ksysguardlsofwidgets - en to bg translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Type
bg: Вид

en: Object
bg: Обект

en: Renice Process
bg: Промяна на приоритет

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Stream
bg: Поток

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLsofWidget, klsofwidget)
en: Filename
bg: Име на файл
