: Amount of History to Keep:
az: Saxlanılacaq tarixçənin ölçüsü:

[ctx: %1 is seconds of history]
en: %1 second | %1 seconds
az[0]: %1 saniyə
az[1]: %1 saniyə

en: Start from Angle:
az: Küncdən başlayın:

en: Total Pie Angle:
az: Ümumi mərkəzi künc:

en: Rounded Lines
az: Yuvarlaq xətlər

en: Group sensors based on the value of the total sensors.
az: Sensorları, ümumi sensorların dəyərlərinə əsasən qruplaşdırın.

[ctx: @label]
en: Click to select a sensor…
az: Sensor seçmək üçün vurun...

en: Search...
az: Axtarış...

[ctx: @action:button]
en: Back
az: Geriyə

en: User Interface
az: İstifaddəçi İnterfeysi

en: The compact representation of the sensors plasmoid when collapsed, for instance in a panel.
az: Sensor plazmoidinin bükülmüş vəziyyətdə yığcam görünüşü, misal üçün, panel görünüşündə olduğu kimi.

en: The representation of the plasmoid when it's fully expanded.
az: Plazmoid tam açıldığı zaman onun görünüşü.

en: The optional configuration page for this face.
az: Bu üz üçün səhifənin tənzimlənmə seçimi.

en: Configuration support
az: Tənzimləmə dəstəyi

en: KConfigXT xml file for face-specific configuration options.
az: Verilmiş üz üçün tənzimləmə seçimləri üçün KConfigXT xml faylı.

en: The configuration file that describes face properties and capabilities.
az: Üz xüsusiyyətlərini və imkanlarını təsvir edən tənzimləmə faylı.

en: System Monitor Sensor
az: Sistemi İzləmə Sensoru
