ksysguardlsofwidgets - en to be@latin translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
be@latin: Typ

en: Object
be@latin: Abjekt

en: Renice Process
be@latin: Źmiani vartaść „nice”

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
be@latin: Płyń

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
be@latin: Nazva fajła
