processui - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Jump to Parent Process
be: Перайсці да бацькоўскага працэсу

en: Jump to Process Debugging This One
be: Перайсці да працэсса, які адладжвае гэты

en: Show Application Window
be: Паказаць акно праграмы

en: Resume Stopped Process
be: Узнавіць спынены працэс

en: Suspend (STOP)
be: Прыпыніць (STOP)

en: Continue (CONT)
be: Працягнуць (CONT)

en: Hangup (HUP)
be: Павесіць (HUP)

en: Interrupt (INT)
be: Перарваць (INT)

en: Terminate (TERM)
be: Забіць (TERM)

en: Kill (KILL)
be: Забіць (KILL)

en: Send Signal
be: Даслаць сігнал

en: Jump to Parent Process (%1)
be: Перайсці да бацькоўскага працэсу (%1)

en: Hide Column '%1'
be: Схаваць слупок '%1'

en: Show Column '%1'
be: Паказаць слупок '%1'

en: Kilobytes
be: Кілабайты

en: Megabytes
be: Мегабайты

en: Gigabytes
be: Гігабайты

en: Kill
be: Забіць

[ctx: process heading]
en: Name
be: Назва

[ctx: process heading]
en: Niceness
be: Прыярытэт

[ctx: process heading]
en: Memory
be: Памяць

[ctx: process heading]
en: Command
be: Каманда

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: All Processes
be: Усе працэсы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: All Processes, Tree
be: Усе працэсы, дрэвам

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: System Processes
be: Сістэмныя працэсы

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: User Processes
be: Працэсы карыстальніка

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbFilter)
en: Own Processes
be: Уласныя працэсы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblMessage1)
en: Change scheduling priority for:
be: Змяніць прыярытэт для:
