libksysguard - en to az translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
az: Növ

en: Object
az: Obyekt

en: Renice Process
az: Üstünlüyü dəyişmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
az: Yayım

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
az: Fayl adı
